מרכז לימודי עיצוב גרפי אינטראקטיבי

מהן אפשרויות התוכנית הזולות יותר כשמנסים להיכנס לעיצוב גרפי? לימוד הכנסת תמונות לפוטושופ ואיך עובדים בשכבות.

תוכן עניינים הצג
פוטושופ, מה כבר לא נאמר עליה… שהיא תוכנת עיבוד התמונות הטובה בעולם, שהיא מתעדכנת כל הזמן ותמיד אפשר ללמוד עוד עליה, שהיא משרתת הן חובבנים בתחום העיצוב או הצילום והן מקצוענים… ואכן, פוטושופ היא התוכנה הפופולארי ביותר בעולם לעיבוד תמונות, תיקון שלהן, עיצוב והכנסת אלמנטים ואפקטים מיוחדים ועוד. לא לחינם כולם מכירים אותה ומיליונים עושים בה שימוש ברחבי העולם, ועם כל הכבוד לתוכנות העריכה והעיצוב שפותחו בשנים האחרונות שרובן חינמיות, אף אחת לא יכולה להשתוות למה שמציעה תוכנת פוטושופ. מי שיתמקצע בה מובטחת לו קודם כל הנאה, וכמובן גם לא מעט יידע מקצועי שיוכל לסייע לו בקריירה המקצועית שלו או בחיים האישיים.

בסרטון שלפניכם תוכלו לראות וללמוד מה היא עבודה בשכבות,

למה צריך אותה בכלל ואיך עובדים עם שכבות. בין אם אתם חדשים בתחום העיבוד והעיצוב ובין אם אתם כבר וותיקים, ואפילו אם אתם מעצבים גראפיים, הסרטון הזה יוכל לסייע לכם להיות טובים יותר ומקצועיים יותר. הסרטון מלווה בהסברים פשוטים וקלים ומפורט לפרטי פרטים, כך שבסופו גם אתם תדעו לעבוד עם שכבות בפוטושופ, כמובן בהתאם ליישום שלכם את הנלמד בו וכמובן בהתאם לתרגול שלכם את החומר הנלמד…
עבודה בשכבות

עבודה בשכבות

עבודה בשכבות מייעלת את העבודה ומונעת קטסטרופות. לפני שהיו שכבות הכול היה על שכבה אחת בלבד, מה שאומר שמספיק שעשית טעות אחת ויכול להיות שתצטרכו להתחיל את העבודה מההתחלה. אז מה זה שכבות? תארו לעצמכם שקפים שאתם מציירים על כל אחד מהם, ובסופו של דבר מניחים את כולם האחד על השני במדויק, זה ייראה כמו שקף אחד וכל מה שבשכבות התחתונות ייראה. ככה זה בדיוק בפוטושופ, אפשר לעבוד על כל שכבה וכמובן “להניח” אותה מעל אחרת או מתחתיה, ואם צריך לתקן משהו או להסיר משהו, עושים את זה רק עם השכבה הספציפית.
בסרטון שלפניכם תלמדו איך להכניס תמונות לפוטושופ ואיך לעבוד בשכבות, כך שבסופו של דבר תהיו מקצוענים מן השורה הראשונה ותפיקו עבודות יפות ומיוחדות.

האם כדאי ללמוד להיות מעצב אתרים בישראל?

האם כדאי להמשיך בקריירה של מעצב אתרים? קשה ליצור אתר? האם עיצוב גרפי הוא מקצוע קשה?

יצרנו שיעורי הסבר מצוינים בפוסט הזה רק עבורכם שמפתחים אפליקציות ואיך בונים מערכת הפעלה בוורדפרס. אם אתם מחפשים דרך להשתלב בעבודה מוצלחת ביותר, אין ספק שתחום התקשורת החזותית נחשב כיום למקצוע פעיל מאוד, הן בישראל והן ברחבי העולם.

מדוע מקצועני תקשורת חזותית זוכים לביקוש כה גבוה בישראל?

מכיוון שישראל מוכרת בייצוא טכנולוגיה ומוצרי היי-טק, היא מתגאה בריכוז הגבוה ביותר בעולם של מפעלי היי-טק. כתוצאה משיתוף הפעולה שלהם עם מהנדסי תוכנה ומתכנתים, מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בעסק. מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בשל תחום חדש שצץ בשנים האחרונות, וההכנסה כיום טובה ביותר בהשוואה למשך הלימודים הקצר.

מה בדיוק מבצעים מעצבים גרפיים בחברות הייטק?

מעצבים גרפיים משתפים פעולה עם מפתחי תוכנה או מהנדסי מחשבים כדי לספק לעולם את כל השפה החזותית שהוא דורש. החל בפיתוח שפה ויזואלית וצבעונית לפריטים שפותחו על ידי חברות הייטק, או יצירת אינפוגרפיקות ותרשימים לתיאור המוצרים או הסבר על התוכנה הנמכרת על ידי תאגידי הייטק לכל העולם.

בעולם ההייטק יש ביקוש חזק.

