טופס צור קשר אלמנטור

לימוד חינם הכנת טופס צור קשר באתר באלמנטור –  לימוד חווית משתמש 

‏כל מה שצריך לדעת על הכנת טפסים לתוכנה לבניית אתרים וורדפרס ובשימוש תוסף ‏האלמנטור שכבש את  עולם בניית האתרים. בכתבה הבאה נסביר לכם איך מעצבים גרפיים מעצבים בצורה מקצועית את האתר כדי לגרום לחוויית משתמש מדהימה שבעזרת בקרה נכונה של האתר נאפשר את המכירה ויצירת תדמית אישית למותג. מותג הוא נושא שנלמד בעולם העיצוב הגרפי ובמקביל בעולם עיצוב האתרים אנו מתאימים בצורה רחבה מאד את כל חוקי המדיה הדיגיטלית ואתרים תוך מתן דגש על המרה של גולשים למכירות. העמוד מלווה בסרטונים וטיפים מקצועיים למי שרוצה לקחת צעד קדימה את הקריירה המקצועית ולעבור מעולם הדפוס לעולם דיגיטלי שתופס תאוצה בימים אלה וימשיך גם בשנים הבאות קורס חווית משתמש נחשב לאחד הקורסים הנחוצים ביותר למעצבים גרפיים שרוצים להתאים את עצמם לשינויים החדשים בתעשיית המדיה המתפתחת וחיבור לענף ההייטק.‏ 

‏בסרטון אנו רואים את כל התהליך של התאמה של טופס צור קשר באתר אינטרנט והתאמה למסכים שונים. טפסי צור קשר הם אחד הגורמים החשובים ביותר בכל אתר אינטרנט ועל כך אנו נרחיב בהמשך. כחלק מלימודי בניית אתרים וחווית משתמש תצטרכו לבנות בעצמכם מספר סגנונות שונים להתאמה למסכים וגדלים שונים, טפסי צור הקשר מובנים בתיבות מילוי נתונים המותאמים לשפה האנגלית של הגולש או העברית.

הנעה לפעולה באתרים – הגעה מהירה לטופס צור קשר

‏הנעה לפעולה באתרים מתבצעת על ידי הכוונה של בעלי אתרים לגולשים לקבלת האינפורמציה על בעלי האתרים כדי לשכנע את הגולש להמשך קבלת מידע על האתר.  ככל שגולשים ירצו להשאיר פרטים בטופס צור קשר כך יגדל האמון בעיני גוגל על כך נמשיך בהרחבה בפסקה הבאה. ככל שהדרך לטופס צור קשר באתר אינטרנט קצרה פעולות ההמרה יהיו רבות ויאפשרו לקדם את המכירות שנעשו על ידי פעולות שיווק. מעצבי אתרים משתמשים בתוכנות האלמנטור שמוטמעת בוורדפרס ומוסיפים תוסף מקצועי שמאפשר בצורה קלה מאוד ללא שום קידוד להכניס טופס צור קשר לאתר. גולשים ישאירו פרטים בתוך טופס צור קשר ולאחר מכן בעל האתר יקבל את כל הנתונים ליצירת קשר. ככל שיש בכל עמוד הכוונה לטופס צור קשר זה יוצר הנעה הפעולה באתר וכשגולשים נכנסים לאתר הם יודעים שיש המשך פעולה גם מעבר לאתר האינטרנט. גולשים  לא רוצים להיות באתר שאין להם המשך פעולה לקבלת מידע נוסף.

טופס צור קשר אלמנטור – גוגל וטפסי צור קשר – זמן השהייה – הצבעת אמון בגוגל

‏בסופו של דבר כולם רוצים להיות במקומות די גבוהים במנוע חיפוש Google. זמן שהיה באתר אינטרנט נחשב לאחד הגורמים הקרובים והחשובים ביותר שדרכם Google מבין את הרלוונטיות של האתר. הכוונה שאם Google יראה שגולש נכנס דרך מנוע החיפוש לאתר אינטרנט והשאיר פרטים בטופס צור קשר דהיינו יש רלוונטיות בין מילות החיפוש לבין האתר שהגולש נכנס. לכן על טופס צור קשר להיות משכנע ובנוי נכון כדי לתת ‏רווח מספיק גדול ביצירת אמון לגולשים שיראו שכן מדובר באתר אמין ורלוונטי לנושאים שמחפשים. ככל שיש בכל דף טופס צור קשר מול זמן שהייה באתר  שרק יעלה כי אנשים לוקח להם זמן להטעין נתונים יגרום למצב רלוונטי במדדים ולנושא החיפוש. בעת בניית עמוד או פוסט צריך לתת משקל מאוד חשוב למיקום הטופס ושהטופס יהיה מותאם גם לטלפונים הניידים. כי תוסף או הטמעה באתר לא נכונה יכולה להביא לנזק גם לבעל האתר וגם לגולש שיראה שהאתר הזה לא רציני.

