לימודי תעודת סיום לימודים בתקשורת חזותית ועיצוב.

פה תקבלו את כל הפרטים על המקצוע הכי כובש בשוק העבודה החל מאיפה ללמוד ועד מה בעצם תקבלו בלימודים, כיום זה לא סוד שאחד המקצועות הריווחיים ביותר זה להיות מעצב גרפי או גרפיקאית פרילנסרית, תחומי הדיגיטל והתקשורת האינטראקטיבית פותחים דלתות ואכן יכניסו אתכם למעגל מתפתח טכנולוגי, מי לא היה רוצה לראות את העבודה שלו מתפרסמת בפייסבוק תחת שם חברה שרק עכשיו נולדה או לפתח עיצוב אתר אינטרנט לאתר קיים או חדש, ההרגשה המספקת אכן שווה את כל המאמץ שאליו אתם הולכים למקצוע אכן כובש בתחום הטכנולוגיה העיצובית, אכן במאמר זה ניתן לכם את כל הפרטים הכרוכים בלימודים וכיצד בעצם תוכלו להתברג למקצוע רווחי ומכניס גם בתקופות של מיתון כלכלי.

לימודי תעודת סיום לימודים בתקשורת חזותית ועיצוב.


המלצות על מכללות לעיצוב גרפי

מכללות ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת אכן מציעים לימודים אינטנסיביים של פעמיים עד 3 בשבוע אך האם זה מתאים לכם? לפני שאתם בודקים את מקום הלימוד בדקו אם וכמה באמת זמן יש לכם להכין את המטלות ושיעורי בית, לא חסרים מכללות באזור ירושלים , תל אביב וחיפה, אך האם מתכונת הלימודים תספק אתכם ותתן לכם את כל הזמן הדרוש כדי להשקיע ולהיות מומחים לעיצוב מקצועי?, כיום אכן כדי להיות מעצבים גרפיים תצטרכו כל שיעור מקצועי שנלמד לתרגל את החומר בצורה מקצועית, משיעור לשיעור תקבלו שיעורי בית במתכונת של עיצובי הזמנות או הכנת לוגו לסיעור מוחות בגרפיקה בצורה כיתתית, אלה חלק מהתרגילים אכן יש כאלה שלימודים במתכונת קבוצתית לא מתאימה להם והם צריכים אכן ללמוד במתכונת של אחד על אחד עם מורים פרטיים אכן תוכלו לראות בהרחבה את חומרי הלימוד שתלמדו במסגרת לימודים עיצוב גרפי.

 

מה לומדים במסגרת הלימודי תעודה

מה בעצם תלמדו במסגרת ההדרכה בעיצוב מקצועי? ראשית תלמדו את כל הטכניקות המקצועיות בקומפוזיציה גרפית, תורת הצבעים והמשמעויות, איך לשלב אלמנטים ביחס לאלמנטים אחרים מבלי לפגוע במסר המתוכנן, טיפוגרפיה ותורת הצבע בהרכב של האות, במסלול לימודי העיצוב אכן תלמדו את כל הטכניקות העיצוביות בתוכנות מקצועיות לעיצוב גרפי, התוכנות הגרפיות של מעצבים גרפיים הם יהיו תחת חברת אדובי העולמית, כל תוכנה של גרפיקאים תתחיל בעיבוד תמונות כמו הפוטושופ לעיבוד תמונות , תוכנת האילוסטרייטור לעיצוב לוגואים ועיבוד וקטורי לקווים וצורות, תוכנת העריכה של חוברות והכנת ספרים היא האין דיזיין, תוכנה לביצועי ספרים ומגזינים אכן איננה תוכנת עיצוב ואת כל העיצובים הגרפיים שיוטמעו בה יהיו מתוכנות העיבוד גרפי הפוטושופ והאילוסטרייטור. כדי להיות מקצועיים ומהירים אכן תצטרכו להביע שליטה מלאה בהם כדי לבצע עיצובים במהירות ולא לחשבו איך להפעיל אותם אלה לבצע את היצירתיות שלכם עם מקורות השראה בצורה מהירה ולא לבזבז ולהתעייף כיצד לבצע אפקט או עיצוב כלשהוא.

