לימודי עיצוב פנים

אם אתם אוהבים לעצב דברים, נמשכים לאסתטיקה ויזואלית ורוצים לפתח קריירה מקצועית בתחום, אנו מציעים לכם תוכנית ללימודי עיצוב פנים. תחום עיצוב הפנים הוא תחום רחב וכולל בתוכו: תיאוריות בעיצוב פנים

תלמדו את ההיסטוריה של עיצוב , סגנונות בנייה ועיצוב, מהיכן הגיעו ההשפעות וכיצד נוצרו זרמים חדשים בסגנונות העיצוב.

לימודי עיצוב פנים

עיצוב רהיטים

בקורס עיצוב פנים נתמקד גם בעיצוב רהיטים: נלמד על ההיסטוריה של הריהוט, על עיצוב פונקציונאלי (שימושי), על עיצוב לטובת המראה, על סוגי חומרים לייצור רהיטים ועל יסודות הנגרות.

עיצוב פנים להנדסת אנוש

עיצוב פנים הוא תחום אומנותי ביסודו, אך הוא גם בא לתת מענה לצרכים יומיומיים של האדם. התחום הזה נקרא בימינו הנדסת אנוש. בקורס עיצוב פנים נלמד אתכם כיצד להתאים את העיצוב של הרהיט, החפץ או החלל הנתון בידכם לשימוש יעיל של האנשים שעתידים להשתמש בהם.

אדריכלות ושיטות בנייה

עיצוב פנים כולל גם לימודי אדריכלות בהם תוכלו להבין טוב יותר את הקונטקסט שבו אתם עתידים לעצב. נלמד אתכם על ההתפתחות ההיסטורית של האדריכלות כולל אדריכלות מודרנית. בנוסף גם נלמד אתכם על התפתחות שיטות הבנייה עד ימינו עם דגש על בנייה ירוקה ששומרת על הסביבה. בלימודי עיצוב הפנים שלנו אנו שמים דגש על הקניית כלי עבודה לתלמידים שלנו: עיצוב פנים בתוכנת פוטושופ תלמדו כיצד לעבוד עם תוכנת פוטושופ , כיצד לעצב בה תמונה שתתאים למודל שאתם מעצבים וכיצד ליצור בתוכנה סקיצה לעבודות עתידיות שלכם.

תוכנת אילוסטרייטור

תוכנת אילוסטרייטור , כשמה כן הוא- היא תוכנת הדמיה. בעוד תוכנת פוטושופ היא תוכנה לעיצוב דו-מימדי, תוכנת אילוסטרייטור מאפשרת עיצוב בתלת-מימד.   אילוסטרייטור הוא כלי העבודה המקובל ביותר בקרב מעצבים. נלמד אתכם כיצד לעבוד עם התוכנה וכיצד לערוך עיצוב לפריטים בודדים או עיצוב פנים למספר פריטים בחלל נתון.

  • בלימודי עיצוב פנים אנו גם שמים דגש רב על שיעורים מעשיים ושיעורים מחוץ לכיתה:
  • שיעורים מעשיים בהם נעבוד עם חומרים, נעצב דגמים בגודל מוקטן וגם בגודל מלא, נתנסה בעבודות עם כלי עבודה בסדנאות עיצוב מיוחדות.
  • השיעורים מחוץ לכיתה כוללים סיורים במוזיאונים של עיצוב פנים והרצאות חוץ של מיטב מעצבי הפנים בארץ.
2019-08-05T00:38:57+03:00