לימוד חינם פוטושופ אפקטים החלקת עור צמצום שומנים הרזיה

//לימוד חינם פוטושופ אפקטים החלקת עור צמצום שומנים הרזיה

בתוכנה לעיצוב תמונות.  לימוד חינם פוטושופ אפקטים החלקת עור צמצום שומנים הרזיה למי מתאים מדריך זה?

כל אחד שמחפש היום תיקון תמונות בפוטושופ צריך לדעת את הטיפים האלו שנעשו בסרטון שיעור יו טיוב בתוכנת הגרפיקה ממוחשבת בעיצוב לצילום ולכל הצלמים שעובדים בתחום. תיקון תמונות ישנות כבר לא יכול להעשות על ידי “תוכנה תיקון תמונה אוטומטי” אם אתם מחפשים בגוגל, העבודה עם כלי התוכנה וההסברים שיש בשיעור וידאו כאן יתנו לכם כלים רחבים על איך לעבוד על תמונות בצורה הכי מהירה שיש.

חוברות לימוד ספרים ADOBE PHOTOSHOP CC

כמובן שנפנק אתכם בעוד סרטוני הדגמה ושיעורי וידאו על יכולות התוכנה פוטושופ אבל לפני כמה טיפים על עבודות בגרפיקה בפתיחת קבצי עבודה. עבודה על מדריכים בתוכנה צריך להיות עם עבודה על קבצי גרפיקה באיכות מאוד גבוהה. עליכם לבדוק באיזה רמה המצלמה הדיגיטלית שלכם קולטת את הרזולוציות של התמונה, מומלץ לעבוד על רזולוצית של תמונה לא פחות מ240 DPI והמקסימום שצריך היום לדפוס ושיצא באיכות גבוהה להדפסה צריך להיות 300 DPi    אין ספק שתיקון אוטומטי לתמונות עם רזולוציה טובה מאוד יבטיח לכם עבודה חלקה, לאו דווקא לדפוס הרזולוציה טובה, התגובות של תוכנת הפוטושופ לעבודה עם פקודות שמרככות את האפקט יגיבו בצורה הרבה יותר מהירה ומשתלבת עם תעבדו עם רזולוציה נכונה יותר.
חוברות לימוד ספרים ADOBE PHOTOSHOP CC

החלקות עור וצמצום שומנים בתוכנה לעיצוב תמונות.

הרי כולנו יודעים שאף אחד לא באמת עושה ליטוש תמונות ועיבוד לכל התמונות שצילמתם באירוע, לרוב אם עשיתם בוק צילומים של אירוע כמו חתונה, אולי תעבירו קצת פוטושופ ותעצבו את התמונות של בעלי האירוע, לכן ליטוש ועיבוד תמונות יהיה לרוב על דוגמניות אבל לא רק. כלי התוכנה מאפשרים לעבוד עם מברשות איכותיות, מברשות לפוטושופ יש בשפע להורדה בחינם ברשת, לתחום של ניקיון פנים או עבודה בצמצום קמטים ותיקונים של עור בתמונה, גם המברשות שפוטושופ מספקת לכם יספיקו לכם לעבוד איתם. התמונות בסרטון הם באיכות מאוד גבוהה למרות שהתמונות נקנו בצורה חוקית באינטרנט עדיין סגנון ה DPI  שלהם מאוד מאוד גבוה. במסגרת העבודה בתוכנה תצטרכו להביע שליטה מלאה בשכבות, בצילום לעומת העולם של עיצוב גרפי, במידה ורק יש לכם תמונות ואתם לא רוצים לשלב אלמנטיים גרפיים משלכם אז יהיה פחות חשיבות לשכבות בתוכנה, היות ופוטושופ עובדת בצורה אוטומטית ופותחת שכבות עבודה בצורה אוטומטית במידה ואתם מכניסים מספר תמונות, אם אתם רוצים לעבוד ישירות על התמונה שלכם, ודאו שאכן הרזולוציה מספיקה, בחלון השכבות יופיע לכם התמונה במצב של נעילה, אם תקליקו פעמיים על התמונה, תוכלו לבצע פקודות מסויימות שלעיתים פוטושופ חוסמת אתכם לעשות אם זה נמצא במצב של נעילה. לכן הקליקו פעמיים תקבלו חלון התראה של פוטושופ תלחצו עליו OK  וזהו תוכלו לעבוד בצורה חופשית על התמונות ללא בעיה. במידה ואתם רוצים לראות עוד דוגמאות וסרטונים, הכנו לכם במיוחד מאות דוגמאות וסרטוני הדגמה בעמוד הבא של פוטושופ, כמובן שתוכלו ללמוד את מסלול הלימודים הזה לכל דרישה עם מורים פרטיים במתכונת של שיעורים אחד על אחד בשעות ובזמנים שאתם קובעים, הטיפים וההסברים הרחבים שיש באתר יאפשרו לכם להבין בצורה רחבה יותר מזה עולם הגרפיקה והעיצוב הממוחשב, אין ספק שרואים לאחרונה שעולם הגרפיקה ממוחשבת וצילום לאט לאט מתחברים, אם זה עולם של עיצוב אלבומים דיגיטליים שמתחבר עם הצלמים ועד עולם הכנת הקטלוגים. מקצוע הצילום תמיד הלך יחד עם עולם הגרפיקה ותמיד ילך יחד עם המעצבים הגרפיים והגרפיקאים.
אם אהבתם את העמוד שתפו אותו בפייסבוק או העבירו אותו לחברים. בברכה המרכז ללימודי עיצוב וגרפיקה באינטרנט.

 

2019-07-25T00:19:03+03:00