המעבר של מעצבי גרפיקה מהפרינט לדיגיטלי – הסיבות – 

‏בשנים האחרונות אנו רואים מעבר מסיבי של מעצבי גרפיקה שעבדו בעבר בעולם הדפוס וכיום יוצרים מעבר חד לעולם הדיגיטלי. המעבר הוא לא רק בגלל משבר הקורונה אלה שיש יותר ביקוש למעצבים גרפיים בחברות הייטק. מעצבים גרפים עובדים בשיתוף פעולה עם מעצבי מוצר או נותנים שירותי עיצוב לחוויית משתמש בעבודה משותפת עם מתכנתים ומקודדים. רוב המכללות כיום מציעות קורסים משולבים של עיצוב גרפי תחילה ורק לאחר שהסטודנט מבין את עולם העיצוב הגרפי לאורכו ולרוחבו   יכולים להמשיך לעולם העיצוב האפליקציות ובניית אתר האינטרנט תוך מתן דגש על הבנה מעמיקה של מה זה בכלל  וכיצד חווית משתמש נכונה  UI – UX יכולה להועיל למותגים למכור יותר. כיום הדגש לעבודה עם חווית משתמש הוא אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחת האפליקציה או חנות און-ליין. נושאי לימוד בעיצוב אתר האינטרנט כולל את חוקי מנוע החיפוש ועבודה במשקלים מאוד נמוכים. כדי ללמוד נושאים עלה על הסטודנטים להגיע עם רקע רחב על עולם העיצוב בליווי ידע בתוכנות אדובי Photoshop, אילוסטרייטור, אין דיזיין. לכל אורך מסלול הלימוד הסטודנטים מכינים  תיק עבודות הכולל אתרי אינטרנט ואפליקציות מסחריות להצגה לשיתופי פעולה או עבודה עצמאית לדוגמה.

לימודים אונליין  – עיצוב בתוכנה לבניית אפליקציה  – XD – בניית עיצוב למסחר – התאמה למסכים

‏בית הספר לימוד מקצועות העיצוב והייטק מכשיר סטודנטים לעבודה בעולם אתרי האינטרנט ובנייה של אפליקציות. בית הספר מספק תוכנה שמאפשרת למורה הפרטי שלך לראות את המסך שלך ולהסביר לך צעד אחר צעד איך לעצב גרפיקה לאתרים בצורה מקצועית. שיעורים און-ליין בבית הספר מתקיימים בצורה פרטית ואישית מה שמאפשר לסטודנט לקבל את כל היחס ותשומת הלב האישית. אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר על הלימודים. בתפריט האתר העליון מופיע סילבוס הקורס ומחיר ללימודי בניית אתרים וחווית משתמש אונליין. לכל אורך הקורס מתקבלים שיעורי בית ועבודות כדי להעשיר את תיק העבודות לקבלה לעבודה או להצגה ללקוחות במידה ואתם בוחרים לעבוד בתחום זה בצורה עצמאית.

קורסים חווית משתמש ובניית אתרים בוורדפרס אלמנטור

 קורסים מקצועיים יאפשרו לכם לקבל כלים מקצועיים של מה שהשוק דורש היום. העולם משתנה וגם הדרישה למעצבי אתרי אינטרנט ואפליקציות עלו במאות אחוזים. במסגרת הלימודים תלמדו עם איזה דרכים קצרות ליצירת עבודה ושימוש ‏בחוקים אשר יאפשרו לכם לקבל כלים מקצועיים של מה שהשוק דורש היום. העולם משתנה וגם הדרישה למכירה באפליקציות יוצר ביקוש לכוח אדם שחי ונושם את עולם האתרים. במסגרת הלימודים תלמדו עם איזה דרכים נכונים לעבוד בשימוש  הצבע המדבר את המותג תוך מתן דגש לחוויית משתמש החל מבנייה של כפתורים עם צבעים שתואמים את הלוגו או מתן אווירה ויצירת פרספקטיבה להעברת מסרים שהמותג רוצה להעביר לצרכנים דהיינו לקוחות עתידיים. במסגרת הלימודים תלמדו לבנות אתרי תדמית או אפליקציות מסחריות אונליין.

‏קורסים  בחוויית משתמש ובניית אתרים משלבים את תוכנת אקס די תוכנה מקצועית שפותחה על ידי חברת אדובי ומאפשרת למעצב גרפי  לעצב בקלי קלות כל אפליקציה עם שמירה על חוקי בניית אתרים ועבודה עם מתכנתים. כיום אפשר לעצב אתר אינטרנט בתוכנית האקס די ולשלוח ללקוחות לאישור סופי לפני שמעלים את האתר למערכות מורכבות כמו וורדפרס ואלמנטור.

חלק מתכני הקורס

‏הלימודים כוללים הבנה מעמיקה של מה זה אחסון אתרים ואיך לקנות כתובות אינטרנט ללקוחות שלכם תוך ידע מעמיק ומקצועי לעבודה על מספר אתרים ואפליקציות במקביל. נוכל להגיד לכם שמי שיודע את תוכנות אדובי יוכל להבין בקלות יתרה את כל מערכות בניית האתרים ואפליקציות כי בסופו של דבר כולם מדברים באותה שפה.

הטמעת גרפיקה ממוחשבת לאחר עיצוב קונספטואלי באתר

‏הסיבה שמעצבי אתרים צריכים לדעת תוכנות גרפיות בגלל שרוב רובו של האתר מורכב מאלמנטים עיצובים שמעבירים מסרים או אווירה. אי אפשר ללמוד לבנות אפליקציה או אתר אינטרנט אם אין ידע מעמיק על עולם העיצוב הגרפי. אתר או אפליקציה שיהיו עם אלמנטים גרפים לא נכונים יגרמו לחוסר מוטיבציה של הגולשים להשאיר פרטים להמשך שיתוף פעולה עם בעלי המותג. ‏לכל אורך הלימודים הסטודנטים נחשפים למצבים שונים ולרעיונות תוך בנייה של אפליקציות עם  חשיבה מעמיקה על המותג והמגבלות שמתקבלות עקב העבודה השוטפת מול מנוע חיפוש ומהירויות אינטרנט. בגלל שכיום יש אין ספור מכשירים ודגמים של מחשב שמעלים את האפליקציה או האתר על מעצבי  אתרים ללמוד את הטכניקות הנכונות כדי שאתר האינטרנט או אפליקציה יראו היטב בכל המכשירים.