לימודי עיצוב גרפי בבוקר

//לימודי עיצוב גרפי בבוקר

מחפשים ללמוד את תחום העיצוב גרפי ותוכנות לגרפיקה ממוחשבת בשעות הבוקר? אתם במקום הנכון! כתבה מדהימה שתאפשר לכם להבין מה זה בכלל עיצוב גרפי וההבדל בין עולם הגרפיקה ממוחשבת, תחום הגרפיקה ממוחשבת ועיצוב נחשב לאחד התחומים החמים ביותר בשוק הישראלי ובעולם כולו וכל זה בגלל החיבור שלו לעולם הייטק, כולנו ערים כל יום לעיצוב גרפי בכל מקום, נוכל לראות סגנונות בעיצוב ברגע שאנו פותחים את הפייסבוק ורואים מכל עבר פרסומות ומודעות שמנסות למכור לנו מוצר מסוים, שאנו הולכים ברחוב נוכל לראות שלטים ופרסומות וגם אם אנו נחים וקוראים כתבה באתר חדשות שעוצב גרפית ועוצב בצורה שיהיה לנו נעים עם הצבעים והאלמנטים בפנים, עיצוב גרפי נוגע ונגע בכל אחד ואחת במהלך החיים, מקצוע זה נחשב לאחד התחומים הרווחיים ביותר, בגלל שזה לא משנה המצב התעסוקתי בשוק, עיצוב גרפי זה המקום היחידי שיאפשר לכם לקבל מידע. ולהעביר מידע, במאמר זה נראה לכם דוגמאות מעולם העיצוב וגרפיקה ממוחשבת וכמובן נספר לכם על התעסוקה בתחום ולמה כדאי להיות חלק מעולם זה במידה ואתם מתחברים ונושמים את העולם הדיגיטלי.

סרטוני הסבר מה זה עיצוב גרפי

ללמוד בבוקר גרפיקה ועיצוב – לימוד השפה העיצובית והשלכה בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת

בלימודים מעצבים גרפיים נושאי השפה החזותית נלמד במתכונת של בניית קונספט עיצובי לעסקים והבנת תהליכי המיתוג, שימוש בצבעים נכונים שמותאמים לקהל היעד ועוד פרמטרים שונים שיוטמעו בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת, המטרה בלימודים לתת לסטודנטים כלים רבים להטמעה בעיצוב גרפי מקצועי ונכון, עיצוב לוגו והבנת קהלי היעד הוא תהליך מאוד חשוב שנלמד במסלולי הלימוד, התאמה של צבעים חמים והבנת תורת הצבעים בהתאם לרעיון הקונספטואלי הנכון, העיצוב והכנת הגרפיקה יעוצבו בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי. כל חוקי העיצוב יוטמעו בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת, כל תוכנה נלמדת לפי הסדר בתחומי העיצוב, תחילה נלמד על נושאי העיצוב תמונות, לאחר מכן נעבוד על קווים וצורות למרחב והחיבור בין שני הנושאים הללו של תמונות וקווים, עיצוב חוברות וספרים זה הנושא האחרון שלשם הולך רוב העיצוב הגרפי במידה ומכינים ספר, כל תוכנה גרפית לעולם לא עושה את כל סגנון העיצוב וחברת אדובי חילקה את הנושא העיצוב ל3 תוכנות גרפיות כדי לאפשר עבודה קלה יותר.

לימודי עיצוב גרפי בבוקר

אדובי – החברה לייצור התוכנות לגרפיקה ממוחשבת – להטמיע את חוקי העיצוב בתוכנה

אדובי אחראית על כל התוכנות ועדכוני התוכנה נעשה מידי פעם, התוכנות הנלמדות במסלול מעצבים גרפיים יהיו פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, במידה והסטודנטים ממשיכים ללימודי עיצוב ובניית אתרי אינטרנט תוכנות העיצוב הם הבסיס לבנייה ועיצוב של אתר אינטרנט. הכנו במיוחד בשבילכם עמוד שכולל את כל נושאי לימודי עיצוב גרפי בהרחבה בו תוכלו לראות סרטוני הסבר ודוגמאות מה זה בכלל עיצוב גרפי וכיצד מעצבים גרפיים וגרפיקאים עובדים. לכל אורך הלימודים תקבלו תרגילים כדי לחזק את נושאי הלימוד הנלמדים במסלול זה. לכל אורך הלימודים תצטרכו למצוא זמן להכין את המטלות הגרפיות בשילוב הלימודים, ללא תרגול בתוכנות והבנת תהליכי העיצוב לא תוכלו להתקדם מספיק טוב בתהליך הלמידה. התרגול זה הסוד להצלחה במקצוע זה היות ויש אין ספור נושאים שמשתלבים כל הזמן בנושאים אחרים. יש עיצובי גרפיקה שלפעמים תתחילו לעבוד בתוכנת הפוטושופ ולאחר מכן תמשיכו לעשות את אותה העבודה באילוסטרייטור וכך הלאה, השילוב בין התוכנות יהיה כל הזמן ויאפשר לכם לתרגל את החומר הלימודי.

