חיפה לימודי עיצוב גרפי

לימודי עיצוב גרפי בבוקר חיפה – למי זה מתאים?

לימודי עיצוב גרפי בבוקר זהו תחום לימודים המתאים לאנשים רבים. אם זאת, כאשר בוחרים תחום לימודים גרפיקה ממוחשבת , יש לבדוק, האם אתם נמנים עם קבוצת האנשים האלה. לימודי עיצוב גרפי בבוקר הינם לימודים שיש לחשוב על מספר גורמים כאשר בוחרים אותם, ומדובר לא רק בגורמים לימודיים, אלא גם בגורמים כלכליים, גורמים אישיים וגם האווירה הכללית ששוררת בחייכם כרגע. לימודי עיצוב גרפי בבוקר מתאימים לאנשים שמסוגלים, קודם כל, לקום בשעה מוקדמת. זאת משום, שאין כל טעם לקחת לימודי עיצוב גרפי בבוקר אם אינכם יכולים להיות רעננים ומוכנים ללימודים בשעות מקודמות. שנית, יש לחשוב כיצד לימודי עיצוב גרפי בבוקר ישתלבו עם הצורך להתפרנס גם תוך כדי הלימודים. במידה ויש לכם חסכונות קודמים או כל עזרה אחרת, אתם יכולים להיות רגועים, אך אם תצטרכו לשלב לימודי עיצוב גרפי בבוקר עם עבודה בשעות הערב, אתם צריכים להיות בטוחים שתמצאו עבודה כזאת, שהמשכורת תספיק בכדי גם לשלם על לימודי עיצוב גרפי בבוקר וגם לחיים הרגילים. וגורם החשוב מכל השאר, למעשה. המוכנות להתחייב לעשות לימודי עיצוב גרפי בבוקר ללא תירוצים וללא דרכי קיצור.

לימודי עיצוב גרפי בבוקר חיפה – מה היתרונות בלימודים גרפיקה ממוחשבת  אלה?

לימודי עיצוב גרפי בבוקר נושאים בחובם יתרונות רבים. ראשית, קיימת סיבה לכך שרוב האנשים במשך כל חייהם לומדים בעיקר בשעות הבוקר ולא בשעות הערב במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת . לימודי עיצוב גרפי אינם יוצאים מן הכלל. לימודי ערב שונים מתקיימים לרוב כברירת מחדל, לאנשים שאין להם אפשרות לקחת לימודי עיצוב גרפי בבוקר. אך מכל הבחינות, לימודי עיצוב גרפי בבוקר עדיפים על לימודים בערב. בשעות הבוקר המוח הינו הפעיל ביותר, לאחר שינת הלילה, ובמצב זה הוא נמצא בנכונות הגבוהה יותר לקבל ולעכל מידע חדש. לכן, אם אתם מתלבטים בין לימודי עיצוב גרפי בבוקר ללימודים בערב, ויש באפשרותכם לבחור באופציה הראשונה, כדאי מאוד לעשות זאת, בכדי לקבל את המידע בצורה הטובה והמועילה ביותר , תוכלו לצפות בסרטוני אונליין כיצד מתבצעים לימודי עיצוב גרפי בבוקר

האם מעצבים גרפיים מקבלים משכורת טובה? מהן ציפיות השכר של מעצב גרפי לשנים 2022-2023?

כל הפרטים לגבי העסקת מעצב גרפי או בוגר לימודי מעצב גרפי בלימודי עיצוב וגרפיקה חזותית ניתן למצוא במאמר הבא. מצורפות הרצאות וידאו ביוטיוב על UI – UX 2022 עבודות בתחום העיצוב הגרפי המתקיימות במשרדי פרסום או במשרדי הייטק. שכר הוא נושא שעולה בכל ענף. לפעמים אנשים בוחרים בתחומי לימוד על סמך התגמול שלהם, וניתן לציין זאת גם על עיצוב גרפי, למרות שאנחנו יודעים שלעיצוב גרפי יש פעמים רבות חשיבות מכרעת לאהבת המקצוע עצמו. במאמר הבא, נדון בכמה מעצב גרפי מרוויח בתחילת דרכו, לאחר שהשלים התמחויות רבות בתעשייה ולאחר שהוא מעצב גרפי מנוסה.

