לימודי עיצוב שכפול בתוכנת ה Illustrator

בלוג עיצוב גרפי מדריכים טיפים התוכנה: אילוסטרייטור Illustrator.

בלוג גרפיקה ממוחשבת טיפים עבודה עם צורות הנדסיות והגדרת מידותיהן.

מדריכים טיפים התוכנה אילוסטרייטור Illustrator.

בכדי ליצור צורה הנדסית בעיצוב גרפיקה אך להגדיר את מידותיה מראש תחילה יש לבחור את הצורה הרצויה מסרגל הכלים הנמצא בצידה השמאלי של תוכנה ה Illustrator בחירה בכלי הרביעי בעמודה הימנית. לאחר בחירת הצורה, לחיצה אחת על המקש השמאלי בעכבר על חלון העבודה יפתח חלון ובו ניתן להגדיר את מידותיה של הצורה הרצויה (אורך רוחב וכו’) בסיום ההגדרה יש ללחוץ על Ok בחלון או על מקש ה Enter במקלדת והצורה שהוגדרה תופיע בחלון העבודה בהתאם למידות שהוגדרו מראש..
* חשוב לזכור: ביצירת גרפיקה כוכב, יש לשים לב שבבחירת הרדיוסים של הצורה, יש לוודא שהרדיוס הראשון בגרפיקה גדול בכפי 2 מהרדיוס השני, ובחלקו השלישי של החלון של מאפייני הכוכב לבחור את מספר המשולשים של הכוכב..

קרא עוד איך ללמוד קורס אילוסטרייטור מהבית

לימודי עיצוב שכפול צורה בתוכנת ה Illustrator CS6 CS7 ADOBE .

לאחר יצירת הצורה גרפיקה הרצויה בחלון העבודה, בכדי לשכפל אותה יש לוודא שהחץ
השחור – Selection tool הנמצא בסרגל הכלים בצדה השמאלי של התוכנה גרפיקה בעמודה שמאלית כלי ראשון) ולחיצה על מקש Alt במקלדת + לחיצה על המקש השמאלי בעכבר וגרירת הצורה למקום הרצוי בחלון העבודה – תשכפל את הצורה אותה מעוניינים לשכפל.
במידה ומעוניינים לשכפל אותה בקו סימטרי יש ללחוץ על צמד המקשים Alt + Shift במקלדת בלי לעזוב + לחיצה על המקש השמאלי בעכבר וגרירת הצורה למקום הרצוי בחלון העבודה (זהה לשכפול צורה / תמונה בתוכנת ה Photoshop).

2019-07-25T10:39:38+03:00