לימוד חינם מדריך יצירת ציור אילוסטרייטור הבזק של אור עם גרדיאנט מדהים!

//לימוד חינם מדריך יצירת ציור אילוסטרייטור הבזק של אור עם גרדיאנט מדהים!

אם הגעתם לעמוד הזה אז אתם בהחלט יודעים מה אתם עושים ובהחלט אוהבים את עולם העיצוב הגרפי, כיום אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה מספר אחת בעולם הגרפיקה ממוחשבת ומשרתת קהלי יעד רבים בתחום יצירת המניפולציות עם קווים וצורות. אילוסטרייטור בלימודי עיצוב גרפי נחשבת למרכזית ביותר בבניית תהליכי מיתוג ובניית תדמית לעסקים, החל מהכנת לוגואים מעוצבים ועד ליצירת תפריטים או אתרי אינטרנט, בשיעור שהכנו במיוחד עבורכם תוכלו לראות את החשיבה הרחבה של המעצבים גרפיים וכיצד בקלות על ידי מספר אלמנטים פשוטים בהחלט אפשר להגיע לעיצובים מדהימים. האם צריך להיות יצירתיים בעיצוב גרפי? האם כל אחד יכול? התשובה היא בהחלט כן, כמו שאומרים כולם וכמו שאמרו האימהות שלנו, עם האוכל מגיע גם הרצון לאכול עוד ועוד, אותו דבר בעיצוב גרפי, במידה ותדעו את כל הכלים ותשלטו בתוכנות הגרפיות בצורה מדהימה תוכלו להפוך להיות מעצבים גרפיים והכישרון כבר יגיע עם הזמן.

פיתוח היצירתיות בעיצוב והכנת גרפיקה ממוחשבת עם מחשבה תחילה

כמו כל דבר בחיים גם ללמידה של עיצוב גרפי יש את הזמן שלו, אי אפשר להיות מעצב גרפי או גרפיקאית מצליחה כבר ביום אחד, תחילה תצטרכו ללמוד את כל החוקים של עיצוב גרפי עם ראייה למרחב, הבנת תהליכים של בנייה נכונה של האלמנטים בהתאם לרעיון שאליו אתם מכוונים, תהליכי הבנייה היא גם שלכם, משיעור לשיעור ומעבודה גרפית אחת לאחרת תוכלו לבנות את עצמכם גם בביטחון האישי שלכם. פיתוח יצירתיות הוא תהליך שנבנה רק תוך כדי עבודה, זה לא ממש משנה בכמה שיעורים הייתם ואם צפיתם בכל המהלכים שהמורים שלכם לימדו אתכם, העבודה עצמה בתוכנות הגרפיות תוך ביצוע עיצובים גרפי הוא התהליך הנכון של בנייה עצמית ופיתוח הקריירה בעיצוב גרפי, בלימודים עיצוב וגרפיקה ממוחשבת לתהליך בנייה של תיק עבודות בעיצוב גרפי יש משקל מאוד חשוב בקבלה למקומות עבודה, אף אחד ממש לא מעניין אותו איזה תעודה יש לכם ואם יש לכם תואר בעיצוב גרפי או לא, מה שבודקים היום זה אך ורק איך נראה תיק העבודות שלכם בעיצוב גרפי.

למה חשוב תיק העבודות בגרפיקה

תיק העבודות של גרפיקאים ומעצבים הוא הקורות חיים של כל אחד ואחת, בתיק העבודות רואים עד כמה אתם באמת יודעים ואם אתם בכלל יודעים לעצב, אמנם יש לכם תעודה מקצועית אבל עדיין היא לא מעידה שאתם בהחלט יודעים להעביר קונספט בגרפיקה בצורה טובה, יבדקו כיצד אתם מעבירים את הצבע הנכון לפי הנושא וכיצד העין שלכם הייתה חדה לפרטים הקטנים, כמובן שזה לא משנה עד כמה העיצוב שלכם היה ססגוני או לא חשוב לדעת לעצב בהתאם לרעיון שאתם מציגים בתיק העבודות בגרפיקה.

העבודות בגרפיקה

אז מה בודקים בתיק העבודות בעיצוב גרפי? על מה בדיוק מסתכלים?

מומלץ להראות חשיבה מרחבית בתחום ולא רק להציע תהליכי מיתוג גרפי, תראו כיצד אתם יודעים לאייר ולצייר גרפיקה בהתאם לתוכנה הרלוונטית, עבודות פרסום של אתרי אינטרנט וכמובן מודעת שיווקיות שאכן עובדות, קצת הומוריסטיות לא תזיק בצורה שאתם מציגים את תיק העבודות שלכם, תזכרו הם רואים קודם כל את תיק העבודות שלכם רק לאחר מכן מתחברים לאישיות שלכם, לכן מומלץ להציג את תיק העבודות בגרפיקה עם קריצה שמזכירה גם את האישיות שלכם.