מהו השכר הממוצע הארצי למעצבים גרפיים?

אז בואו נגיע ישר לנקודה! מעצב גרפי בתחילת דרכו מרוויח בין 9,500 ל-10,000 שקל נטו; אם נותנים לך פחות, עדיף להמשיך בעבודה עצמאית כפרילנס. הטווח משתנה בהתאם למקום העבודה, אך הוא הממוצע בענפי הדפוס, הפרסום והשיווק. בהשתלבות בהייטק, השכר ההתחלתי מרקיע שחקים ל-17,000 שקל בחודש. ההכנסה של מעצב גרפי מתחיל לא נוראה, אפשר לומר. האם דברים יכולים להשתפר הרבה יותר? אז הוא שכן! ככל שהוותק שלך במקצוע גדל, וכך גם המומחיות שלך, אתה עשוי ללא ספק לבקש הכנסה הרבה יותר טובה ולמקסם את הפוטנציאל שלך כעובד שטח. השכר בענף עלה, במיוחד עם התפרצות נגיף הקורונה, כאשר חברות זיהו שהן דורשות מעצבים בנרות. כל העסקים עברו לעבודה מקוונת, ויצרו צורך עצום של מעצבים כדי לקדם ברשתות חברתיות, במיוחד בפייסבוק ובאינסטגרם. ישנן מספר הזדמנויות לעבודות עיצוב גרפי.

בקבוצת בית הספר של סולו יש 18,000 תלמידים, וחברות רבות מפרסמות משרות פנויות מדי יום שטרם מצאו מעצב גרפי. אין ספק שרוב המעצבים והגרפיקאים שמסיימים את לימודיהם מעדיפים לעבוד כפרילנסרים בענף זה, תוך מתן שירותי מיתוג ועיצוב רב תחומיים. מכיוון כשאתה פועל כפרילנסר, אף אחד לא יכול להגיד לך היכן או עם מי אתה עשוי לעבוד.

היכן יועסקו מעצבים גרפיים ב-2022?

 1. הכנת האפליקציה
 2. עיצוב ממשק
 3. איור משחק מחשב
 4. הוצאה לאור של ספרות וחינוך
 5. בתי דפוס
 6. היי-טק
 7. אינפוגרפיקה
 8. בתי אופנה
 9. עסקי טקסטיל
 10. עיצוב חבילת פרסום ומיתוג פרסומת בטלוויזיה
 11. הדמיות
 12. שיווק בפייסבוק
 13. קידום באינסטגרם
 14. הפקות
 15. סימולציות
 16. ועוד שפע של אפיקים אחרים שבהם מספר המשרות הפנויות עולה על הקיבולת של דף זה.

האם ניתן לכל המעצבים הגרפיים להשתלב בהייטק?

לא! מעצבים גרפיים שעובדים בהייטק חייבים לשלוט במיומנויות חדשות כמו בנייה ועיצוב אתרים, בנייה ועיצוב אפליקציות ועיצוב חווית משתמש. רוב נושאי עיצוב גרפי הרלוונטיים בסביבת ההייטק של ימינו. זה מקובל, כמו בכל עבודה, נדרשת התמחות בתחומי לימוד שונים כדי להפוך למומחה בתחום; עם זאת, ישנם מעצבים גרפיים מבריקים ביותר שמתקבלים להייטק גם ללא הסמכות.

כשאתה מסיים ללמוד איך אתה יכול להתחיל מיד בעיצוב גרפי בהייטק?

נכון, חייבים לשלוט בכל התחומים הללו, אבל אפשר לעשות זאת בצורה פשוטה על ידי המשך קורס בתקשורת חזותית. כאשר רוב האנשים שומעים על מסלול תקשורת חזותית, הם חושבים על תואר ראשון ארוך שנים. רוב האנשים אינם מודעים לכך שהם יכולים ללמוד זאת בקורס של שנה וחצי ולחסוך ארבע שנות חינוך. זו אופציה שקיימת היום, ועליה נתבסס בהמשך כשנדבר עליה יותר. מה ההבדל בין תוכנות לעיצוב גרפי? חייבת להיות הבחנה בין ארבע לשנה וחצי!

