לימוד חינם עיצוב אופנה – יצירת קו מברשת לימוד אילוסטרייטור

//לימוד חינם עיצוב אופנה – יצירת קו מברשת לימוד אילוסטרייטור

אם אתם מעצבי אופנה או מתכוונים להיות כאלו, אתם חייבים להתאים את עצמכם לעידן המודרני. עם כל הכבוד לציורים והרישומים של פעם, היום הכול כבר מתבצע על גבי מחשב עם תוכנות. היום כבר לא צריך לשמור כל דבר ולפחד שהוא ייעלם או ייפגע, בין אם זה תיק עבודות או כל דבר אחר בתחום, היום הכול ניתן לעשות עם תוכנת אילוסטרייטור ולא פחות טוב מאשר בעבר. סרטון זה ילמד אתכם איך ליצור קו מברשת בתוכנת אילוסטרייטור, איך לעשות את זה בצורה נכונה ואיך זה יכול לסייע לכם בתור מעצבי אופנה.

לפרוץ אל העולם הגדול…
היום, כשהכול כבר יכול להתבצע על גבי מחשב בעזרת תוכנת אילוסטרייטור, בשלב העיצוב הראשוני כמובן, אין סיבה שלא תחשבו ובגדול. אם בעבר בשביל להרשים בית אופנה מסויים או מעצב כלשהוא שרוצים לשתף אותו, כאלו שנמצאים מעבר לים, היה צורך לשלוח פיזית רישומים ועיצובים ולקוות שהם יגיעו ליעדם לאחר כמה שבועות. היום זה כבר סיפור אחר לגמרי. היום בכמה קליקים אתם שולחים את העיצובים שלכם, מה שיכול להיות מקפצה רצינית בשבילכם ובעיקר פתיחות אל העולם הגדול. היום כשחושבים על קריירה בעיצוב אופנה, אפשר כבר לחשוב על מעבר, אפשר לחשוב על חו”ל וזה כבר לא כל כך רחוק כמו בעבר.
אילוסטרייטור ומעצבי אופנה

אילוסטרייטור ועיצוב אופנה…

תוכנת אילוסטרייטור היא עוד תוכנה גאונית מבית חברת אדובי, החברה שפיתחה גם את התוכנות אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר, ואחרות, והידועה מכולן היא תוכנת פוטושופ. תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה גרפית ווקטורית, אשר נמצאת בשימוש אצל גרפיקאים, אנימטורים ואחרים, והייחודיות שלה היא שהיא תוכנה שעובדת על ווקטורים ולא על פיקסלים מה שאומר בפועל שניתן להגדיל כל תמונה שיוצאת מהתוכנה כמה שרוצים בלי הגבלה של חדות.

אם אתם רוצים להיות מעצבי אופנה מצליחים, אתם חייבים כמובן לדעת לעצב אך אתם חייבים גם לדעת לעשות שימוש בתוכנת אילוסטרייטור וספציפית בכלי המברשת, בשביל להגיע עם העיצובים שלכם עוד רחוק הרבה יותר, וכמובן היא מאפשרת לכם לעשות דברים בייתר קלות.

2019-07-28T19:26:18+03:00