לימוד הכנסת תמונות לפוטושופ ואיך עובדים בשכבות.

//לימוד הכנסת תמונות לפוטושופ ואיך עובדים בשכבות.
פוטושופ, מה כבר לא נאמר עליה… שהיא תוכנת עיבוד התמונות הטובה בעולם, שהיא מתעדכנת כל הזמן ותמיד אפשר ללמוד עוד עליה, שהיא משרתת הן חובבנים בתחום העיצוב או הצילום והן מקצוענים… ואכן, פוטושופ היא התוכנה הפופולארי ביותר בעולם לעיבוד תמונות, תיקון שלהן, עיצוב והכנסת אלמנטים ואפקטים מיוחדים ועוד. לא לחינם כולם מכירים אותה ומיליונים עושים בה שימוש ברחבי העולם, ועם כל הכבוד לתוכנות העריכה והעיצוב שפותחו בשנים האחרונות שרובן חינמיות, אף אחת לא יכולה להשתוות למה שמציעה תוכנת פוטושופ. מי שיתמקצע בה מובטחת לו קודם כל הנאה, וכמובן גם לא מעט יידע מקצועי שיוכל לסייע לו בקריירה המקצועית שלו או בחיים האישיים.

בסרטון שלפניכם תוכלו לראות וללמוד מה היא עבודה בשכבות,

למה צריך אותה בכלל ואיך עובדים עם שכבות. בין אם אתם חדשים בתחום העיבוד והעיצוב ובין אם אתם כבר וותיקים, ואפילו אם אתם מעצבים גראפיים, הסרטון הזה יוכל לסייע לכם להיות טובים יותר ומקצועיים יותר. הסרטון מלווה בהסברים פשוטים וקלים ומפורט לפרטי פרטים, כך שבסופו גם אתם תדעו לעבוד עם שכבות בפוטושופ, כמובן בהתאם ליישום שלכם את הנלמד בו וכמובן בהתאם לתרגול שלכם את החומר הנלמד…
עבודה בשכבות

עבודה בשכבות

עבודה בשכבות מייעלת את העבודה ומונעת קטסטרופות. לפני שהיו שכבות הכול היה על שכבה אחת בלבד, מה שאומר שמספיק שעשית טעות אחת ויכול להיות שתצטרכו להתחיל את העבודה מההתחלה. אז מה זה שכבות? תארו לעצמכם שקפים שאתם מציירים על כל אחד מהם, ובסופו של דבר מניחים את כולם האחד על השני במדויק, זה ייראה כמו שקף אחד וכל מה שבשכבות התחתונות ייראה. ככה זה בדיוק בפוטושופ, אפשר לעבוד על כל שכבה וכמובן “להניח” אותה מעל אחרת או מתחתיה, ואם צריך לתקן משהו או להסיר משהו, עושים את זה רק עם השכבה הספציפית.
בסרטון שלפניכם תלמדו איך להכניס תמונות לפוטושופ ואיך לעבוד בשכבות, כך שבסופו של דבר תהיו מקצוענים מן השורה הראשונה ותפיקו עבודות יפות ומיוחדות.

2019-08-04T20:13:27+03:00