תוכנה לציור ואיור ספרי ילדים - דוגמאות משיעורים ביוטיוב על לימוד אינדיזיין חינם למתחילים תוכנה לעימוד ספרים

תוכנה לציור ואיור ספרי ילדים – דוגמאות משיעורים ביוטיוב על לימוד אינדיזיין חינם למתחילים תוכנה לעימוד ספרים – הכנסת תמונות בתוך משולש

תוכן עניינים הצג

קורס איור ספרי ילדים ללמוד לעצב ספרים וחוברות עם תוכנת אילוסטרייטור לאיור מספר אחת!

ענף בשוק איור ספרי ילדים הוא אחד המקצועות המבוקשים כיום במדית העיצוב הגרפי. בשוק העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית רובם פונים ללמוד מעצבים גרפיים, מעצבים גרפיים לרוב עובדים בשיתוף פעולה ובתחום האיור תמיד יש מחסור בתחום ולכן הביקוש והשכר בתחום עבור מאיירים גבוה מאוד. עם זאת, אם אתם מתעניינים בתחום האמנות הדיגיטלית, גם אם אין לכם מומחיות קודמת בציור, ייתכן שתלמדו לצייר במהירות מאפס באמצעות הדרכה פרטנית ואישית. מומלץ לראות בסיום העמוד מספר דוגמאות של בוגרי מסלול קורס איור ויצירת ספרי ילדים.

שיעורי בית ותרגול איור גרפי יכולים לעזור לך להגיע להצלחה ומקצועיות בציור שלך.

בתחום הרישום הגרפי, ובכלל בכל תחום שלומדים עיצוב רב תחומי, לתהליך התרגול יש משקל חשוב מאוד להצלחה בקורס, כי למרות שתקבלו את כל הכלים הדרושים להמחשת גרפיקה בעצמכם, תקבלו את ההבנה למה צריך להמשיך לתרגל ולפתח את היכולות שלך גם בתום הלימודים, כי במהלך תקופת הלימודים תיחשף לאינספור סגנונות שונים שיגרמו לך להיפתח לקבל סגנונות וויזואלים. מי שמתעניין בתחום האמנות הדיגיטלית ללא ספק יאהב את התרגילים הללו כי ברגע שתשימו לב שאתם מתחילים לצייר בעצמכם, יהיה לכם פשוט יותר לבנות קווים בציור אישי לכל מטרה מסחרית או פאן. לא משנה באיזו תעשייה תבחר לעבוד, בין אם זה ציור קעקועים או עיצוב קומיקס, תרגול הוא הדרך היחידה לקבל שליטה הן בתוכנה והן במיומנויות מקצועיות לעבודה מהירה.

תוכנה לאיור והכנת ציורים לספרי ילדים

גרפיקה מאוירת גרפית נוצרת עם תוכנית ADOBE ILLUSTRATOR המדהימה. התוכנית פשוטה ביותר לשימוש בתהליך הציור ומאפשרת לכל אחד, גם אם הוא לא מאייר מקצועי או שלא צייר מעולם, ליצור ציורים נפלאים. באתר הענקנו עבורכם שיעורי הסבר בחינם על האפשרויות של תוכנת אילוסטריטור. איור ספרי ילדים מאת אילוסטרייטור מבית חברת אדובי הנה התוכנה הבלעדית לשם כך. אתה עשוי להיות מופתע מהאופן שבו גרפיקאים משתמשים בכלים בסיסיים כדי ליצור מגוון סגנונות איור. תוכנת אילוסטרייטור במדיה הקודמת פותחה אך ורק לציירים, לתוכנה יש כלים רחבים לעבודה עם קווים וצורות וניתן ליצור כל מניפולציה גרפית שתרצו עם המברשת בתוכנה או עם הכלים הרבים לבניית הנקודות, הכלים הללו הם הכלים הבסיסיים ביותר להתחלה ציור גרפי וכמובן שאחרי שתסיים את הדוגמה עליה אתה עובד תוכל להתחיל לבצע את כל האפקטים הגרפיים עם כלים אחרים כמו עבודה עם “המאש” בכלי זה מתאפשר לך להדמות צל ולהוסיף עומק לקטעים מהעיצוב שלך. לדוגמה, אם אתה יוצר פנים, אתה יכול להוסיף עומק ופרספקטיבה לקווי הפנים על ידי הצללה שלהם בגוונים עולים ויורדים. התוכנה היא אלופת כל האפקטים הללו בציור גרפי, ולכן היא פופולרית בעולם העיצוב הגרפי וגם בקרב ציירים מקצועיים. כאשר אתה מתחיל להשתמש בתוכנה לראשונה, ממשק המשתמש ידידותי להפליא, והכל מתפקד בהיגיון מונפש.

