לאיזה בית ספר עלי ללכת לעיצוב גרפי הפתח שלכם לעולם העיצוב  כמה זמן אתה הולך לבית הספר כדי להיות מעצב גרפי

לאיזה בית ספר עלי ללכת לעיצוב גרפי? הפתח שלכם לעולם העיצוב  כמה זמן אתה הולך לבית הספר כדי להיות מעצב גרפי?

אם תמיד נמשכתם לאסתטיקה בחייכם היומיומיים, אם אתם מוצאים את עצמכם שמים לב לעיצוב במקומות חדשים, אם עיצוב חשוב לכם לשיפור איכות חייכם האישית ואם אתם רוצים להתחיל בקריירה מעניינת ומשתלמת-  לימוד עיצוב הוא בדיוק הדבר בשבילכם! עיצוב הוא מקצוע כללי שמתפרס על פני תחומים רבים. בלימודי העיצוב שאנו מציעים נדאג ללמדכם על כל תחום בכדי שתוכלו לבחור את הנושא שהכי יעניין אתכם ולהתמקד בו בעתיד:

עיצוב אופנה

מי קובע מה ילבשו בשנה הבאה? מה תפקידם של מעצבי האופנה וממה הם מושפעים בעבודתם? נלמד אתכם לימודים תיאורטיים על ההיסטוריה של האופנה, נתרגל אתכם בשיעורים מעשיים של לימודי עיצוב אופנה ונספק לכם ידע על כלים ממוחשבים לעבודה בעיצוב אופנה.

עיצוב פנים

תחום שהביקוש שלו בארץ נמצא בתנופה והדרישה לבעלי מקצוע בתחום גוברת. עיצוב פנים הוא הידע כיצד לעצב חלל נתון (שיכול להיות סגור או פתוח) בכדי שיתאים לדרישות הלקוח לנוחות ושימושיות, במקביל לשמירה על טעם טוב ואופנתיות.

עיצוב ממוחשב

לימודי עיצוב תקבלו ידע איך לעבוד עם תוכנות כמו “פוטושופ” ו”אילוסטרייטור”: שתי התוכנות המפורסמות בעולם והנפוצות ביותר בקרב כל העוסקים בעיצוב: עיצוב בדו-מימד, עיצוב בתלת-מימד, שינוי מימדים, פרופורציות, צבעים, שירטוט, יצירת סקיצות, צבעים ואפילו בדיקת פונקציונאליות.

אנשים בעולם השיווק והעיצוב הגרפי:

המשמעות היא שכדי לוודא שאנשים יודעים על העסק הזה, בעלי עסקים וגרפיקאים צריכים לעשות עבודה רבה. במאמר הבא נראה לכם כיצד מעצבים גרפיים יכולים לגרום למותג להיראות טוב. אנו נראה לך כיצד שיווק ועיצוב גרפי עובדים יחד וכיצד מעצבים גרפיים יכולים לגרום למותג להיראות טוב. מותג הוא כל אדם או דבר שרוצה להשוויץ ולשווק את עצמו בדרכים שונות. מותג הוא עסק שמוכר מוצרים, אז הוא צריך אנשים שיודעים מה קורה שם כל הזמן.

מעצבים גרפיים אחראים על כל סגנונות הפרסום, והם עוזרים לעסקים במיתוג ובפרסום שלהם. חלק מהמעצבים הגרפיים היום עוזרים רק בשיווק ובפריסה. יש גם מעצבים גרפיים שעוזרים רק בחלק העיצובי. יש הרבה טיפים וטריקים לגרפיקה ממוחשבת במאמר זה, והם יעזרו לך להבין איך מעצבים גרפיים עובדים בבית הספר וכיצד הם עושים הרבה סימולציות מקצועיות כדי לעזור לעסק שלך לצמוח. ישנם שיעורים בעמוד זה שנעשו על ידי מיטב המורים בבית הספר כדי להראות לכם כיצד תוכנות עיצוב גרפי וכללי הגרפיקה המדהימים של אדובי קרובים מאוד.

עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט

עולם האינטרנט תופס תאוצה וכיום יש דרישה הולכת וגוברת לעיצוב של אתרים בצורה שתתאים לדרישות הלקוח והקו המנחה של האתר. נלמד אתכם את התוכנות באמצעותן ניתן לעצב אתרי אינטרנט, על מה לשים דגש בעיצוב ואיך להפוך כל אתר למושך יותר. לימודי עיצוב מתבצע בכיתות קטנות עם התחלה מהיסודות בכל המקצועות. המרצים שלנו הם בעלי שם ארצי ובן-לאומי בתחום העיצוב. אנו שמים דגש רב על לימודים סבלניים ויחס אישי. בוגרי קורס לימוד עיצוב שלנו יקבלו תעודת מקצוע נחשבת בשוק העבודה, תעודה שתשדרג לכם את קורות החיים ותקל עליכם למצוא עבודה נחשבת בתחום העיצוב. צרו איתנו קשר עוד היום בכדי לשמוע על ההטבות המיוחדות שלנו לנרשמים כעת.