בצמצום ההיכרות המיותרת למקצוע ללמוד את השפה בעיצוב ופרקטיקה

אז, בהחלט, יש הבחנה, והיא בעיקר בצמצום ההיכרות המיותרת למקצוע. קורסי עיצוב גרפי לתואר ראשון כוללים מספר היכרות עם ההיסטוריה של האמנות והמדיה ברחבי העולם. זה משמעותי, אבל אין לו השפעה רבה על היישום של המקצוע. חלקי המבוא בעיצוב מתרכזים בחומרים היסטוריים על ההיסטוריה של הנושא; זה ידע כללי שניתן ללמוד באופן עצמאי בכל עת וחוסכים קורסים שלמים המייצגים שנתיים תמימות של השכלה לתואר ראשון בשוק. ניתן ללמוד מידע מקצועי רלוונטי וידע יישומי שיובילו לצמיחה מעשית במקצוע תוך שנה וחצי.  סביר להניח שלימודי היסטוריית העיצוב גרפי לא יהיו שימושיים אלא אם כן אתה רוצה להיות מדריך אקדמי. בכל מקרה, אתה יכול לקרוא אותם בעצמך בזמן שלך. בסופו של יום, מה שמעסיקים רוצים לראות ממך הוא תיק עבודות מקצועי הממחיש כיצד אתה מבטא טרנדים מול סטנדרטים של עיצוב גרפי, כגון צבע, פריסה, מיתוג ועוד מאות כללים הנלמדים בדיסציפלינות של עיצוב גרפי רב תחומי.

אז מה כדאי ללמוד בעיצוב גרפי כדי להתפרנס טוב?

עיצוב גרפי או תקשורת חזותית הם הפתרון. דיברנו על השכר של צוות העיצוב הגרפי, אבל מה עם העצמאים? השמיים הם הגבול לפרילנסרים בעיצוב גרפי! מעצב גרפי עצמאי עשוי לגבות בין 20,000 ל-17,000 ש”ח עבור עבודה בודדת! כמובן שיש פרויקטים זעירים, ומדובר בסכומים של פרויקטים גדולים, אבל אין מה להשוות לשכר העובדים. כמובן ששכר זה חל גם על מעצבים גרפיים שסיימו את הקורס הסטנדרטי וכן מעצבים שהתרחבו לעיצוב אתרים וחווית משתמש.

האם כדאי לגרפיקאי להיות עצמאי בנוסף גם להרוויח משכורת?

אנשים רבים רוצים לדעת אם הם יכולים להיות עצמאיים, ולכן הכל מסתמך על איך מסתכלים על זה. יש אנשים שמעדיפים להיות עצמאיים וליהנות מתחושת העצמאות במקום להיות מנוהלים. אנשים אלה שמים דגש גבוה על עבודה עצמאית והם להוטים להתמודד עם השיווק והמכירות שלהם. אלה שקל להם לנהל את הזמן שלהם, שלא רוצים בוס על הגב ושיש להם חוש יזמות חזק הם ללא ספק האנשים שיתאימו לעצמאות בתחום העיצוב הגרפי, שבו, כפי שנאמר בעבר, ההכנסה עשויה להיות די גבוהה.

מה לומדים בתקשורת חזותית?

אז אם אתם רוצים ללמוד תקשורת חזותית בקורס ייחודי, מיוחד, מעשי וקצר יחסית, מכללת סולו היא הפתרון. המוסד שלנו ייעל את מסלולי הלימוד ללימודי תעודה לתכנית לימודים ממוקדת ומקצועית שתכין אותך להיות מעצבים גרפיים, מעצבי אתרים, מעצבי אפליקציות ומעצבי חווית משתמש. אתה אולי תוהה אם זה אפשרי להבין את כל זה בפרק זמן כה קצר, קורס מעשי לתיק עבודות בהחלט יפתח לך דלתות.

