לימוד הדרכה וקורס מקצועי של לוחות שנה בעיצוב אישי

יש לכם תמונות מאירוע משפחתי, תמונות של המשפחה, תמונות שלכם, תמונות אחרות אותן אתם מעוניינים להציג באופן מעניין לדוגמה בתור לוח שנה?

כיום אפשר להכין זאת לבד בעזרת תוכנה גרפית מקצועית עם ממשק משתמש ידידותי ונוח, תוכנת הפוטושופ Photoshop של חברת אדובי Adobe. במסגרת לימוד קורס פוטושופ Photoshop תאפשר לכם לעבד ולעצב את התמונות שיופיעו על גבי עמודי לוח השנה אותו תכינו ותעצבו כרצונכם, התוכנה מאפשרת למזג מספר תמונות יחד לתמונה אחת, למקם אלמנט (כגון: דמות או כל אלמנט אחר בתמונה) מתמונה אחת בתמונה אחרת, לשנות את גווני הצבע של התמונות – להבהיר או להכהות אותה, לתקן חלקים או לטשטש אותם.

להקטין או להגדיל חלקים בתמונות, להוסיף רקעים (טפטים) לתמונה או לתמונות עליהן עובדים ובהן תשתמשו ללוח השנה שתכינו.

ליצור מסגרות מיוחדות לתמונות, להוסיף מגוון אפקטים לתמונות מה שיהפוך את התמונה או התמונות מתמונות רגילות לתמונות מיוחדות יותר, אפשר ליצור מסגרות בהתאמה אישית לתמונות, בסגנון אישי ובצבעים שונים בשילוב אפקטים מיוחדים לתוכנת הפוטושופ Photoshop אפשר גם להוסיף מלל קצר ליד התמונה שתופיע בלוח השנה שתכינו המתארת את התמונה, המציינת את מי שמופיע בתמונה ועוד.

לוחות שנה בעיצוב אישי

לימוד הדרכה וקורס מקצועי של לוחות שנה בעיצוב אישי

תוכנת הפוטושופ Photoshop זו תוכנה בעלת ממשק ידידותי למשתמש קלה להבנה ושימוש, כיום זו התוכנה הכי מקצועית בעולם העיצוב בשל כמות כלי העיצוב והעריכה אותם מציע התוכנה, התוכנה מאפשרת עבודה עם דיוק רב בכל פרט ושלב בעבודה על התמונה או התמונות והתוצאות המתקבלות בעזרת עבודה עם תוכנה זו הן איכותיות ויפות מאוד. כיום משתמשים בתוכנת עיצוב תמונות אנשים רבים להם יש עניין בעיצוב כחובבנים ולמדו כיצד להשתמש בתוכנה זו או אנשי מקצוע כגון: צלמי אירועים, צלמי אופנה, מעצבי אופנה, מעצבים גרפים, כאשר כל אחד משתמש בתוכנה בהתאם למקצוע שלו. תוכנת העיצוב גרפי קיימת בכמה גרסאות ובשפות שונות כולל בשפה העברית.

2019-08-04T23:38:21+03:00