לימודי תוכנות בניית אתרים דרך האינטרנט

תוכנות בניית אתרים דרך האינטרנט

אחד המקצועות שהולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות הוא בניית אתרים. המקום שתופס האינטרנט בחיי היום יום של כולנו, גורם לכל חברה, מפעל, עסק, בעל מקצוע חופשי – לפתוח אתר באינטרנט. מכיוון שהתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן הם גדולים ביותר, אתרי האינטרנט צריכים להיות אטרקטיביים, מעוצבים, ועשויים בצורה מקצועית ביותר. כל אלה גורמים לביקוש של כוח אדם איכותי, בוגר לימודי תוכנות בניית אתרים, ובעל תעודות גמר מקצועית בתחום.

סוגים של תוכנות לבניית אתרים


מי שרוצה ללמוד בניית אתרים, ופונה אל לימודי תוכנות בנית אתרים, צריך להיות אדם יצירתי אשר מעוניין לשלב בין האומנות והטכנולוגיה.

יש מספר תוכנות מקצועיות ומובילות, אשר בעזרתן בונים ומעצבים אתרי אינטרנט. מי שבוחר ללמוד לימודי תוכנות בניית אתרים ב- סולו, יכול לבחור מספר קורסים מודולריים, אשר הסך של כולם ייתן לו את ההכשרה המתאימה בכדי להיות בעל יכולות מקצועיות לעסוק בבניית אתרים.

לימודי תוכנות בניית אתרים דרך האינטרנט

לימודי תוכנות בניית אתרים כוללים לימודי תוכנות אשר שייכות למספר תחומים:

 • תוכנות הקשורות לשפות תכנות – הבסיס של בניית אתר הוא שפות התכנות הראשיות בהן כותבים את הקוד של האתר ואת התכנים מהם הוא בנוי. השפות הנלמדות במסגרת הלימודים הן: HTML, XML, ו- CSS.
 • תוכנות הקשורות לעיצוב אתרים – אתר ראוי וברמה גבוהה אמור להיות מעוצב בצורה מושכת את העין, תוך שילוב של תמונות, גרפיקה, לוגו, באנרים ועוד. לשם הכנתם, עיצובם ושתילת באתר יש מספר תוכנות מקצועיות אשר עושות את העבודה, והן:
 • פוטושופ – תוכנה אשר עוסקת בעיצוב ובעיבוד תמונות ושילובן בתוך אתרים
 • דרימוויבר – תוכנה אשר מאפשרת פתיחת דפי אינטרנט, וקשירה בין דף הבית לדפים השונים באתר, דפים אשר עוצבו בתוכנות גרפיות שונות, או נכתבו בשפות תוכנה שונות.
 • אילוסטרייטור – תוכנה ספציפית לעיצוב גרפי, בעזרתה ניתן לעצב אלמנטים שונים אשר ישתלבו באתר.

לימודים דרך האינטרנט

מכללת סולו עיצוב גרפי מאפשרת למידה של תוכנות לבניית אתרים בלימודים מקוונים דרך האינטרנט, לימודים המלווים באנשי מקצוע ומנחים איכותיים אשר נותנים סיוע בביצוע מטלות ובמענה על שאלות וקשיים.

קורסים אונליין

 • אנחנו עושים היום פעולות רבות אונליין באינטרנט, כולל תשלום חשבונות, הזמנה וקנייה של מוצרים, צפייה באירועים משמעותיים בעולם ובתנועה בדרכים, וגם מנהלים שיחות וידאו בין אם לצרכי עבודה, ובין אם לצרכים פרטיים. אין סיבה שלא נעשה שימוש נוסף באינטרנט – ונלמד קורסים אונליין במקצועות שונים.
 • מכללת סולו עיצוב היא מכללה אשר מציעה מגוון גדול של קורסים הקשורים בנושאים של בניית אתרים, עיצוב גרפי, גרפיקה ממוחשבת ועוד. וכולם מוצעים בדרך למידה מקוונת דרך האינטרנט. אנשים אשר מייעדים את עצמם לעבוד בתחום האינטרנט, מן הסתם ישמחו גם ללמוד באותה דרך עכשווית ועדכנית, שיש בה יתרונות גדולים.
 • מי שבוחר ללמוד אונליין, קובע את זמן השיעורים שלו בעצמו, זה לא מוכתב לו על ידי מערכת שעות חיצונית. בנוסף, השיעור הוא למעשה שיעור פרטי, אין עוד כיתה גדולה עם עשרות סטודנטים נוספים ועם גירויים אשר יכולים להסיח את הדעת מהלימודים.
 • השיעורים הם שיעורים של אחד לאחד עם מנחה אישי צמוד, אשר מלווה כל סטודנט במכללה. אפשר להיעזר במנחה בנוסף לשיעורים גם במילוי המטלות והתרגילים שהם חלק משמעותי ביותר בלמידה. המנחה יכול לראות את ביצועיו של הסטודנט המתרגל, ולהעיר לו מידית הערות בונות אשר יקדמו אותו. כל אלה תומכים בהתקדמות אישית על פי הקצב המתאים של חומר הלמידה.

קורסים אונליין – דרישות טכניות

 • בכדי שאפשר יהיה ללמוד קורסים אונליין כמו בניית אתרים יש צורך במחשב בסטנדרט של המחשבים הביתיים המקובלים היום, וכן חיבור לאינטרנט בפס רחב. הסטודנט הנרשם לאחד הקורסים שמציעה המכללה מוריד אל המחשב הפרטי תוכנת התחברות ולימוד, איתה הוא מחובר למכללה ולמנחה, וכן את התוכנות השונות הנלמדות בקורסים.
 • הקורסים המוצעים במכללה הם קורסים של התוכנות הפופולריות ביותר בתחום של עיצוב: פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש ודרימוויבר. כל הכלים שמציעה כל אחת מהתוכנות האלה אפשר ללמוד בכמה רמות, החל מרמת מתחילים וכלה ברמה מתקדמת המאפשרת ביצועים מורכבים של תוצרים. הלימודים הם מודולאריים, וכל סטודנט יכול להחליט על הסדר ועומק הלמידה אשר מתאים לצרכיו ולהתפתחותו המקצועית.

 

2019-08-05T10:15:19+03:00