פיתוח היצירתיות עם תוכנות לגרפיקה ממוחשבת

תיק עבודות לעבודה בתחום העיצוב גרפי – הדבר הכי חשוב בסיום הלימודים

תיק העבודות בעיצוב גרפי הוא הדבר היחידי שיבקשו ממכם בסיום לימודי תעודה בעיצוב גרפי, תעודות כבר לא מעניין אף אחד או איזה תעודה גרפית יוקרתית יש לכם, מעסיקים יבקשו ממכם אך ורק דוגמאות לעבודות בגרפיקה שעשיתם כדי לראות את היצירתיות שלכם בעבודות בעיצוב וכמובן לדעת אם העבודה נעשתה בתוכנה הנכונה, על העבודות להיות בתחום המיתוג והעיצוב גרפי רב תחומי. במסגרת הלימודים נבנה אתכם עבודות עם קונספט ברור לתחום המיתוג וציור לעסקים, הדמיות גרפיות לתחום העיצוב רב תחומי, גרפיקה לאתרי אינטרנט ועוד תחומים, תיק העבודות הגרפי ישלח כקובץ פדפ בו תכינו את החוברת בצורה מעוצבת יפה תוך מתן דגש על הסברים על העבודות, מומלץ בתיק העבודות להראות מהלכי עבודה ולא רק סגנון של עיצוב סופי, בתיק העבודות יבדקו את נושאי הקומפוזיציה גרפית, כיצד שילבתם את הצבעים בהתאם לקהל היעד ועוד תחומים נוספים.

קורס עיצוב גרפי עובר בצורה אינטרנטית עם מורים פרטיים אחד על אחד ללימודי תעודה

לימודי עיצוב גרפי וגרפיקה יכולים להיות בשעות הבוקר או הערב דרך לימודים אונליין שמתבצעים תוך חיבור מרחוק של המורה לתוכנת הגרפיקה שיש לכם, המורה יסביר לכם צעד אחר צעד עם תוכנת חיבור על המחשב, במהלך השיעור תקבלו הסברים רחבים איך לעשות אפקטים עיצוביים ולאחר ההסבר תצטרכו לתרגל ולהראות שליטה בחומר, במידה ויש לכם חומר שהוא לא ברור ולא יושב לכם טוב המורה יסביר לכם שוב ושוב עד שתבינו את כל מהלכי העבודה. המטרה בלימודים היא לאפשר לתלמידים ללמוד בצורה פרטית ואישית עם כל הנוחות שהבית מאפשר לכם, זה לא משנה איפה אתם גרים או אם אתם נמצאים בישראל או לא דרך האינטרנט היום הכל כבר יכול להיות, בסיום כל שיעור תקבלו מטלות גרפיות כדי לחזור על החומר הלימודי ולשלוט בכל מהלכי העבודה שנלמדו בשיעור וגם בשיעורים קודמים, מומלץ מאוד למצוא זמן להכין שיעורי בית כי ללא תרגול מספיק לא תוכלו להתקדם בענף העיצוב. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום דרך טופס צור הקשר או לשוחח עם אחד מיועצי הלימודי במכללה ולקבל את כל הפרטים איך ללמוד מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות בטלפון 03-6202111.

GRAPHIC DESIGN COURSES

העבודה בתחום העיצוב גרפי והשכר – למה יש בעיה של כוח אדם בתחום?

אז יש עבודה בתחום הזה או אין עבודה? נגלה לכם סוד יש הרבה הרבה עבודה בתחום העיצוב ואפילו חסר כוח אדם, את המחסור נוכל לראות על ידי פרסום מסיבי של משרות בעיצוב גרפי בפייסבוק על ידי מודעות של חברות ולא רק בפייסבוק אלה גם בכל מיני אתרים של מודעות דרושים וחיפושי עבודה, בתחום העיצוב גרפי אפשר לעבוד דרך המחשב מהבית או לעבוד כפרילנסרים בעיצוב מהבית, בתחום העיצוב גרפי אי אפשר אף פעם להגיד לאיזה נישה כדאי ללכת כי התחום כל הזמן מתפתח, היום נוכל לראות את הביקוש לכוח אדם איכותי שמגיע מענף ההייטק ששואב לתוכו מידי חודש מאות של מעצבים גרפיים ללא ניסיון, הביקוש שמגיע מענף ההייטק יצר מחסור עצום בענף הדפוס, את כל הנתונים האלה אפשר לראות במספר המשרות שנשארות פתוחות, ענף הדפוס בשנים האחרונות העלה את המחירים בענף עקב העלייה הגדולה של השכר בתחום בגלל שאין עובדים, הסיבה עולם ההייטק משלם הרבה וכיום מעצבים גרפיים ללא ניסיון יכולים להתחיל עם שכר של עשרת אלפים ש”ח בתור שכר התחלתי. אז אם אתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית אתם בהחלט תמצאו חממה תעסוקתית או כעבודה כשכירים או כפרילנסרים עצמאיים מהבית בהצלחה 🙂


2020-11-10T17:57:40+02:00