לימודי עיצוב גרפי – תנאי קבלה – מסלולי לימוד בצפון בדרום במרכז.

//לימודי עיצוב גרפי – תנאי קבלה – מסלולי לימוד בצפון בדרום במרכז.

עיצוב גרפי – תנאי קבלה

כיום בשל היותו של מקצוע העיצוב הגרפי כה מבוקש מידי שנה גדל מספר מוסדות הלימוד בהם מלמדים לימודים אלו והן שיטת הלימוד משתנה ממקום למקום.
אפשר למצוא מוסדות לימוד המלמדים מקצוע זה בצפון, בדרום ובמרכז הארץ ואפילו ניתנת לכם האפשרות ללמוד מקצוע זה מהבית במועד שאתם תבחרו בסביבה המוכרת והנוחה לכם כשאתם הסטודנטים היחידים בשיעור ומכך שמלא תשומת ליבו של המרצה היא רק אליכם, והשיעורים מועברים בהנחייתו של מרצה מוסמך ללימודי עיצוב גרפי. במוסדות הלימוד בהם מתקיימים לימודים אלו לרוב התוכנות הינן בשפה האנגלית (למרות שהן קיימות גם בשפה העברית אך מומלץ להשתמש בהן בשפה האנגלית כי קיצורי מקלדת ופקודות שונות נעשות רק בשפה האנגלית) אך הלימודים מתקיימים בשפה העברית בשיטות שונות (העברת החומר בעזרת מקרן, כיתת מחשבים ועוד).

לימודי עיצוב גרפי - תנאי קבלה - מסלולי לימוד בצפון בדרום במרכז.

תצטרכו רק לבחור היכן אתם מעוניינים ללמוד ולפנות לאותו מקום לקבלת מידע נרחב על הלימודים דרך מקום זה: שעות הלימודים, בסיום הלימודים איזה תעודה מקבלים? אילו תוכנות נלמדות ועוד.


לימודי עיצוב גרפי – תנאי קבלה / מסלולי לימוד.

תנאי הקבלה ללימודי עיצוב גרפי שונים ממקום אחד למקום אחר והן מסלולי הלימוד, משך הלימודים והתעודה אותה יקבל הסטודנט בסיום לימודיו, ומידע זה חשוב לבקש מהמקום אליו פניתם כמתעניינים בלימודים אלו.
יש מוסדות לימוד בהם אין דרישה מיוחדת בידע קודם בעיצוב גרפי אך כן נדרש ידע של מיומנויות (שימוש) במחשב. יש מקומות בהן לפני תחילת לימודי עיצוב גרפי הסטודנט יעשה מכינה ובה ילמד שימוש בסיסי במחשב, או לאלו שצריכים – לימוד אנגלית בסיסית לא משום שהלימודים נעשים בשפה האנגלית, לא, הלימודים נעשים בשפה העברית אך התוכנות הגרפיות התפריטים שלהם בשפה האנגלית ולכן חשוב לדעת אנגלית בסיסית.
יש מוסדות בהן הנרשם ללימודים יעבור בחירה במטרה לקבוע את רמת הידע שלו בשימוש במחשב, אנגלית, שימוש בתוכנות גרפיות (אם לו ידע קודם שרכש בדרך כלשהי) כדי להתאים לו את רמת הלימודים המשלימה את הידע המקדים שלו.  מסלולי הלימוד אף הם שונים וגם משך הלימודים, במרבית המקומות מלמדים את התוכנות הגרפיות השייכות לחברת אדובי Adobe בהן משתמשים אנשי מקצוע רבים ובמקומות המעסיקים גרפיקאים – הם עושים את עבודתם עם התוכנות השייכות לחברה זו, בין התוכנות יש את: פוטושופ Photoshop, אילוסטרייטור Illustrator ועוד.

2019-08-05T10:15:08+03:00