לימודי תוכנה גרפית לעיצוב הזמנות

לא כל אחד יכול להירשם ללימודים או לקורסים העוסקים בעיצוב גרפי. אלה שמתחברים לנושא יהיו כאלה שלאורך שנות הילדות שלהם היו קרובים לתחומי האומנות, הציור, הרישום, השתתפו בחוגים, למדו בתיכון ועוד. מי שמעוניין ללמוד קורס עיצוב גרפי מקצועי חייב לדעת לצייר ולאייר ברמה גבוהה מאד ולאהוב את התחום. יחד עם אלה, ישנם לא מעט אנשים שמעוניינים להירשם לקורסים ולימודים ולהשאיר את הנושא כתחביב בלבד. אלה ילמדו בקורסים פחות קשים ומורכבים ובסיומם המוצלח יקבלו תעודת סיום.

לימודי תוכנה גרפית לעיצוב הזמנות

מה לומדים כחלק מהתכנית של קורס עיצוב גרפי?

הנושאים בתחום זה הם רבים ומגוונים: לימוד ציור וניתוח של קווים במרחב ובמישור, קבלת פרספקטיבה על חללים שונים, בניי עצמית והמחשות של מודלים גרפיים, תורת הצבעים, קומפוזיציה והעמדה, שילוב של טקסטים עם תמונות ואיורים גרפיים, יצירת אווירה על ידי צבעים והעמדת אובייקטים ועוד. במשך הלימודים צוברים התלמידים ידע וכלים רבים שיעמדו לרשותם גם הרבה אחרי שיסיימו את הלימודים בהצלחה וייצאו אל שוק העבודה כשהם בעלי ביטחון עצמי רב בעצמם ובביצועים שלהם.

 

1

איך אפשר ללמוד עיצוב גרפי?

הדרך המובילה והמקובלת ביותר היא לימודים פרונטליים באחד מבתי הספר לעיצוב ואומנויות הפזורים ברחבי הארץ. ישנם שיעורים שצריך להגיע אליהם וכמובן בבית יש מטלות ושיעורי בית להכין, להגיש ולקבל עליהם ציון. יחד עם זאת, מכללת סולו מציעה אפשרות חדשה ומרעננת – לימודים מהבית דרך האינטרנט, באמצעות המחשב האישי שיש לכל אחד בבית שלו. לדרך למידה זו של קורס עיצוב גרפי יש מספר רב של יתרונות, שהמוביל שבהם הוא חופש הפעולה של הלומד, כאשר הוא יכול להחליט מתי הוא יושב ולומד.

בנוסף, מי שיש לו גם בן או בת זוג בבית והוא מנהל חיי משפחה עם ילדים, יכול להיות שיהיה לו קשה להתחייב למועד מסוים של קורס והדרך של ללמוד מהבית היא גמישה ונוחה יותר עבורו. בנוסף, בעיקר בימי החורף הקרים והגשומים, אנשים רבים חשים חוסר חשק לצאת מהבית וכל אפשרות להישאר בלי לצאת תהיה מבורכת בעיניהם בלי הסיכון מהחסרת שיעור

2019-08-05T07:59:15+03:00