לימוד הכנה של אלבום עיצוב של אלבומים

//לימוד הכנה של אלבום עיצוב של אלבומים

עיצוב אלבומים דיגיטליים.

כיום הכנה של אלבום מקצועי שעבר עיצוב אלבומים דיגיטליים היא פשוטה לעשייה והן נפוצה ואפשרית לכולם בשל הטכנולוגיה הרבה המאפשרת לעצב אלבומים דיגיטליים בהתאמה ועיצוב אישי של כל אחד, כמובן שהכנה ועיצוב של אלבומים דיגיטליים היא יותר כדאית לשימוש וחסכונית בניגוד להכנה ועיצוב של אלבום רגיל כפי שנעשה בעבר, אלבום דיגיטלי ניתן לשתף אחרים בעזרת האינטרנט, שמירה שלו וצפייה בו במחשבים אחרים ועוד יתרונות רבים אחרים. הכנה ועיצוב אלבומים דיגיטליים ניתנת להכנה בעזרת תוכנות רבות המאפשרות לעצב את התמונות שיופיעו באלבום הדיגיטלי, עיצוב הרקעים לכל עמוד שיהיה באלבום הדיגיטלי ועוד. אלבום דיגיטלי יכול להיות אלבום ובו תמונות מאירועים שונים כגון: ימי הולדת, בר או בת מצווה, חתונה, ברית או בריתה, טיול משפחתי, אלבום תמונות אישי או כרונולוגי ועוד.

לימוד הכנה של אלבום עיצוב של אלבומים

תוכנת הפוטושופ Photoshop לעיצוב אלבומים דיגיטליים.

אלבום דיגיטלי בזהה לאלבום רגיל – מורכב מעמודים, בכל עמוד יש תמונה או מספר תמונות ולעיתים כיתוב המתאר את התמונה או התמונות המופיעים בעמוד האלבום. תוכנת הפוטושופ Photoshop תורמת רבות לעיצוב אלבום דיגיטלי במספר אפשרויות:
א. התוכנה מאפשרת לעצב את הדף שיהיה באלבום התמונות הדיגיטלי: רקע רצוי, מסגרת מועדפת, הוספת אלמנטים ועוד.

ב. לתוכנת הפוטושופ Photoshop כלים רבים העונים בצורה המקצועית ביותר על כל הקשור בעיבוד ועיצוב של תמונות דיגיטליות. היות והתמונות שיהיו באלבום התמונות אותו נעצב, הן תמונות שצולמו במכשירים סלולאריים, מצלמות דיגיטליות, או תמונות שנסרקו המיועדות גם הן להופיע באלבום, תמונות אלו לאחר הצגתן במחשב יהיו שונות זו מזו בשל איכות הצילום שלהן המושפע מתנאי תאורה שונים שהיו בזמן צילום כל תמונה, עיניים אדומות

ג. בחלק מהמקרים ועוד נתונים אחרים הנראים לעין לאחר צילום התמונות המצריכים תיקון שלהן לפני שימוש בתמונות באלבום הדיגיטלי, בתוכנה הפוטושופ Photoshop ניתן לתקן נתונים אלו ויותר מכך: חיתוך חלקים לא רצויים בתמונה, הסרה של קמטים או קטמים, תיקון צבע התמונה, הגדלה או הקטנה של חלקים בתמונה ואפילו מאפשרת למזג בין מספר תמונות יחדיו ובכך ליצור תמונה חדשה לגמרי.
כמובן שלתוכנה אפקטים רבים התורמים רבות לתצוגת התמונה באלבום הדיגיטלי, אפקטים כגון: הצללה, ריכוך ועוד. את המלל שיופיע ליד כל תמונה או במקום בו נראה לנכון להוסיף מלל, ניתן לעצב בצבע הרצוי, לבחור את אופן הצגת הטקסט, הן לו להוסיף אפקטים. תוכנת הפוטושופ Photoshop אידאלית ביותר עבור עיצוב אלבומים דיגיטליים ומאפשרת יצירת אלבומים איכותיים מקצועיים ויפים ברמה גבוהה ביותר.

2019-08-05T09:47:52+03:00