גרפיקה וקטורית לעומת גרפיקה עם פיקסלים

מה מומלץ להכניס לתיק העבודות עבודות מתוכנות וקטוריות או מתוכנות מבוססות פיקסל כגון פוטושופ? התשובה חד משמעית להציג את כל מה שאתם יודעים, גרפיקה וקטורית ידועה כגרפיקה יותר איכותית ויותר נקייה, אל תציגו לעולם לוגו שנעשה בתוכנת הפוטושופ כי ישר ישללו לכם את תיק העבודות שלכם, לוגואים ובנייה של תהליכי מיתוג נעשה אך ורק בתוכנות וקטוריות כגון אילוסטרייטור או אינדיזיין במידה והחלטתם לבצע את הלוגו שלכם שם, חשוב מאוד לציין בתיק העבודות באיזה תוכנה נעשתה הגרפיקה כדי להצביע על מורכבות העבודה.

גרפיקה ממוחשבת

גרפיקה וקטורית ידועה גרפיקה איכותית יותר ושימושית יותר בתעשייה של המעצבים הגרפיים

גרפיקה וקטורית היא גרפיקה שנעשתה על ידי צורות וקווים בלבד תוך משיכה של נקודות, גרפיקה זו לרוב יותר איכותית לעומת הגרפיקה שנעשתה בתוכנת הפוטושופ ששם היא מוגדרת כחישוב של נקודות לפי יחידת שטח. תוכלו לראות באתר דוגמאות ושיעורים שנעשו על ידי תוכנת הפוטושופ וגם מתוכנת האילוסטרייטור ולראות כיצד הגרפיקה נראית. גרפיקה וקטורית יוצאת בתהליכי ההדפסה בצורה איכותית וניתן להגדיל או להקטין את האלמנטים הגרפיים ללא חשש.

לימודים אונליין מהבית הדרך הקלה והנוחה ביותר לעבוד בתחום העיצוב הגרפי

בבית ספר סולו לימודי עיצוב גרפי תוכלו ללמוד את התחום בצורה פרטית ואישית ללימודי תעודה. הלימודים הנם לימודים אונליין דרך האינטרנט, איך זה בעצם קורה? המסך שלכם במחשב נהפך להיות המסך של המורה ובצורה הזאת המורה יכול להזיז לכם את העכבר ולהסביר לכם צעד אחר צעד כיצד לבצע עיצובים גרפיים כאלה או אחרים, השיחה מתבצעת דרך המחשב בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת, זה לא משנה לאיזה קורס אתם נרשמים כל הלימודים שלנו הם לימודי עיצוב!! בתוכנות לגרפיקה, תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים וכיצד לפתח את הרעיונות שלכם, המטרה לתת לכם כלים מעמיקים כדי שתוכלו להתמודד בעתיד עם עיצובים גרפיים ולקבל מקורות השראה שונים, תוכלו עוד היום ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר על עלות הלימודים במכללה, מהם השעות הפנויות ללמידה ועוד פרמטרים. באתר תוכלו לצפות בכמות ידע ענקית וכמובן גם בפייסבוק.

תיק עבודות בעיצוב גרפי

ואם אני רוצה ללמוד את התחום העיצוב הגרפי רק בשביל הפאן?

אתם בהחלט תוכלו ללמוד את התחום בשביל הכייף או לכל מטרה אחרת, כולם בסופו של דבר מתחילים ללמוד את העיצוב הגרפי רק בגלל האהבה שלהם לסגנונות עיצוב, נוכל לראות המון מעצבים גרפיים שעשו הסבה מקצועית לתחום רק בגלל שהם מעצבים גרפיים, היו לנו סטודנטים שהיו בעבר עורכי דין או מנהלי חשבונות ובגלל האהבה שלהם לתחום האמנות הדיגיטלית פתחו עסקים לאחר סיום לימודי העיצוב. זה לא משנה מה אתם הולכים לעשות עם התחום הזה, רק שאתם באמת מבינים מה התוכנות הגרפיות מסוגלות לעשות רק לאחר מכן אתם בהחלט להצדיק את האהבה לתוכנות של חברת אדובי.

דוגמאות לציורים דיגיטליים באילוסטרייטור

דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור (1) דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור (2) דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור (2) דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור (4) דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור (5) דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור (6) דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור (7) דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור דוגמה לציור למתחילים באילוסטרייטור

2019-07-26T22:42:25+03:00