לימודי עיצוב למטרות פרסום

תעשיית הפרסום הישראלית נחשבת לאחת היצירתיות והאיכותיות ביותר בעולם, ועל כך יעידו עשרות פרסים וזכיות של משרדי פרסום מקומיים בתחרויות פרסום ושיווק בינלאומיות.

  • רשת האינטרנט הובילה להגברת השגשוג של תעשיית הפרסום המקומית בדיוק כפי שעשתה הטלוויזיה המסחרית עם כניסתה לחיינו באמצע שנות ה-90 של המאה הקודמת.
  • שוק הפרסום המקומי מורכב מעשרות משרדי פרסום מובילים המטפלים באופן שוטף בחברות הגדולות ביותר במשק הישראלי, וממאות בתי עיצוב (סטודיו) המעניקים שירותים לכלל תעשיית העסקים בארץ. מסלול לימודי עיצוב למטרות פרסום ושיווק מכשיר את הסטודנטים לצרכי העבודה הדינמית והיצירתית של שוק הפרסום בארץ ובעולם.

לימודי עיצוב למטרות פרסום

מה לומדים בעיצוב?


על מנת להשתלב בתעשיית הפרסום כאנשי קריא ייטיב (ברמת העיצוב) תדרשו לעבור קורס לימודי עיצוב גרפי. לימודים אלו יעניקו לכם את ההכשרה המקצועית הנדרשת ובמהלכן תלמדו להכיר מקרוב את סביבת העבודה של המעצב הגרפי. סביבה זו מכילה בתוכה מספר תוכנות גרפיות שימושיות, לרבות, פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין,פלאש, דרימוובר ועוד. בנוסף ללימודי התוכנות הגרפיות תרכשו ידע מקצועי בעקרונות העיצוב ובצרכי החשיבה המודרנית בענף הפרסום.

  • כמו כן, לימודי עיצוב למטרות פרסום שמים דגש רב על פיתוח היצירתיות אצל הסטודנט ועל הקניית הרגלי חשיבה קונספטואליים.

איפה לומדים?

כיום, תוכלו לאתר מספר מכללות מקצועיות לתחום לימודי העיצוב הגרפי. כמו כן, תוכלו להירשם למסגרת לימודי עיצוב אונליין, לימודים אלו מאפשרים לכם לרכוש מיומנויות עבודה וחשיבה לצרכי פרסום באמצעות רשת האינטרנט, כאשר מדריך פרטי מלווה אתכם לאורך כל הדרך.

אפשרויות תעסוקה בתעשיית העיצוב רב תחומית

בוגרי לימודי עיצוב גרפי למטרות פרסום יוכלו להשתלב במבחר משרדי הפרסום בארץ ובבתי העיצוב (סטודיו). רכישת ניסיון בענף הפרסום הינה הכרחית ולכן לפני העבודה היצירתית והכסף הגדול תאלצו לרכוש ניסיון מצטבר שרק יעשה לכם טוב עם הזמן. כמו כן, את הניסיון יכולים בוגרי לימודי עיצוב גרפי לרכוש באמצעות עבודה בבתי דפוס ובמערכות עיתונים.

תנאי קבלה ללימודים

לימודי עיצוב גרפי אינם מחייבים אתכם בידע מוקדם בתחום העיצוב, הפרסום או השיווק. ברוב מוסדות הלימוד תדרשו להפגין ידע בסיסי באנגלית וביכולת עבודה בסביבה ממוחשבת

2019-08-05T08:44:11+03:00