לימוד חינם אפקטים לתמונות בפוטושופ דוגמאות אלבומים דיגיטליים

//לימוד חינם אפקטים לתמונות בפוטושופ דוגמאות אלבומים דיגיטליים

סרטון מדהים בעברית – לימוד חינם אפקטים לתמונות בפוטושופ דוגמאות אלבומים דיגיטליים

מחפשים מידע איך לעשות עיצובים מדהימים בתוכנת הפוטושופ לכל מטרה, אתם במקום הנכון!, תוכנת הגרפיקה פוטושופ שנחשבת לתוכנה המניפולטיבית ביותר בתחום העיצוב גרפי, בשיעור שהכנו במיוחד עבורכם תוכלו לראות הסברים מדהימים המוסברים בשפה העברית ובצורה פשוטה לכל אחד שרוצה להבין מה קורה בתוכנת הפוטושופ, השיעור הוא הסבר על יכולותיה של תוכנת הפוטושופ במספר דקות של עיצוב.  הסרטונים בעמוד זה נעשו על ידי מעצבים גרפיים מקצועיים שרוצים לחלוק את הידע שלהם חינם איתכם. כמובן שלכל אורך השיעורים ביוטיוב תוכלו לשנות ולתת הגדרות חדשות כדי לשדרג את סגנון העיצוב. זה לא משנה אם זה הולך להיות אלבום דיגיטלי או מודעה פרסומית פוטושופ בהחלט תפתח לכם דלתות חדשים בעולם העיצוב הגרפי

תוכנה להכנת אלבומים דיגיטליים מקצועיים

פוטושופ ידועה כתוכנה הכי מקצועית להכנת אלבומים דיגיטליים מעוצבים, לא צריך לדעת את כל התוכנה ולהשתמש בכל הפקודות שלה כדי להוציא עיצוב מקצועי ויפה לאלבום דיגיטלי, גם אם אתם יודעים בצורה בסיסית את התוכנה ויש לכם ראש יצירתי תוכלו להפגין במספר דקות עיצובים גרפים מרהיבים ויפים. לרוב צלמים מקצועיים משתמשים בתוכנה כדי להכין אלבומים דיגיטליים לאירועי חברה, חתונות, ימי הולדת, בר מצווה ועוד, הצלמים מוצאים בה קודם כל תוכנה לעיבוד והכנת עיצובים על תמונות, לאחר מכן הסידור של התמונות למצב מחמיא לחוגגים של האירוע, המטרה באלבום דיגיטלי הוא להעביר מסר חברתי ולהנציח את האירוע החד פעמי בצורה הטובה ביותר. כיום אלבומים דיגיטליים נחשבים לאחד התחומים החמים ביותר בתחום העיצוב הגרפי ומאוד מבוקש לאור העובדה שעיצובי אלבום דיגיטלי נערכים לכל אורך השנה ולא רק בתקופת הקיץ שידוע כתקופה עם יותר אירועים, כיום כל אירוע נדרש מהצלם באלבום דיגיטלי מקצועי.

טמפלטים מוכנים מראש לעיצוב אלבום דיגיטלי

הכנת טמפלטים מוכנים מראש לעיצוב אלבום דיגיטלי

אחת האפשרויות להכנת אלבום דיגיטלי בצורה מהירה היא להכין תבניות עיצוב שהם חוזרות, הכוונה היא לעצב מספר דוגמאות של אלבומים דיגיטליים וכל פעם להכניס בעמודים תמונות שונות, כמובן שתוכלו לשלב נוסח טקסט שונה או כל דבר אחר אבל עיצוב של תבניות רבות יאפשר לכם לעצב אלבומים דיגיטליים בצורה מהירה, הכנת טמפלטים יתבצעו על ידי הכנה של שכבות בצורה עולה או יורדת של עיצובים גרפיים, התאמת התמונות החדשות במקום התמונות הישנות וסגירה של הקבצים להדפסה, ככל שתכינו אין ספור דוגמאות בפוטושופ של אלבומים יהיה לכם קל יותר לעמוד בתקופות לחץ של הזמנות מרובות.

להכין אינספור דוגמאות בעיצוב גרפי

שימוש בתבניות חוזרות היא טכניקה מאוד פופולרית אצל מעצבי אלבומים דיגיטליים כי הם חוסכים המון זמן והם יכולים למכור את אותה תבנית מספר פעמים. תחילה עליכם להכין אינספור דוגמאות בעיצוב גרפי ולאחר מכן לשלוח אותם לצלמים כדי להגיד להם איזה סגנון הכי מתאים ללקוחות שלהם. אחרי שקיבלתם את כל הדרישות מהצלמים תוכלו למחוק את כל מה שהיה בתבנית שהכנתם ולהכניס לתוך קובץ העבודה תמונות חדשות מהאירוע. לרוב הצלמים הם אלה שעושים את העיבוד גרפי לתמונה ואתם תשתמשו בתמונות בדיוק איך שקיבלתם אותם. תשדרגו את הכל על ידי ההכנה של רקעים או שילוב בין תמונות בצורה מקצועית בתוכנת הפוטושופ. בתחתית הפסקה מצורף לכם סרטון שמדבר על עריכת תמונות מקצועיות  אונליין וטיפים כיצד להכין תבניות מוכנות מראש ושימוש באפקטים בפוטושופ.

