לימוד כלי בלנד אילוסטרייטור למתחילים ILLUSTRATOR CC אפקט מגניב

כלי הבלנד בתוכנה נחשב לאחד הכלים ליצירת מניפולציות ותחושה של תלת מימד, באמצעות הבלנד לא רק שתוכלו לעצב לכם לוגואים עם זרימה של צבעים אלה תוכלו גם לתת נפח ותלת מימד שרק תוכנת אילוסטרייטור יכולה לעשות, בתוכנה וקטורית זאת איכות הגרפיקה ממוחשבת ניתנת לכל מצב של הגדלה, לעומת תוכנות אחרות של עיצוב גרפי שבזמן ההגדלה מתפקסלות ונהפכות ללא ברורות על גבול הטשטוש. כלי הבלנד הרעיון מאחורי הכלי הוא לקחת אלמנטים שונים ולערבב אותם בדיוק כמו שתוכנות אנימציה יודעות לעשות, אמנם אילוסטרייטור היא לא תוכנת אנימציה אך בהחלט מעבירים אלמנטים גרפיים מתוכנה זאת לתוכנת פלאש לדוגמה.

מה אפשר לעשות עם כלי הבלנד – תהליכי עבודה בעיצובים גרפיים

לדוגמה אם ניקח שני אלמנטים זהים ונבצע את פקודת הערבוב בלנד לא נוכל לראות את האפקט בצורה שהיינו רוצים, דאבל קליק על כלי זה בזמן שהאלמנטים בחורים לכם ודלוקים באילוסטרייטור תוכלו לקבוע בחלון שיפתח לכם את האופציות שהיתם רוצים, מספר אופציות שיש לנו בכלי זה קביעת המחרק בין האלמנטים בצורה שווה, לדוגמה אם תרצו שני ריבועים במרחק שווה תוכלו לקבוע את הפרמטר הזה. אפקטים רבים שנעשים אם הכתב בצירוף כלי הבלנד יוצר נפח בתוכנה הוקטורית ומאפשר לנו לקבוע את המרחק שהיינו רוצים.

הכנת לוגואים תלת מימדיים עם כלי הבלנד מצב ערבוב של צבעים

תוכנות לעיצוב לוגואים באינטרנט לא יעשו את העבודה בצורה מקצועית כמו שאילוסטרייטור יודעת לעשות, התוכנה מאפשרת לכם לחבר בין אלמנטים בצורה מדהימה עם שילוב צבעים של גרדיאנט מעבר צבעים מתקדם, בסרטון ובשיעור אילוסטרייטור בחינם שהכנו במיוחד בשבילכם תוכלו לראות כיצד מעצבים גרפיים וגרפיקאים חושבים להעביר מסר עיצובי ברמה איכותית, אמנם לא תוכלו להיות גרפיקאים מקצועיים עם ידיעת כלי אחד או שניים אבל בהחלט תוכלו להבין מה זה בכלל עיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת וכיצד אילוסטרייטור יכולה לעזור לכם לבנות עיטורים גרפיים או כל אפקט אחר שיכול בהחלט להוסיף לעבודה של מעצבים גרפיים לדוגמה, בסרטון תוכלו לצפות בסידור של אלמנטים ובעבודה גרפית שמתערבבת בצורה מדוייקת. כלי הבלנד באילוסטרייטור הוא אחד הכלים המקצועיים ביותר כדי לבנות לוגואים שישארו בזיכרון של מי שרואה אותם, במסגרת ההכשרה המקצועית ללימודי תעודה עיצוב גרפי תלמדו לחשוב כמעצבים גרפיים, תלמדו כיצד לערבב אפקטים עם כלים מסוימים וכלים אחרים, המטרה בלימוד של תוכנות עיצוב גרפי עם דגש בעיצוב זה לדעת לערבב ולחשוב גדול, היצירתיות בעת עבודה עם התוכנות לגרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי יוצאת אך ורק שיודעים לערבב את הכלים, ככל שתחשבו יצירתי יותר תוכלו להעשיר את תיק העבודות בגרפיקה שלכם או לכל מטרה אחרת, במידה ואהבתם את הסרטון שתפו אותו וסמנו לייק אם אתם רוצים לראות עוד דוגמאות בחינם  תוכלו תמיד לצפות בסרטונים נוספים בעמוד של תוכנת האילוסטרייטור ולהתרשם מיכולות התוכנה האחראית למיתוג ועיצוב תדמית לעסקים. צפייה נעימה!

 

2017-09-04T20:11:42+00:00