תעודת סיום לימודים בתקשורת חזותית ועיצוב.

כיום לתעודה יש כח אבל לתיק העבודות שלכם יהיה הרבה משמעות, ככל שתיק העבודות שלכם יהיה עשיר ומגוון כך תוכלו להתברג לתעשייה במהירות רבה, אין ספק שכדי להצדיק את המעמד של מעצב גרפי תצטרכו שיהיו לכם מאות עבודות בנושאים שונים החל מציור דיגיטלי, עיצוב אריזות ועד לעיצובי לוגו לעסקים חדשים, נושאי מיתוג מחדש לעסק הנו אחד הנושאים החשובים ביותר בלימודים, אין זה אומר שכדי להיות מעצבים גרפיים אכן תצטרכו להיות מאיירים גרפיים אך בהחלט תצטרכו להראות שליטה בטכניקות של ציור לעסקים בנושאי לוגו או פיתוח דמויות מצוירות לקידום ומיתוג עסקי, מרבית הלוגואים אכן מראים צד עיטורי לצד הטקסט או שמשלבים בו גרפיקות ממוחשבות עם ציורים ליד אכן כדי למשוך את העין של הצופה, הסוד לתיק העבודות שלכם ולהתברגות מהירה בתחום היא שאף מתבונן לא ישאר אדיש לעבודות שלכם, במידה וחברה או לקוח יצפה בעבודות שלכם ולא תראו לו אכן דברים חדשים ועיצובים גרפיים מנימלסטיים לא יצרו איתכם קשר, לגרום ללקוח או לבעל חברה לא להיות אדיש לעבודות שלכם תצטרכו אכן להשקיע המון במחשבה ועיצוב חדשני ודוגל תקופה זו.

למה בתקופות מיתון כלכלי המעצבים מרוויחים הכי הרבה כסף?

בתקופות מיתון ועידוד מכירות תפקידי המעצבים גרפיים אכן נעשים פופולרים יותר והסיבה היא חד משמעית כדי לעודד ולשווק יותר עסקים צריכים מעצבים גרפיים וידיים עובדות שיבצעו זאת הן על ידי קידום מכירות או מודעות מעוצבות ברשתות חברתיות או שדרוג ועיצוב מחדש לעסקים. כל עסק אכן יעבור מתיחת פנים חדשה ומעוצבת בסגנון מתאים יותר לתקופה בה המיתון מתרחש, התאמה לקהלי יעד חדשים ופיתוח ושימוש בצבעים שאכן עובדים על המח האנושי אכן יתבצע אך ורק על ידי גרפיקאים שנושאי מיתוג מחדש הנו נושא ברור כשפת אם, אין ספק שעסקים כדי לשרוד יעשו הכל ויכניסו את המעצבים לשילוב מדהים בכל מה שקשור לתדמית עסקית. כמה שעסק ינסה לחסוך בעלויות שיווק הוא אחת הטכניקות שלו להישאר בתחום בצורה הוגנת וברורה לקהלי היעד שלו.

ומה קורה עם השכר של מעצבים גרפיים בוגרי הלימודים?

האם שווה להיות מעצבים גרפיים כמו כל תחום חשוב לדעת מה השכר והאם כדאי להיות חלק מעולם זה? מחירון של מעצבים גרפיים וגרפיקאים אפשר למצוא בכל מקום אך שכר של מעצבים גרפיים הוא מתחיל בשכר מינמלי של 6500 -7000 ש”ח נטו ללא ניסיון , מעצבים גרפיים שאכן יצברו ניסיון ותיק הלקוחות שלהם יגדל אכן ירוויחו סכומים הרבה יותר גדולים, גרפיקאים עם ניסיון גרפי גם ברשת ובעיצוב אתרים אכן ירוויחו משכורות מעל 10000 ש”ח נטו עם יתחברו ויתברגו לחברות פיתוח ועיצוב אתרים. כמה פרילנס בעצם ירוויח? העבודה של פרילנסרים תלוייה אכן בעבודות ובמגוון הלקוחות שלהם לרוב חיי מעצבים במקומות עבודה וכשכירים הנו שנתיים לאחר מכן רובם בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית כעבודת פרילנס לכל דבר.

2019-08-05T08:31:48+03:00