סוגי איור גרפי לספרים או לכל מטרה אחרת

בלימודים נבחן כלים שיאפשרו לכם לצייר בקלות כל דמות שתרצו; כל הכלים בסופו של דבר מציירים את אותו הדבר, כך שכולם לומדים את אותו תוכן הקורס; ההבדל היחיד הוא סגנון הציור שתעשה; חלקם ייקחו את הלימוד לכיוון של איור גרפי לעסקים, בעוד אחרים יבצעו את האיור הגרפי בצורה ילדותית יותר; סגנונות האיור מגוונים מאוד עבורך בלימודי הציור. אם אתם בתהליך של כתיבת ספר תוך כדי לימודים, תוכלו לקשר בין הדמות שתרצו לציור לבין סגנון העלילה, במידה ותרצו ללמוד תחום זה כמקצוע תצטרכו לצייר מספר סגנונות שונים על מנת להעשיר תיק העבודות שלך, למרות שתקבל תעודה מקצועית בתחום לאחר סיום הלימודים, התיק היום הוא הדבר הכי חשוב שצריך כדי להתחיל לעבוד בתחום זה, כדי להעשיר את התיק אנחנו חייבים שפה וויזואלית להטמעת תכני הלימוד.

לימודי תעודה בציור גרפי ואיור אונליין – ללמוד לצייר דרך האינטרנט עם מדריכי ציור פרטיים

המורה לציור יוכל לעבוד ישירות על התוכנה שיש לכם במחשב ולהדריך אתכם שלב אחר שלב בפקודות השונות בגרפיקה, תוכנת החיבור שתקבלו בחינם מבית הספר תאפשר למורה לראות את המסך שלכם ולעבוד על העכבר שלךממש כמו זום, במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר שלך ויראה לך איך לבצע עיצוב גרפי שכולל איורים. לימודים אישיים בהוראה פרטית מאפשרים לכל אחד להתקדם בקצב האישי ללא הסחות דעת; אם תשלוט בחומר במהירות, המורה יעלה את הנושאים בשיעוא או להיפך; לימודים אישיים מהבית ידועים כלימודים האיכותיים ביותר בלמידה פרטית הן בשל הנוחות והן בשל תשומת הלב המוקדשת אך ורק לכם בשיעור פרטי לציור או גרפיקה ממוחשבת.

סגנון איור וקטור – צור גרפיקה ותמונות במגוון פורמטים.

בלימוד תהליך האיור נעבוד על סגנון העבודה של גרפיקה ממוחשבת וקטורית, גרפיקה וקטורית ידועה כגרפיקה האיכותית ביותר שקיימת להדפסה או תצוגה באתר, ניתן להקטין או להגדיל גרפיקה וקטורית ללא חשש בהשוואה לגרפיקה מבוססת פיקסלים סגנון איור כמו תוכנת פוטושופ שפחות ידידותית באיורים גרפיים למרות שחלק מהמאיירים עובדים בתוכנת פוטושופ כל אחת נותנת דגש אחר.

מעולם לא ציירתי בעבר, אז אני לא בטוח איך אני יכול לצייר בלי ניסיון קודם – כל אחד יכול לעשות את זה.

אין זה משנה בתחום הגרפיקה והעיצוב אם ציירת בעבר או מעולם לא נגעת בעט לציור גרפי; כל מה שאתה לומד, כמו שאומרים, מגיע עם האוכל החשק לאכול עוד, ולמורים לציור יש את הטכניקות שלהם כדי לגרום לך לפתח את החשיבה למצב שאתה מאיר לבד; בסופו של דבר, הכל קשור לאופן בו אנו רואים דברים וכיצד אנו מתרגמים זאת לציור גרפי. מטרת הלימודים היא לגרום לך לצייר ישירות במחשב תוך כדי התבוננות במשהו ולהעביר אותו לנקודות וצורות גרפיות, הטכניקות בהן אנו משתמשים הן תחילה העתקה של ציורים של מפורסמים ובהדרגה טכניקות ציור אלו מאפשרות לך לצייר סגנונות איור מגוונים משלך כדי לראות איך אתה מאייר לבד, גם אם אתה יושב בבית ולוקח שני עמודים אתה יכול לעבור על שורות הציור שיש לך מתחת לדף השקוף באותה טכניקה שאנחנו משתמשים בגרפיקה אדובי.