למה צלמים לא רוצים שתבצעו עריכת תמונות?

הצלמים לרוב לא רוצים שיבצעו תיקון תמונות לאחר הצילום במיוחד כשמכינים אלבום דיגיטלי והסיבה היא בגלל שהם היו באירוע והם יודעים בדיוק את סגנון האווירה של החגיגה. כל מה שתצטרכו הוא לסדר את התמונות שאתם מקבלים מהצלמים ולהכין אותם בצורת עימוד נכון והעברת המסרים שלכם בצורה דרמטית לעיצוב אלבומים בצורה אישית. לפני שאתם גומרים את השלב הסופי עליכם להראות כל שלב ביניים לצלמים כדי לקבל אישור סופי לפני שאתם שולחים את הקבצים להדפסה. מומלץ תחילה לברר את הגדלים של האלבומים הדיגיטליים כדי לעמוד בקשר ישיר עם בית הדפוס ולראות שהם מסוגלים להכין לכם את הקבצים האלה על פי מספר עמודים שקבעתם לפריסה אפשרית.

עבודה מהבית בתחום עיצוב אלבום דיגיטלי

בתחום האלבומים דיגיטליים ועיצוב גרפי נהוג שיש עבודות מבית למי שיכול לעבוד כפרילנס בעיצוב או שכיר כעבודה נוספת, צלמים יעבדו בשיתוף פעולה עם מעצבי גרפיקה ויספקו להם לכל אורך השנה עבודות בעיצוב גרפי, נוכל לראות את הדרישה לעובדים בתחום גם בקבוצה שלנו בפייסבוק שמעלים אין ספור עבודות בעיצוב מידי שבוע והדרישה למעצבים גרפיים שיעבדו מהבית רק עולה ועולה בשנים האחרונות, זה לא משנה היכן הצלם נמצא או המעצב הגרפי, התמונות של האירוע יעברו במייל ישירות למעצב הגרפי וסגנון העיצוב יתבקש על ידי הצלם. יש אין ספור סגנונות בעיצוב אלבום דיגיטלי ומומלץ להתעדכן אם הצלם באיזה סגנון מדובר, האם בסגנון ילדותי או דרמתי, קלאסי או רגיל, לרוב מוסרים שני סקיצות לדוגמה לחוגגי האירוע עד  שיבחרו מה הכי מתאים להם. באתר יש אינספור מחירונים בעיצוב גרפי ובמידה ואתם רוצים לקבל פרטים על התחום הזה תוכלו להקיש בשורת החיפוש בתפריט העליון של האתר מחירון עיצוב אלבומים דיגיטלי ולקבל את מה שמקובל היום ב 2019.

סגנון העבודה עם כלי הבחירה 2019  בתוכנת הפוטושופ ומתן הצללה ליצירת העומק הגרפי

מה שעשינו בסרטון המצורף לקחנו שכבה ושכבנו את השכבה על עצמה נקודה לאחר מכן קיבלנו שתי שכבות שיושבות אחת על השנייה. בדיוק בנקודה לשכבה העליונה עשינו הצללה וגם את ההצללה עצמה שכפלנו והעתקנו אחת על השנייה כדי להביא את העומק בשלב הזה תוכלו לשכפל כמה שאתם רוצים כדי לחזק את כל הגרפיקה. השימוש היה בכלי הבחירה עגול כדי ליצור חיתוך מסיבי כדי לתת את העומק בצורה עגולה, אפשר לשדרג בלי סוף במידה ואתם רוצים ליצור אלבום דיגיטלי עם עומק גרפי מרהיב.את הפרמטרים בעמוד זה אפשר לשדרג ולתת אחוזים שונים לריכוך וככל שתתנו יותר פיזור הגרפיקה תהיה יותר עדינה ויוקרתית. השיעור מוסבר בשפה העברית בצורה מאוד פשוטה אשר מתאים גם למתחילים ולמתקדמים שרוצים לשדרג את תיק העבודות שלהם גרפיקה ממוחשבת.

ללמוד אונליין מהבית את תחום העיצוב הגרפי תוך שימוש בתוכנות הגרפיות של חברת אדובי

רוצים להיות מקצוענים בתחום עיצוב אלבומים דיגיטליים? אין לכם זמן ללכת לקורסים או בתי ספר לעיצוב גרפי? תוכלו ללמוד את התחום הזה מהבית אונליין אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים. בית ספר יספק לכם תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על תוכנת גרפיקה שיש לכם במחשב. השיחה מתבצעת בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת אונליין עם המורה. במהלך השיעור המורה האישי שלכם יסביר לכם איך לעצב בתוכנת הפוטושופ ולאחר מכן תצטרך לתרגל את החומר אונליין יחד עם המורה. במידה ויש נושא שהוא לא ברור לכם המורה יחזור איתכם ויפרק לכם בצורה אישית שלב אחרי שלב איך לבצע הגרפיקה בתוכנת פוטושופ. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים כיצד גם אתם יכולים ללמוד אונליין את תוכנת הפוטושופ או כל תוכנה אחרת בצורה פרטית ואישית. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בסרטונים שהכנו במיוחד עבורכם על עולם העיצוב הגרפי והכנת אלבומי תמונות בתחום הצילום צפייה מהנה 🙂

 

2019-10-10T00:21:16+03:00