פעילות שיווקית לעסקים:

שיווק עסקי יכול להתבצע באמצעות נייר, כמו פליירים וחוברות, או דרך האינטרנט, כמו באינטרנט. אנו רואים הרבה עסקים מפרסמים ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם, כמו גם בדפי האינטרנט שלהם. כיום, לעסקים רבים יש הרבה אפשרויות בגלל האינטרנט, כך שאנו יכולים לראות מודעות גם באתרים ובאתרי חדשות. אם נסתכל על אתר בלוג שנותן מידע לאנשים בדרך כלשהי, נוכל לראות באנרים שנראים כמו מודעות בצידי העמוד.

יהיה מידע שיווקי או מכירתי בכל מודעה כדי לגרום למותג להיראות טוב. עסקים משתמשים בפרסום מקוון כדי לגרום לאנשים ללחוץ על המודעות שלהם ולעשות מה שהם רוצים שהם יעשו. מודעות מסוימות נמצאות שם רק כדי לתת לנו מידע, בעוד שאחרות נמצאות שם כדי לגרום לנו ללחוץ על המודעה ולעבור לאתר כדי שנוכל לקבל מידע נוסף. תפקיד המעצבים הגרפיים חשוב מאוד כי הם מופקדים על איך הדברים ייראו במודעה, כמו איך להשתמש בצבעים או באלמנטים גרפיים, ואיך לבחור תמונות שיעשו את העבודה.

במהלך לימודיהם בתחום העיצוב הגרפי ותקשורת חזותית, מעצבים לומדים כיצד לעשות דברים שונים כדי לגרום למודעות ולתוכן שיווקי להיראות טוב. אנו יכולים לראות שבתקופת הקורונה, עסקים רבים גילו שהדרך היחידה להמשיך למכור היא להשתמש באינטרנט. עסקים שאינם ברשתות חברתיות או באתרים אחרים לא יוכלו להישאר בחיים היום.

התפקיד שלהם הוא ליצור גרפיקה.

הם לומדים כיצד להשתמש בפוטושופ, אילוסטרייטור ו-Indesign, שכולם מיוצרים על ידי אדובי. כל תוכנה ממלאת תפקיד אחר בעולם השיווק הדיגיטלי, ובאמצעות שלושתם, מעצב גרפי יכול לעשות הרבה סימולציות שונות שיעזרו לעסקים בטווח הארוך. האם רק התוכנה תעזור למעצב הגרפי להשוויץ בעבודותיו ולהרוויח כסף? לא זה לא נכון. ישנם כללים רבים שמעצבים גרפיים צריכים ללמוד כדי לעזור לעסקים להשיג יותר לקוחות.

כללים אלו נלמדים במסגרת שיעור עיצוב גרפי. כללים אלה כוללים כיצד להשתמש בצבעים ובתמונות כדי לחבר בין החלקים החשובים של המודעה. למעצבים הגרפיים חשוב לבחור את הצבעים הנכונים כי לכל שילוב צבעים יש משמעות בעולם הצבעים, והם צריכים לבחור צבעים שיגרמו לאנשים לרצות לעשות דברים. במסגרת הלימודים, התלמידים לומדים כיצד להשתמש בכל כללי העיצוב הגרפי בתוכנת אדובי עליה דיברנו קודם. הם גם משתמשים בתוכנה זו כדי ליצור תיק עבודות. יש רק דבר אחד שיכול לעזור לאנשים שרוצים להיות מעצבים גרפיים להיכנס לתחום: תיק עבודות.

תיק העבודות חשוב מאוד כי הוא מראה מה עשית ואיך אתה יכול להשתפר.

שם, אתה באמת יכול לקבל תחושה מיהו המעצב הגרפי ועד כמה הוא טוב. קבלת תעודה היא לא מה שמביא אנשים לעבודה או לבתי ספר היום. מעצב גרפי רוצה מישהו שיודע איך להשתמש בשפה עיצובית ואיך להשתמש בתוכנה גרפית. והם יבקשו ממך לשלוח להם תיק עבודות כדי שיוכלו לראות כמה אתה מקצועי גם בחיים האמיתיים. לא, תעודות לא מראות כמה אתה טוב.