למעצבים גרפיים יש ביקוש רב כתוצאה מעבודה במגזר ההייטק, שכן רוב המעצבים עבדו אך ורק בבתי דפוס או פיתחו אריזות מעוצבות לסחורות. היום המצב שונה לגמרי, ורואים שענף הדפוס סובל ממחסור באנשים. הגבוה שאתה משיג, כמו גם הסיכוי להתקדם בטכנולוגיה המתעדכנת באופן קבוע. כולם רוצים לעבוד בחוד החנית של הטכנולוגיה, ותעשיית ההייטק מספקת מספר הזדמנויות להתקדמות.

כמה מעצבים גרפיים מועסקים בתעשיית ההייטק?

מעצבים גרפיים מרוויחים שכר די טוב בהשוואה לתקופה הקצרה של הלימודים שהם עוברים. מעצבים בהייטק מרוויחים 19,000 שקל בחודש, וכל מה שנדרש הוא תיק עבודות. הם עשויים להרוויח 12,000 שקלים לחודש אם יבחרו לעבוד בענף הדפוס.

מה אני צריך לעשות כדי לקבל עבודה בחברת הייטק?

כדי לעבוד בתעשיית ההייטק יש ללמוד תחילה תקשורת חזותית ועיצוב גרפי. בכל התכניות הללו, התלמידים לומדים על כל התחום של ייצור שפה חזותית, כמו גם חוקים רבים כמו טיפוגרפיה והבעת רעיונות משכנעים באמצעות שימוש בצבעים ופסיכולוגיה של צבע. התלמידים לומדים לעבוד עם כלי גרפיקה ממוחשבת מהתאגיד העולמי במקביל לשילוב שפת העיצוב.

תיק עבודות

צור תיק עבודות לאורך הקורס מכיוון שזה הדבר היחיד שהם מצפים ממך בסיום. זה לא משנה אם יש לך כמה שנים של מומחיות בתחום העיצוב הגרפי או לא. כל משרד הייטק בימינו אינו מתרשם מהניסיון או מהאישור שאתה מביא איתך, אלא פשוט מתיק העבודות.

למידה מקוונת באינטרנט איך זה עובד?

תקופת הקורונה הייתה אחת התקופות הקשות בהיסטוריה, אבל היא גם לימדה את העולם שאפשר להתחבר בין מחשבים. עסקים רבים נטשו את משרדיהם לטובת עבודה כולה על מחשבים. במקביל, אוניברסיטאות ללימודי הנדסה לתואר ראשון החלו לחנך באמצעות תוכנת זום הפופולרית. אנו מלמדים שיטה זו בלמידה פרטנית ואישית מהבית כבר למעלה מ-15 שנה.

כיצד מתנהל שיעור פרטני מהבית אחד על אחד?

לימוד פרטני ואישי מציב את התלמיד במרכז תשומת הלב, וכל תשומת הלב לאורך המפגש מתמקדת רק בתלמיד. במהלך הקורס, המדריך מלמד נושאים כמו הקמת טיפוגרפיות תוך שימוש במערכות בניית אתרים או הפקת פרסומות ופרסומות לעולם הפייסבוק והאינסטגרם. המדריך יכול לצפות במסך התלמיד, והלומד לומד שלבים דרך עבודה עם תוכנות גרפיות.

התלמיד מקבל תשובות מהירות.

בעקבות ההסבר של המורה, התלמיד מיישם את הנושא הנלמד. בשיעור חי פרטי, השיחה מתבצעת באמצעות מיקרופון ואוזניות. אם מתעוררת שאלה במהלך התרגול, הלומד מקבל פתרונות מהירים לכל נושא מבלבל. בסיומו של כל קורס, ניתנות שיעורי בית ומשימות מכיוון שזהו ההיבט המכריע ביותר בפיתוח היצירתיות של התלמידים.

הרחבת הלימודים בעיצוב תקשורת חזותית.

סולו סקול מאמינה כי למידה אישית ופרטנית מהווה גורם חשוב להצלחת הסטודנטים בקריירה בעולם ההייטק ובמשרדי הפרסום הדיגיטליים, ולכן הסטודנט יכול לפנות למרצה בכל עת, גם לאחר שעות הלימודים, כדי לקבל ביקורת בונה על עבודת עיצוב גרפי. זה מה שהוא קיבל. אם נושא לא מסתדר עם הלומד, המדריך יסייע לו בהשלמת הפעילות ברמה המקצועית. מטרת המוסד וגם של הסטודנט היא ליצור תיק עבודות שישתמש בשוק העבודה.

מהי המשמעות של תיק עבודות בעולם של היום?

מפעלי הייטק ומשרדי פרסום אינם מייחסים ערך גבוה לתעודה שאתה מביא איתך או לסיום תואר ראשון ושני בתקשורת חזותית אינטראקטיבית. מי שיבחר בך לתפקיד או רוצה לשתף איתך פעולה כפרילנסר ירצה לראות הרבה דוגמאות. רק באמצעות דוגמאות ניתן לקבוע אם מעצב גרפי הוא מקצוען או חובבן תוך שניות. אין ספק שאתה עשוי להתחיל שותפויות אם תיק העבודות שלך מראה טרנדים טריים שטרם נראו וסגנונות עבודה שטרם נראו בשום מקום אחר.