 • עיצוב גרפי הוא תחום דינמי בו אתה לומד דברים חדשים ללא הרף, התוכנה מתעדכנת כל הזמן, ותמיד עליך להיות מעודכן ובקיא בניואנסים האחרונים. מלבד זאת, התכנית כוללת תכנית לימודים יסודית ורחבה המכילה את כל מה שצריך כדי לשגשג באזור, וכל זה מתבצע בדרך ייחודית למוסד שלנו!

ללמוד עיצוב גרפי במכללת סולו? מה מייחד אותו?

מכללת סולו מעבירה קורסים אונליין מהנוחות של הבית שלך! כן, קראת נכון! בגלל הקורונה, אנחנו לא מלמדים חצי פרונטלית וחצי מהבית, אבל אנחנו מלמדים אונליין מהבית כבר 17 שנים. המכללה שלנו מבינה את התעשייה הטכנולוגית ואת הכיוון של העולם. אין זמן בשנת 2022! הכל זז מהר, כולם עובדים שעות ארוכות, והלימוד, הפנאי והבית מונחים בצד. בדפוס הלימוד הנפוץ והמוכר, אדם המעוניין ללמוד וגם לעבוד מתפטר מעבודתו לטובת לימודים  לארבע שנים ולעיתים מרוויח משכר נמוך מאוד של 2,000 שקל בחודש. לא קל להיות סטודנט! אותו דבר קורה לאמהות שיש להן ילדים קטנים, שצריכות לטפל בבית ובעבודה, ולמי יש עכשיו זמן ללמוד בנוסף על הכל? אז זה אפשרי ללמוד לבד מהבית עם מורה פרטי במכללה!

מכללת סולו מציעה שעה וחצי של הדרכה מקוונת מדי שבוע

מכללת סולו מציעה שעה וחצי של הדרכה מקוונת מדי שבוע מהנוחות של ביתך, תוך שימוש בקורס כתוב מראש. הלימודים נערכים אחד על אחד עם מדריך פרטי, מה שממקסם את הלמידה בכך שהוא מאפשר לך ללמוד במהירות שלך ולשאול שאלות ספציפיות לאורך כל השיעור. בכיתה גדולה, נסיבה כזו אינה מתקבלת על הדעת; המורה תמיד יזהיר אותך, “שאלות בסוף.” בלימוד פרטני ואישי אתה במרכז הכל במכללת סולו! תכנית הלימודים פועלת על ידי מתן תוכן תת-נושא קצר, חזרות עם המדריך, הקצאת שיעורי בית ובדיקתם בתחילת כל שיעור. זוהי גישת למידה המתמקדת בהבנה, קליטה ומשוב כדי לספק למידה מצוינת המאפשרת לך ליישם את הנושא. השימוש בטכניקות עיצוביות חיוני במיוחד בתחום העיצוב הגרפי.

ללמוד עיצוב גרפי או תקשורת חזותית, כמו גם פיתוח אתרים וחווית משתמש UI/UX.

לכן, אם אתם רוצים להתפרנס  מעבודה מעניינת עם אפשרויות קידום רבות, זה הזמן ללמוד עיצוב גרפי או תקשורת חזותית. אנו מציעים לכם לבקר באתר האינטרנט שלנו, בו תגלו מאות מאמרים בתחום שיעזרו לכם להכיר אותו טוב יותר. כמו כן, תהיו עדים להקלטות מוקלטות של שיעורים לדוגמה במכללה, שיעזרו לכם להבין איך נראה מפגש במכללת הסולו שלנו. מלבד זאת, תמיד תוכל להשאיר לנו את פרטי הקשר שלך, ויועץ הקורס שלנו יתקשר אליך כדי להציע לך את כל העובדות ולענות על שאלותיך בסבלנות. אז, בשביל מה אתה מחכה? צור קשר כבר עכשיו בטלפון 03-6202111 או בטופס צור הקשר בעמוד.