לימודי עיצוב וגרפיקה ממוחשבת לבניית אתרי אינטרנט למדיה חדשה ואינטראקטיב סרטוני הסבר

//לימודי עיצוב וגרפיקה ממוחשבת לבניית אתרי אינטרנט למדיה חדשה ואינטראקטיב סרטוני הסבר

במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים לגבי לימודי תקשורת חזותית, מה זה בכלל תקשורת חזותית ואיך זה מתקשר לעולם בניית אתרים לאינטרנט? כדי לעסוק בתחום הגרפיקה והאתרים עליכם ללמוד עיצוב קודם כל, ללא ידיעת תכני העיצוב והחוקים לא תוכלו לעסוק בתחום זה, כמובן שיש בתחום זה אנשים שיודעים תכנות האם הם מעצבי אתרים? התשובה היא לא? לא כל אחד שיודע לתכנת אתר הוא יודע גם לעצב, ומה לקוחות רוצים? להגביר את המכירות לא? לגרום לגולשים לבצע קנייה באתר ועוד אין ספור דוגמאות למה צריך שיהיה אתר מעוצב. במאמר זה נסביר לכם קצת יותר על עולם עיצוב אתרים לאינטרנט.

לימודי עיצוב וגרפיקה ממוחשבת לבניית אתרי אינטרנט למדיה חדשה ואינטראקטיב סרטוני הסבר

לימודי עיצוב גרפי והקשר לאתרים

במסגרת לימודי עיצוב אתרים לאינטרנט במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת  סטודנטים צריכים להגיע עם ידע בתוכנות גרפיות, אין ספק שכדי לעצב אתר לא צריך את כל התוכנות הגרפיות אך אכן צריך את 2 התוכנות הגרפיות שדרכם מעצבים את האתר, לדוגמה פוטושופ ואילוסטרייטור, מה כל תוכנה עושה על כך נרחיב בהמשך, כדי להיות מעצבים גרפיים עליכם ללמוד את כל התוכנות הגרפיות שצריכים בשוק העבודה כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדזיין, כל תוכנה יש לה תפקיד אחר.

פוטושופ- התוכנה אחראית לעיצוב ועיבוד תמונות, הכנת רקעים וכפתורי אינטרנט, התוכנה שימושית בעוד בעבודה של מעצבים הגרפיים בגלל שהיא מאפשרת ליצור מיניפולציות על תמונות לקידום מכירות, במסגרת לימודי בניית אתרי אינטרנט דרכה תוכלו לכווץ תמונות כדי להעלות אותם לאתר במשקלים יותר נמוכים, תוכלו לעצב איתה גלריה של תמונות בעיצוב אישי ועוד אין ספור דוגמאות, ללא ידיעת התוכנה לא תוכלו לעצב שום דבר באתר.

אילוסטרייטור- התוכנה מאפשרת לעצב לוגואים ועובדת בעיקר על עיצוב קווים וצורות, התוכנה אחראית על כל תהליכי המיתוג אצל מעצבים הגרפיים, באתרי אינטרנט כיום בגלל העיצוב והדגש על UX -UI שזה עיצוב האתר עם דגש על חווית המשתמש תצטרכו את התוכנה, באמצעות האילוסטרייטור תוכלו לעצב אייקונים או גרפיקה וקטורית נקייה, בגלל שהעיצוב באילוסטרייטור הוא וקטורי משקלי הקבצים שתכניסו לאתר שלכם יהיו קלים מאוד, התוכנה אחראית על כל עיצוב האתר ביצוא של קבצים PNG קלים מאוד. בסרטונים כאן תוכלו לראות דוגמאות רבות ושימוש של התוכנה לגרפיקה ועיצוב האתר.

אינדיזיין- בתוכנה זו משתמשים קצת פחות לעיצוב אתרי אינטרנט, התוכנה אינדיזיין אחראית על עיצוב חוברות וספרים והיא עובדת עם מלל רב בצורה נפלאה, אם האתר שלכם לא אמור להכיל אינפורמציה רבה לא תצטרכו את התוכנה הזאת, היום בגלל שנושא קידום האתרים ברשת הוא מאוד חשוב, אכן תצטרכו להעלות קבצי פדפ לאתר שיכילו טקסט רב כדי להגביר את החשיפה שלכם ברשת, האם תוכלו להסתדר בלי התוכנה הזאת כדי ליצור אתרי תדמית? התשובה היא כן.

מה צריך לדעת כדי לבנות אתר

כדי לבנות אתרי אינטרנט מותאמים חוקי UX UI תצטרכו ללמוד את כל נושא HTML 5 והכנת אנימציות ובאנרים מותאמים, תצטרכו לבוא עם ידע בתוכנות הגרפיות שהוזכרו קודם, כל נושא התקשורת חזותית מורכב מלימודים של עיצוב גרפי לימודי תעודה של מעצבים גרפיים ולימודים של בניית אתרי אינטרנט, במסגרת הלימודים שלכם להכנה ועיצוב אתרים תחשפו לנושא של ממשקי אתרים וכמובן אחסון, במסגרת הלימוד תרכשו ממשק אחסון משלכם ששם תוכלו לאחסן את האתר שלכם, כבר באמצע הלימודים אתם תעלו את האתר שלכם ותעדכנו אותו כל הזמן בהתאם לחומר שתלמדו, הלימודים כוללים לימוד של קודים בסיסיים בשפת תכנות HTML כי ללא ידיעת קודים ולימוד של שפת תכנות זאת לא תוכלו לבנות אתר בעיצוב אישי. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום כדי לברר עם יועץ הלימודים שלנו על תנאי הקבלה למסלולי לימוד זה.

2019-08-04T23:05:20+03:00