לימודי עיצוב – לימודי תעודה און ליין

//לימודי עיצוב – לימודי תעודה און ליין

הפתח שלכם לעולם העיצוב

אם תמיד נמשכתם לאסתטיקה בחייכם היומיומיים, אם אתם מוצאים את עצמכם שמים לב לעיצוב במקומות חדשים, אם עיצוב חשוב לכם לשיפור איכות חייכם האישית ואם אתם רוצים להתחיל בקריירה מעניינת ומשתלמת-  לימוד עיצוב הוא בדיוק הדבר בשבילכם! עיצוב הוא מקצוע כללי שמתפרס על פני תחומים רבים. בלימודי העיצוב שאנו מציעים נדאג ללמדכם על כל תחום בכדי שתוכלו לבחור את הנושא שהכי יעניין אתכם ולהתמקד בו בעתיד:

לימודי עיצוב - לימודי תעודה און ליין

עיצוב אופנה

מי קובע מה ילבשו בשנה הבאה? מה תפקידם של מעצבי האופנה וממה הם מושפעים בעבודתם? נלמד אתכם לימודים תיאורטיים על ההיסטוריה של האופנה, נתרגל אתכם בשיעורים מעשיים של לימודי עיצוב אופנה ונספק לכם ידע על כלים ממוחשבים לעבודה בעיצוב אופנה.

עיצוב פנים

תחום שהביקוש שלו בארץ נמצא בתנופה והדרישה לבעלי מקצוע בתחום גוברת. עיצוב פנים הוא הידע כיצד לעצב חלל נתון (שיכול להיות סגור או פתוח) בכדי שיתאים לדרישות הלקוח לנוחות ושימושיות, במקביל לשמירה על טעם טוב ואופנתיות.

עיצוב ממוחשב

לימודי עיצוב תקבלו ידע איך לעבוד עם תוכנות כמו “פוטושופ” ו”אילוסטרייטור”: שתי התוכנות המפורסמות בעולם והנפוצות ביותר בקרב כל העוסקים בעיצוב: עיצוב בדו-מימד, עיצוב בתלת-מימד, שינוי מימדים, פרופורציות, צבעים, שירטוט, יצירת סקיצות, צבעים ואפילו בדיקת פונקציונאליות.

עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט

עולם האינטרנט תופס תאוצה וכיום יש דרישה הולכת וגוברת לעיצוב של אתרים בצורה שתתאים לדרישות הלקוח והקו המנחה של האתר. נלמד אתכם את התוכנות באמצעותן ניתן לעצב אתרי אינטרנט, על מה לשים דגש בעיצוב ואיך להפוך כל אתר למושך יותר. לימודי עיצוב מתבצע בכיתות קטנות עם התחלה מהיסודות בכל המקצועות. המרצים שלנו הם בעלי שם ארצי ובן-לאומי בתחום העיצוב. אנו שמים דגש רב על לימודים סבלניים ויחס אישי. בוגרי קורס לימוד עיצוב שלנו יקבלו תעודת מקצוע נחשבת בשוק העבודה, תעודה שתשדרג לכם את קורות החיים ותקל עליכם למצוא עבודה נחשבת בתחום העיצוב. צרו איתנו קשר עוד היום בכדי לשמוע על ההטבות המיוחדות שלנו לנרשמים כעת.

2019-08-05T00:39:04+03:00