לימוד יצירת משולש באילוסטרייטור – ILLUSTRATOR

בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד על עוד אפשרות שמציעה תוכנת העיצוב המדהימה – אילוסטרייטור, אפשרות שתסייע לכם להיות מעצבים טובים יותר ומקצועיים יותר. אילוסטרייטור מציעה מגוון כלים ואפשרויות לרוב ואחת האפשרויות הללו היא יצירה של משולשים לכל עיצוב שהוא ולכל מטרה שהיא. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה, וכל מה שצריך הוא לעקוב אחר ההוראות בסרטון וליישם אותן, ולתרגל אותן עד כמה שניתן בכדי שהשימוש בכלים ובאפשרויות אותן אילוסטריטור מציעה, ובתוכן יצירת משולשים, יהפכו לטבע שני עבורכם המעצבים. בין אם אתם אנשי מקצוע מתחום העיצוב ויש לכם כבר ניסיון רב בתחום ואתם רוצים להוסיף עוד ליידע שלכם, ובין אם אתם חדשים בתחום העיצוב ועושים את צעדיכם הראשונים בתוכנה, הסרטון הזה הוא בשבילכם.
הכול ללוגו שיווקי

למה צריך משולשים?

למה צריך בכלל ליצור משולשים? משולש הוא עוד צורה שחייבים ללמוד איך לעשות אותה, עוד אפשרות להרחיב את יכולת העיצוב. משולשים ניתן לראות בעיקר בלוגואים, ויש לא מעט חברות שעושות שימוש באפשרות הזו כחלק מהלוגו שלהן. עיצוב לוגו הוא אחד הצעדים החשובים ביותר בדרכו של כל עסק, מכיוון שהלוגו אמור להיראות בכל חומר שיווקי של החברה ובכל מוצר פיזי אותו היא מוציאה לשוק אם יש כזה כמובן. הלוגו הוא חלק חשוב בשפת המיתוג של העסק ומעצב טוב יודע איך לקחת את הנושא של החברה או העסק, את החזון שלהם ואת מה שהם מציעים, וללכד את הכול ללוגו שיווקי, לוגו שיגרום למי שייחשף אליו לעשות מיד את הקישור עם השירות או המוצר. ולכן, מעצב גרפי שעוסק בעיצוב לוגואים חייב לדעת לעשות את זה נכון, וחייב להכיר את כל האפשרויות כך שמרחב הפעולה שלו יהיה גדול.

לעבוד עם אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא לא סתם תוכנת הבחירה של לא מעט מעצבים. אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, אחות לתוכנות פוטושופ, אינדיזיין, פלאש ואחרות, ושילוב של עבודה עם התוכנה הזו יחד עם אחרות כמו פוטושופ יכול להניב תוצאות מדהימות. כל מה שצריך הוא ללמוד, וסרטון זה הוא חלק מאותו לימוד, סרטון שמלמד עוד פונקציה שתוכנת אילוסטרייטור מאפשרת.

2019-08-07T09:11:53+03:00