לימוד חינם עיצוב גרפי באינטרנט יצירת מרקם מתמונה והכנסה לתוך טקסט רקעים בפוטושופ

//לימוד חינם עיצוב גרפי באינטרנט יצירת מרקם מתמונה והכנסה לתוך טקסט רקעים בפוטושופ

מדריך לימוד חינם הכנת מרקמים ואפקטים על כיתוב בפוטושופ

מחפשים שיעורים בחינם בתוכנת הפוטושופ כדי ללמוד לעבוד עליה צעד אחר צעד בקלי קלות? אתם במקום הנכון! הכנו במיוחד בשבילכם אוסף עיצובים גרפיים בחינם וכל זה מוסבר בשפה העברית, זה לא משנה אם אתם מתחילים לעבוד עליה פעם ראשונה או נחשפים לעולם גרפיקה ממוחשבת ולא יודעים מאיפה להתחיל, במאמר זה תוכלו לקבל שיעור בחינם ממרצים בעיצוב גרפי ומורים מקצועיים עם עשרות שנות ניסיון בתחום העיצוב הגרפי, בשיעור הסבר תוכלו לראות את היצירתיות בהכנת אפקטים בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי, כיום עיצוב גרפי נמצא מכל עבר נוכל לראות את זה על פני אוטובוסים המרוחים בעיצובים גרפיים או ברשתות החברתיות עם פרסומות שצצות לנו כל יום, עיצוב גרפי נחשב לאחד מהתחנות בהם אתם נוכחים כל הזמן גם אם אתם רוצים או לא רוצים את עיצוב הגרפי תראו בכל מקום, אם אתם חובבי האמנות הדיגיטלית תוכלו ליהנות מאין ספור טכניקות הנמצאות באתר שכולו מדבר על התוכנות בגרפיקה ממוחשבת תוך הטמעת חוקי העיצוב הגרפי.

לימוד חינם הכנת מרקמים ואפקטים על כיתוב בפוטושופ

כל דבר בפוטושופ אפשר לעשות איתו אפקטים מדהימים – הדרכה שיעור יו טיוב חינם בעברית

בשיעור הסבר שהכנו לכם תקבלו כמובן את כל ההסברים בשפה העברית אחד על אחד עם מורה שהכין את העיצוב גרפי תוך מתן תשומת לב מלאה לנושא של היצירתיות בתוכנה. המטרה שלנו בעיצוב להראות מראה ישן לתיבת הטקסטים, מראה ישן נחשב לאחת הטכניקות הנפוצות ביותר בגרפיקה, זה לא משנה מה תרצו להראות החל מעיצוב של תמונה ישנה או אפקטים שייתנו לכם את הדגש לכך, תחילה כל מה שתצטרכו לעשות זה להקליד תיבת טקסט וזה לא משנה מה הסגנון של הפונט שתבחרו, כמובן שתוכלו לבצע את זה בטקסטים בעברית או באנגלית, הכנו רקע פשוט מחלקים של תמונה ולאחר מכן הטמענו אותם בתוך תיבת הטקסט, בפוטושופ תוכלו להגיע לאותו אפקט ממאות דרכים שונות. ברשת מצויים אין ספור שיעורי יוטיוב חינם שיראו לכם את אותו האפקט אבל בדרך שונה, כל אחד במשך הזמן מסגל לעצמו טכניקות שלדעתו הם נכונות לעבודה, אנו שמנו דגש בסרטון הזה שלא כולם יודעים את תוכנת הפוטושופ והתאמנו את האפקטים גם לכאלה שנפגשים בתוכנה פעם ראשונה. לתוכנת הפוטושופ יש אין ספור כלים חדשים שיוכלו לאפשר לכם לבצע כל אפקט בקלי קלות מבלי שתזיעו הרבה.

למה מעצבים גרפיים וגרפיקאים מאוהבים בתוכנת הפוטושופ – פיתוח היצירתיות בעיצוב גרפי

התוכנות הגרפיות הם כלי העבודה של המעצבים הגרפיים, כלי העבודה ביישום הטכניקות בעיצוב גרפי יאפשרו בסופו של דבר למעצב הגרפי להוציא עיצוב שידבר ויעבוד בשביל הלקוחות שלו. עיצוב גרפי כולל את כל חוקי העיצוב גרפי והטמעתן בתוכנות שקיימות כגון פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת האינדיזיין, כל תוכנה גרפית יש לה יעוד אחר בעולם העיצוב גרפי, ידיעת התוכנות הגרפיות לבד לא יאפשר לכם לעצב שום גרפיקה, חוקי העיצוב הגרפי הם חשובים ביותר כי פה בעצם רואים את החשיבה של המעצבים הגרפיים, חוקי העיצוב כוללים אין ספור חוקים שנוכל לראות בכל עיצוב גרפי שתראו החל משילובי צבעים המותאמים לקהלי היעד, החלטה למיקום האלמנטים בשפה המקצועית זה נקרא קומפוזיציה גרפית, כל החוקים האלו יוטמעו בתוכנות הגרפיות והתוכנות בגרפיקה ממוחשבת יעזרו למעצב להוציא לפועל את מה שיש לו בראש. מעצבים גרפיים מקצועיים לפני שהם יפעילו את התוכנות יחשבו תחילה מהו קהל היעד שלהם, כיצד להעביר את המסר בצורה המקצועית ביותר כדי לעזור לקדם ולפתח את הרעיון בפני הציבור שאליו מעצבים גרפיקה דיגיטלית. לעיצוב גרפי אין גיל ואין משמעות למיקום של המעצבים הגרפיים אם יש לכם אהבה לעולם האמנות הדיגיטלית ויש לכם את הידע המתאים תוכלו להגיע לכל מקום שרק תרצו.