איך לעבוד כשכיר או עבודה כפרילנסר מהבית?

כאמור, ישנה הפרדה מוחלטת בין מקצועות האיור הגרפי לעיצוב גרפי. בתחום תוכלו לעבוד במשרדי פרסום כמאיירים רק ללא קשר לעיצוב, ניתן לעבוד עם מעצבים גרפיים ותתבקשו לאייר סגנונות לספרי איור או לאייר לוגואים לעולם העסקים, השכר בתחום האיור הגרפי גבוה יותר מאשר עיצוב גרפי והכל תלוי בכמה תוכנות יש לך לשליטה. ניתן ליצור אתנו קשר באופן מידי דרך טופס יצירת הקשר שלנו או בטלפון 03-6202111 לשיחה עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מספר קורסים.

איך משיגים קריירה באיור גרפי – בסדר, סיימתי ללמוד מאיפה להתחיל לראות משרות?

בתחום האיור, ייתכן שתראה אינספור פרסום הכרחי בקבוצות בפייסבוק או דרך אתרי עיצוב בינתחומיים נדרשים. כך למשל, למכללה יש קבוצה גדולה בפייסבוק בה מתפרסמות מדי יום עשרות מודעות בתחום האיור או העיצוב הגרפי. כמובן, לקבוצה יש כיום למעלה מ-19,000 חברות וגופים פרטיים; אתה יכול להתחבר לקבוצה ולהעלות את תיק העבודות שלך או לענות על מודעות שצריכות את היידע שלך; שיתופי פעולה הם הדבר הטוב ביותר כי כל מעצב גרפי או גרפיקאי מכיר מישהו שצריך מאיירים; אתה תמיד יכול להתחבר למעצב גרפי ולעבוד בשיתוף פעולה. מומלץ ליצור פרופיל חברה בחינם ברשת החברתית פייסבוק ולפרסם שם מספר יצירות שציירתם, מה שיאפשר לאנשים להתרשם ממה שעשיתם. ככל שאתה חושף את העבודה שלך, כך קל יותר להשיג עבודה. כמובן, בנוסף לפייסבוק ניתן לאתר גם אתרים שבהם מוצבות פרסומות כל הזמן. במהלך הלימודים, המרצים שלך יחברו אותך למקורות תעסוקה כדי שתוכל להתחיל לעבוד וללמוד על תעשיית העיצוב הבינתחומית עוד במהלך הלימודים.

איור גרפי המבוסס על סריקות שנוצרו בעבר

בקורס איור ספרים דיגיטלי, אתה יכול לשלב גרפיקה ואיורים שכבר ציירתם על דפים, התהליך פשוט מאוד. אתה יכול לצלם את הדף ולסרוק אותו בצורה איכותית ולהעביר אותו לתהליך בנייה וקטור, ברגע שיש לנו את השרטוט כקובץ JPEG או קובץ תמונה רגיל נוכל לייבא המדיה ישירות לכל תוכנה להמשך הפנמת תהליכי המעקב. מעקב באיור גרפי הוא הטמעת תהליכי עבודה בזמן הציור.

תיק רישומים דיגיטליים ודוגמאות מתקופת בית הספר

תקבלו תעודה בתום קורס איור ספרי ילדים המעידה כי למדתם במקום מסודר המלמד את התוכנה, אך תעודות כבר אינן פותחות דלתות בתחום זה שיקבעו האם תקבלו עבודות בתחום האיור גרפי מה שיעיד שאתם מקצוענים זה רק איך נראה תיק העבודות שלך ואיזה דוגמאות עשית במהלך הלימודים או בצורה פרטית, מה שיבקש ממך לקוח זה לשלוח דוגמאות עיצוב שעשית כקובץ פדף או באתר אינטרנט אליו תעלה עבודות למשל, היום יש אתרים חינמיים שתוכלו לפתוח לצפייה בגלריית העבודות שלכם, בתיק העבודות נחשפים לאיך אתם מקשרים את הצבעים לאיור הגרפי, באילו סגנונות איור אתם שולטים ועוד, יש תעסוקה וביקוש רב בתחום האיור הגרפי, ורוב בוגרי האיור רוצים לעבוד מהבית או כעובדים שכירים בענף זה.