לימודי עיצוב גרפי קצר ולעניין

 

עבודת עיצוב גרפי בוגרי הלימודים בעיצוב

מיטל וחני היו מאז ומעולם החברות הכי טובותאת הכל הן עשו ביחדאלא שחלום חייה של מיטלהיה להציל חפים מפשע מחיים בבית הסוהרבעוד שחני תמיד רצתה להיות מעצבת גרפית.

החלו ללמוד באותו זמןאך בעוד חני מצאה עבודה כמעצבת בחברת פרסום מייד בתום הלימודים שלהשנמשכו שמונה חודשיםנאלצה מיטל להמתין שנים עד שיכולה הייתה להתחיל סטאג‘ של שנה,בתנאים ירודים במיוחד.

לא שיש לנו משהו נגד לימודי משפטיםאו כל לימודים אחריםאבל לימודי עיצוב גרפי מציעים לסטודנטים מסלול קצר ומהנהבסיומו נפתח שוק תעסוקה רחב ומגווןלא כדאי?

– אל תאמינו לשמועות

לימודי עיצוב גרפי סוחבים” עימם מספר סטיגמות שגויותלמשלשצריך ידע מקדים או יכולת טכנית גבוההשניתשאחרי זה ניתן לעבוד רק בעיתונים או משרדי פרסוםשלישיתשהשכר והתנאים לא טוביםולא ממש משתפרים עם הזמן.

אז זהושהגיע הזמן לשכוח מכל מה שחשבתם שידעתם על לימודי עיצוב גרפיאולי הדברים היו נכונים פעםכיוםלימודי עיצוב גרפי לא דורשים שום ידעניתן לעבוד אחריהם באין ספור מקומותבתנאים לא רעים בכללשמשתפרים עם הוותק.

– הדרך אל האושר

מסלולי לימודי עיצוב גרפי קצרים נמשכים בין חצי שנה לשנהבהם נלמדות תוכנות העיצוב המובילותבמקביל לפרויקטים מעשייםחלקם של לקוחות אמיתייםלימודי עיצוב גרפי הם מסעבסיומו במקום כומתה,מוענק תיק עבודותעליו ממשיכים לעמול הסטודנטים גם אחרי סיום הקורסועימו ניגשים לראיונות העבודה.

לימודי עיצוב גרפיבמרבית המקומותמבטיחים טקס סיום מרשים בו יוצגו עבודות הגמר של הסטודנטיםלאירועים אלו מגיעים בכירים בתעשיית העיצוב לחטוף” את כוכבי המחר של התעשייה.

לימודי עיצוב גרפי ניתן ללמוד במוסדות שונים לעיצוב גרפי או בצורת לימודי און ליין אחד על אחד כולן מציעות ימים פתוחים להתרשמות.

אומרים שהדרך אל האושר רצופה קשיים ומכשוליםלא במקרה הזהלימודי עיצוב גרפי – דרך מהנה לקריירה מרתקת.

2017-09-04T19:28:56+02:00