פיתוח היצירתיות בעיצוב גרפי

ללמוד את תוכנת הגרפיקה ממוחשבת פוטושופ מהבית

במידה ותרצו לקחת צעד קדימה את האהבה שלכם לעולם העיצוב גרפי תוכלו ללמוד את התחום הזה גם מהבית, לימודי גרפיקה ממוחשבת מהבית אונליין עם מורים פרטיים יאפשרו לכם לקבל את כל הידע שאתם צריכים בדיוק אותו דבר מה שמלמדים גם במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת. הלימודים מתקיימים תוך חיבור מרחוק בין המורה שלכם למחשב, המורה יוכל לעבוד על תוכנת הגרפיקה שלכם ולהסביר לכם צעד אחד צעד איך לעבוד על התוכנות הגרפיות, לכל אורך השיעור תקבלו הסברים מקצועיים כיצד לעצב בצורה נכונה בתוכנה הגרפית. לאחר כל הסבר תתרגלו את החומר והמורה יצפה בכם מבצעים את האפקטים והתרגילים שקיבלתם, במידה ואתם לא מצליחים לפתור את התרגיל בגרפיקה שקיבלתם המורה יסביר לכם שוב ושוב עד שתבינו. לכל אורך הלימודים תקבלו שיעורי בית ומטלות בעיצוב גרפי כדי להטמיע את החומר הלימודי, הלימודים בבית הספר אונליין לגרפיקה ממוחשבת הם לימודי תעודה וכמובן שנבנה אתכם לכל אורך הדרך גם תיק עבודות בגרפיקה.

תיק עבודות בעיצוב גרפי למה הוא כזה חשוב היום בחברות הייטק ומשרדי פרסום

תיק עבודות בעיצוב גרפי למה הוא כזה חשוב היום בחברות הייטק ומשרדי פרסום

כיום זה לא משנה מאיפה יש לכם תעודה ואם יש לכם בכלל תעודה שמעידה שלמדתם, מה שחשוב בתחום העיצוב גרפי זה אך ורק איך נראה תיק העבודות שלכם שנעשה אך ורק בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי העולמית, חברת אדובי היא החברה היחידה כיום שמספקת את כל התוכנות הגרפיות, תיק העבודות הוא הדבר היחיד שיבקשו ממכם ברגע שתרצו לעבוד עם חברות פרסום או לקוחות פרטיים, תיק העבודות יכלול אין ספור עבודות שונות שעשיתם לכל אורך הלימודים או בצורה עצמאית, כמובן שמומלץ לבנות תיק עבודות בהדרכה אישית כדי לדעת מה צריך ומה לא צריך, בתיק העבודות יבדקו כיצד אתם חושבים כמעצבים גרפיים, מהו היצירתיות שאתם מעבירים כדי לקדם את המכירות דרך מודעות עיצוביות, לכל אורך תיק העבודות יראו מהם הצבעים שהשתמשתם וכיצד העברתם את המסר בצורה נכונה ומקצועית. את תיק העבודות נהוג לשלוח כחוברת פדפ או להציג באתר אינטרנט.

תיק העבודות הוא הדבר היחיד שיבקשו ממכם ברגע שתרצו לעבוד עם חברות פרסום

העבודה בתחום העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת

בתחום העיצוב גרפי קיים מחסור עצום בכוח אדם ונוכל לראות את זה באין ספור קבוצות בפייסבוק שנפתחו בשנים האחרונות כדי לפרסם מודעות דרושים, ענף הייטק והדפוס סובל ממחסור בכוח אדם והסיבה לכך שבעבר בוגרי מסלול עיצוב גרפי היו פונים ישירות לעבודה במשרדי פרסום שמיועדים לדפוס או לעבודה בבתי דפוס, בעשור האחרון נוכל לראות שהטכנולוגיה דפקה לכולנו בדלת. צצו אין ספור רשתות חברתיות או פרסום דרך אפליקציות, חברות הייטק שואבות בלי סוף מעצבים גרפיים וגרפיקאים שייתנו מענה הולם ולעבודה משותפת עם מתכנתים שצריכים את המגע העיצובי שחסר להם, מתכנתים לרוב יכתבו את הקוד של האפליקציה אך לא יהיו עסוקים בפאן העיצובי. מעצבים גרפיים יעבדו ויעצבו דרך התוכנות לגרפיקה ממוחשבת את כל האלמנטים שצריכים להכניס לאתר אינטרנט או לעצב את האפליקציה בצורה מחמיאה ונוחה לשימוש עם צבעים מתאימים. כל נושא ה UX -UI נכנס חזק לעבודה באתרי אינטרנט ואת זה לרוב יעשו מעצבים גרפיים כי הם יודעים הכי טוב מה הצבע שיעבוד טוב ומה הצבע שיעבוד פחות טוב לאפליקציה. כולנו יודעים שחברות הייטק משלמות יפה ולכן מעצבים גרפיים וגרפיקאים מעדיפים לעבוד עם חברות הייטק ולא עם בתי דפוס, השינויים האלה יצרו מחסור עצום בחברות לדפוס מה שגרם לעליית מחירים אדירה בענף הדפוס ואיתו העלייה הגדולה בשכר של מעצבים גרפיים, היום נוכל לראות שלא צריך ניסיון בתחום העיצוב גרפי ולא משנה אם יש לכם שנות ניסיון או לא, כדי להתקבל לעבודה מספיק שיהיה לכם תיק עבודות ויחטפו אתכם בשוק.

העבודה בתחום העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת

2019-07-29T10:59:28+03:00