האם השם של בית הספר יכול לעזור לך להיכנס לבית הספר? לא זה לא נכון. יש הרבה קומפוזיציות עיצוביות שונות בתיק העבודות. זה גם מראה איך השתמשת בטרנדים שצריך להשתמש בהם בעולם העיצוב היום, ואיך השתמשת בהם. כל עוד בפורטפוליו שלך יש את הרעיונות הנכונים והוויזואליות הנכונות בצבעים הנכונים, תוכל ללכת ישר לעבודה. יש הרבה אנשים שמסיימים לימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית שעובדים מהבית כפרילנסרים כי הם מרוויחים ככה יותר מאשר אם הם עובדים בחברת שיווק. מעצבים גרפיים הם אנשים שגורמים לדברים להיראות טוב. תוכלו ללמוד עליהם יותר בפסקאות הבאות.

עיצוב גרפי הוא מחקר. בבית הספר הם לומדים כיצד ליצור גרפיקה.

מעצבים גרפיים לומדים כעת במספר דרכים שונות, אך רובם דומים. הם יכולים ללכת לקולג’ למשך ארבע שנים, או שהם יכולים ללכת לבתי ספר לתעודה שנמשכים עד שנה וחצי. רוב המסלולים מלמדים אותך איך ליצור אתרים ואפליקציות שנקראים “תקשורת חזותית”. כדי ללמוד כיצד לתקשר חזותית, תחילה עליך לדעת כיצד ליצור גרפיקה. רק אז תוכלו לעבור לאפליקציות ועוד.

למעשה, לימדנו באינטרנט יותר מחמש עשרה שנים לפני שכולם היו בעידן הקורונה, אז אנחנו יודעים הרבה על זה. בבית הספר יש תוכנה שעוברת בין מחשבים שדומה מאוד לתוכנת זום או זום עצמה. המורה יכול לראות את מסך התלמיד דרך תוכנה זו. הם מראים דרכים שונות ליצור גרפיקה שיווקית שנראית טוב ואז התלמיד צריך לתרגל את מה שלמד בתוכנית גרפית. כל עוד יש חלקים מהשיעור שהתלמיד לא מבין, הוא או היא יעברו על הכל שוב.

כל העניין בלימודי עיצוב גרפי דרך האינטרנט הוא לעבוד על תיק העבודות שלך כי זה הדבר הכי חשוב להשיג עבודה. הסטודנט מקבל עזרה לאורך כל הקורס להכנת תיק עבודות מקצועי. התמיכה בלימודים לא תמיד נמצאת בשיעור עצמו. התלמיד יכול להיעזר בכל פלטפורמה דיגיטלית או אחרת, ולא עולה לו כלום לקבל תשובות. יש הרבה תשומת לב והתמקדות בתלמיד בלימוד מקוון אחד על אחד לאנשים שרוצים ללמוד בעצמם.

זה גורם לתלמיד להרגיש בטוח. הם לא צריכים לפחד לשאול שאלות ויכולים לעצור את המדריך בכל עת אם הם לא מבינים משהו. אנחנו יכולים לספר לכם שכמחצית מהסטודנטים בבית הספר סולו לעיצוב גרפי אונליין כבר סיימו את לימודיהם במכללה או באוניברסיטה והחליטו ללמוד את השוק מחדש את כל חומר הלימוד כי הם לא יכלו ללמוד כל כך הרבה דברים גדולים בקבוצות. בית הספר לעיצוב ותוכנה גרפית גם מאפשר לסטודנטים להצטרף לקבוצת פייסבוק שזה מאוד מגניב!

אני רוצה לדעת איך קבוצת הפייסבוק של בית הספר יכולה לעזור לי.

19 אלף מעסיקים וחברות פרסום נאספו במשך השנים לקבוצת בית הספר ומחפשים מידי חודש בוגרים ללא ניסיון תעסוקתי. בוגרים שאין להם ניסיון בעבודה יכולים להצטרף לקבוצה במהלך שנת הלימודים ולראות את כל ההזדמנויות הנהדרות שיכולות לעזור לכל אחד למצוא עבודה. כל עוד אתה מופיע עם תיק עבודות, זה לא משנה כמה זמן אתה עושה את זה. בעמוד הפייסבוק אפשר גם לראות שמה שמעסיקים רוצים לראות הם רק דוגמאות עיצוביות. אתה תיהנה לצפות בכל הסרטונים בעמוד הזה שיכולים להראות לך אם אתה טוב בעבודה או לא. נשמח לשמוע ממך!