איך בית הספר יכול לסייע לך כמעצב גרפי שרק מתחיל את דרכו בתחום ההייטק ומשרדי הפרסום?

לבית הספר יש צוות פנטסטי של למעלה מ-12 שנים שעזר למעצבים גרפיים חדשים רבים להשיג את העבודה הראשונה שלהם. קבוצה זו מפרסמת פרסומות רבות עבור מעצבים גרפיים חסרי ניסיון המעוניינים לעבוד במשרד פרסום דיגיטלי או לתת שירותי פרסום והכנת פרסומות בעצמם לעולם המותג. במהלך תקופת הלימודים, המורה הפרטי שלך יכיר אותך לקבוצה זו כדי שתוכל ליצור קשרים עסקיים עם חברות הייטק וללמוד מהן על צרכי השוק. אנו יכולים לראות שהדבר המכריע ביותר שהם מציינים בכל עבודה נפתחת עבור מעצבים גרפיים הוא שליטה בשפה חזותית ותיק עבודות טוב.

חובה ניסיון בעיצוב גרפי.

זה לא משנה אם אין לך ניסיון בעיצוב גרפי כי מה שחשוב זה איך אתה יכול לעזור לעסק לקדם את המטרות שלו מול קהל היעד, לא הוותק שלך בתעשייה. קהל היעד הוא הקהל שכל מותג או חברת הייטק מעוניינים לשווק אליו בצורה מקצועית.

חברת תוכנה גרפית.

אדובי הוא תאגיד רב לאומי שבאמצעותו גרפיקאים מספקים פתרונות שיווק חזותיים לאנשים בכל רחבי העולם. באמצעות הכלים, עשוי המעצב לדמות עיצוב על סמך ההנחיות הרבות שקיבל במהלך לימודיו. כדי לעבוד על התוכנה הגרפית יש לשלם 70 שקלים בכל חודש ולהתעדכן בתוכנה המקורית של החברה.

לאחר שנה של ניסיון בשימוש

לאחר שנה של שימוש בתוכנת אדובי, יש לשלם 100 שקלים בכל חודש כדי להמשיך לקבל עדכונים על פקודות חדשות וחווית משתמש. אחד היתרונות של עבודה עם תוכנת המקצועית ביותר של ימינו הוא שהיא עשויה לספק לכל מעצב גרפי את המענה שהוא או היא צריכים לקריירת עיצוב.

מסלול לתקשורת חזותית.

כדי ללמוד תקשורת חזותית ולעבוד על מערכות לפיתוח אתרים או הכנת חווית משתמש באפליקציה, על הסטודנטים ללמוד תחילה להיות מעצבים גרפיים ורק לאחר השלמת תיק עבודות מקצועי הם יתקבלו לתקשורת חזותית. קריטריוני הקבלה לתקשורת חזותית כוללים בראש ובראשונה מודעות מקצועית למה זה שיווק עסקי וכיצד לייצר טיפוגרפיות בתחום העיצוב הגרפי תוך שימוש בקומפוזיציות המתאימות. אינך יכול ללמוד ליצור אתר אינטרנט או לפתח אפליקציה אם אינך מבין את שפת העיצוב של תאגיד . כיום, כל אתר אינטרנט או יישום עיצוב שנוצר על ידי זקוקים לרכיבים גרפיים מעוצבים להפליא שנוצרו בתוכנה.

מה יקרה בשנים הבאות?

מכיוון שהדור של היום מקבל את כל המידע שלו אך ורק דרך מנוע החיפוש של גוגל או הרשתות החברתיות המתרחבות ומתחדשות כל הזמן, התחום הדיגיטלי רק ימשיך לצבור תאוצה. אין ספק שמעצבים גרפיים ימשיכו לשתף פעולה עם מותגים, ארגונים וארגונים מכיוון שניתן להעביר ידע על העולם רק באמצעות מעצבים גרפיים. בעמוד זה יצרנו מספר מדריכים שילמדו אתכם מהו מותג וכיצד לעצב עבור קהל היעד שלכם. יצרנו עבורך שיעורי תקשורת חזותית מקוונים בחינם כדי לקבוע אם אתה מתאים למי שלא.

צרו קשר עם המרכז ללימודי עיצוב גרפי.

אנו ממליצים לפנות מידית למרכז לימודי עיצוב גרפי אינטראקטיבי כדי לקבל פרמטרים מדהימים כיצד תוכלו להתחיל לעבוד וללמוד את התחום המבוקש ביותר בתעשייה הישראלית, והכל מהנוחות של הבית שלכם ביחידים אחד על אחד. לימודים ללימודי תעודה ותיק עבודות. לסייע לך להשתלב בתעשייה רעב לידיים עובדות. תהנה בצפייה.