לימוד יצירת מעטפה בתוכנת אילוסטרייטור

//לימוד יצירת מעטפה בתוכנת אילוסטרייטור
אילוסטרייטור, מה כבר לא נאמר עליה? תוכנת העיצוב המתקדמת מבית חברת אדובי, תוכנה בה כל מעצב שמחשיב את עצמו לכזה עושה בה שימוש. יש לא מעט כלים ואפשרויות שמציעה תוכנת אילוסטרייטור וניתן לעצב בה כל צורה שהיא לכל מטרה שהיא, ואחת הצורות הללו היא המעטפה הכול כך פופולארית. בסרטון זה תוכלו ללמוד איך ליצור צורה של מעטפה, ואיך לעשות את זה בקלות ובמהירות. הסרטון כולל הסברים פשוטים ומראה צעד אחד צעד איך מגיעים לתוצאה הסופית, ועם לימוד של החומר יחד עם תירגול שלו תוכלו לעצב תוך זמן קצר גם אתם מעטפות. כל מה שצריך הוא לעקוב אחר ההוראות וליישם אותן, כך שהפעולות הללו יהפכו לפשוטות ובעתיד תוכלו לעבוד מהר עוד יותר ומדוייק עוד יותר.
מעטפה מייצגת דואר, ובעידן הדיגיטלי הכוונה היא כמובן לאימייל

איפה ניתן לראות מעטפות מעוצבות?

מעטפה מייצגת דואר, ובעידן הדיגיטלי הכוונה היא כמובן לאימייל. אנו יכולים לראות כמעט בכל אתר אינטרנט אייקון מעוצב של מעטפה, בכל גודל שהוא ובכל צבע שהוא, ובדרך כלל האייקון הזה הוא קישור להודעת דואר אלקטרוני. ניתן גם לראות את צורת המעטפה על אריזות של מוצרים יחד עם כתובת אימייל נלווית או כתובת לשליחת דואר פיזי, ואומנם ניתן להוריד את צורת המעטפה ללא בעיה אך אם אתם רוצים ליצור אחת שייחודית לכם אתם חייבים ללמוד איך עושים את זה. בסופו של דבר מדובר על ציור אך ציור כזה חייב להיות מדוייק, ואת זה מאפשרת תוכנת אילוסטרייטור – דיוק ומקצוענות ברמה הגבוהה ביותר.

מי עובד עם אילוסטרייטור?

תוכנת אילוסטריטור היא תוכנה בה כל מעצב גרפי עושה שימוש, והיא בעיקר משמשת ליצירת לוגואים, תלת מימד וכדומה. מעצב שרוצה להרחיב את אופקיו ורוצה לתת שירות טוב יותר ואיכותי יותר, חייב להכיר את התוכנה על בוריה, חייב לדעת איך ליצור כל צורה שהיא בשביל שיוכל לבצע עבודות מקצועיות יותר. אילוסטרייטור מאפשרת קשת רחבה של פעולות ויצירת אין ספור צורות מיוחדות, ועם קצת כישרון טבעי יחד עם יידע בטכניקות השונות, כל מעצב ממוצע יהפוך למעצב על.

2019-08-07T09:11:45+03:00