לימודי Illustrator באינטרנט

ללכת לקורס לעיצוב גרפי כל כמה פעמים בשבוע זה טוב וזה יפה.

אבל הנסיעות והריצות, לפעמים יכולים לבלבל בין זמני התפילות ולימודי התורה מי שלומד ורוצה לשלב לימודי מקצוע, בשביל זה טוב שיש גם את האפשרות ללמוד מהבית דרך חיבור לאינטרנט, רק צריך לדאוג שיש את התוכנות במחשב בבית, כלי כתיבה ומחברת וזהו אתם מוכנים לפתוח בשיעור אילוסטרייטור מקצועי באינטרנט עם מורה מקצועי וסבלני.
לימודי Illustrator באינטרנט

איך מתבצעים לימודי אילוסטרייטור באינטרנט

לאחר בחירת מכללה מתאימה שמעבירה שיעורים פרטיים, אחד על אחד דרך האינטרנט, צריך לדאוג לבחור שעות נוחות ללימודים וקבועות, לרוב אחרי שקובעים לא ניתן לשנות כל פעם, אז תדאגו לבחור שעה נוחה ואז לדאוג שמחוברים למחשב אוזניות עם מיקרופון כדי שגם תוכלו לשמוע את המורה המסביר וגם לדבר איתו. לאחר ההתחברות הראשונית לאינטרנט וודאו שהמיקרופון עובד כראוי וגם האוזניות והשיעור שלכם יתחיל, בשיעור עצמו המורה מציג את עצמו ואת התוכנה ואיך מתחילים לעבוד עליה, מתחילים תמיד מהבסיס.

דרך חיבור מהיר באינטרנט, המורה רואה מה קורה במחשב התלמיד ויכול גם “להשתלט” על העכבר של התלמידים וללמד אותו על תוכנת האילוסטרייטור, דבר ראשון התלמיד יכיר את הממשק של האילוסטרייטור, איך אפשר לשנות את צבעו האפור לשחור או ליותר בהיר וכו’ הכל לפי העדפה אישית, עוד הסברים על הגדרות בסיסיות בתוכנה, במיוחד כשיש כל כך הרבה גרסאות תמיד טוב לעבוד עם הגרסא החדשה ביותר אבל אם יש לקוח שרוצה קובץ פתוח ויש לו גרסא אחת מתחת, ניתן לשמור בגרסא של הלקוח שגם הוא יוכל לפתוח את הקובץ.

חשוב ללמוד על הכלים השונים בתוכנת האילוסטרייטור, ומה כל כלי יכול לבצע, חשוב ללמוד על ספריית הצבעים, וכמה היא חשובה לעבודות עם פרוייקטים שעובדים על קבוצת צבעים אחידה במקום כל פעם ליצור אותם מחדש, מעלים צבע נחוץ מהספריה, חוסכים זמן רב על תהליך שעלול לחזור שוב ושוב ליצירת הצבע. עבודה עם תמונות, ייבוא תמונות נכון לתוכנה ונעילתם כדי שתוכלו לעבוד בשכבה מעל.

  • בשיעורים תלמדו גם קיצורים בתוכנה, לימוד קיצורים מאוד עוזר להליך עבודה מהיר ונכון, בכלל חשוב ללמוד הרגלי עבודה נכונים ומקצועיים שיילכו איתכם לשאר הפרוייקטים שאותם תיצרו בזכות הכלים שאתם מקבלים בלימודי שיעורי אילוסטרייטור, תלמדו גם רבות על כלי העט, זהו כלי שנראה קצת מפחיד ומורכב לשימוש בהתחלה ואולי תעדיפו להשתמש בכלי המכחול או העפרון כדי לצייר, אבל תרגול תרגול תרגול של כלי העט יגלה לכם שהוא הכי נוח לציור ולשליטה בעיצוב, אחרי כל שיעור ובמהלך השיעור תקבלו אפשרות לתרגל לבדכם, התרגול מאוד חשוב להבנת הנושא הנלמד והמשך לנושא הבא, תעשו שיעורי בית הכי טוב שתוכלו כדי להיות מומחים בתחום, היום אתם מקבלים ביקורת מהמורה שלכם ביום אחר זה כבר יכול להיות לקוח שלכם, תלמדו לעבוד באופן מקצועי מהתחלה.

2019-08-04T23:22:26+03:00