לימוד חינם שוליים טיפים מדריכים בגרפיקה ודפוס, שוליים וסרגלים בפוטושופ.

לימוד תוכנת פוטושופ יאפשר לכם לעבד תמונות כמו גם לתקן אותן ולעשות בהן שימושים רבים. פוטושופ היא מאז ומעולם תוכנת עיבוד התמונות הפופולארית בעולם, תוכנה אשר מאפשרת ליצור אפקטים מדהימים כמו גם לתקן תמונות ולעבד אותן בצורות שונות. בסרטון זה יש טיפים רבים על יצירת שוליים בפוטושופ, סרגלים ליישור תמונות וכל מה שמסביב. כל מה שנדרש מכם הוא להקשיב לנאמר בסרטונים הללו, לתרגל אותם וליישם אותם עד כמה שניתן. עם שימוש נכון בכלים שפוטושופ מציעה ניתן לעשות דברים מדהימים ולצור אפקטים לא שיגרתים.

מי צריך בכלל פוטושופ?

  • פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות הפופולארית והטובה בעולם, והיא מציעה שלל כלים שרק הולכים ומשתכללים במהלך השנים. אז מי צריך בכלל פוטושופ?
    צלמים – צלמים שרוצים לשפר את התמונות שהם מצלמים, לתקן אותם ולהוסיף להן אפקטים שונים.
    מעצבי אלבומים – מי שעוסק בעיצוב אלבומים, בין אם אלו אלבומי אירועים ובין אם אלו אלבומי תמונות מכל תחום שהוא.
    מעצבים גרפיים – כל מי שעוסק בעיצוב גרפי, בין אם כעצמאי ובין אם כשכיר בסטודיו לגרפיקה, משרד פרסום וכדומה.
    חובבנים – כל מי שרוצה לדעת לקחת תמונה ולתקן עיוותים בה, כל מי שרוצה לשפר תמונו מחיי היום יום ולעשות את זה ברמה גבוהה, וכל מי שרוצה להוסיף אפקטים מרהיבים ומיוחדים לתמונות אותן הוא מצלם.
  • סרגלים ושוליים
לנראות תמונות יש היום חשיבות מכרעת לאפקטיביות שלהן. יש כל כך הרבה תמונות מסביבנו וכל פרסום מלווה בכמה מהן, ומה שימשוך את העין הוא מה שיעשה את העבודה ויגרור את תשומת הלב הנדרשת. לאסתטיקה של התמונות יש חשיבות מכרעת וצריך לשים לב לכל פרט קטן כגדול בהן, ולכן שימוש בסרגלים כל כך חשוב, כמו גם יצירת שוליים מתאימות בהתאם לצרכים.
לימוד חינם שוליים טיפים מדריכים בגרפיקה ודפוס, שוליים וסרגלים בפוטושופ.

פוטושופ ושאר התוכנות

עם כל הכבוד לתוכנות הרבות שיוצאות לשוק כל הזמן, אף אחת מהן לא משתווה לתוכנת פוטושופ. לא לחינם היא הבחירה מספק 1 של כל מי שעוסק בעיבוד תמונות ובעיצוב, ועם הכלים הרבים כמו גם האפקטים המיוחדים שהיא מציעה אין לה באמת מתחרים…

2019-08-04T21:37:58+03:00