לימוד כלי בלנד אילוסטרייטור למתחילים ILLUSTRATOR CC אפקט מגניב

הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי גרפיקה ממוחשבת חינם והסברים מלאים על תוכנת אילוסטרייטור להורדה, מה תקבלו בסרטון הזה של ביצוע אפקטים למתחילים כמו בלנד באילוסטרייטור? תקבלו צעד אחר צעד שיעור יוטיוב מדהים על הפעלת התוכנה ושימוש בכלי התוכנה עד להוצאת עיצוב גרפי מדהים, נספר לכם קצת על יכולותיה ולאיזה קהלי יעד היא טובה.

העבודה בתוכנה ILLUSTRATOR  הסברים חינם

במידה ואתם רוצים להכין עיטור גרפי שיכול להיות לכל שימוש הדפס על צלחות,  או סתם עיצוב גרפי למטרה אחרת תצטרכו להכין שני אלמנטים גרפיים ולהשתמש בכלי BLEND הכלי הזה עושה נפלאות לאלמנטים גרפיים, יצירת הערבוב בניהם יוצר מעבר ומראה לכם איך השינוי מתקיים מאלמנט גרפי אחד לאלמנט גרפי אחר בדיוק כמו בכל תוכנת אנימציה, אמנם אילוסטרייטור לא נחשבת לתוכנת אנימציה אך בהחלט אנימטורים רבים משתמשים בה כדי לבצע עיצובים גרפיים ואז להנפשה מושלמת בפריימים בתוכנת פלאש לדוגמה. בשיעור חינם שהכנו לכם בעיצוב גרפי פה תוכלו לראות את המעבר והשימוש באלמנט ליצירת עיצוב גרפי מדהים.
העבודה בתוכנה ILLUSTRATOR הסברים חינם

שימושי התוכנה אילוסטרייטור בעולם העיצוב הגרפי רב תחומי למי היא יכולה לעזור

בשנים האחרונות אנו ערים לדוגמה לכל מיני עיצובים או הדפסות על אבן או הדפסה על אבן בזלת, רוב העיטורים הגרפיים שתראו לרוב יעשו עם תוכנות וקטוריות לחלוטין, אין ספק שתוכלו לראות גם עיצובים של התוכנה בעולם האופנה, כמו עיצובים ושרטוטים והבאה שלכם להדפסה על בגדים, מעצבי אופנה משתמשים בתוכנה ככלי המרכזי שלהם לקריירה המרכזית, באמצעותה הם בונים תיקי מוצר ומכינים את כל הקולקציות שלהם בצורה דיגיטלית עד לשליחה למתפרות ומשם למכונות הדפסה על בד. הדפסה על בד כותנה ובדים לדוגמה, יהיה אך ורק גרפיקה דיגיטלית וקטורית כי מכונות ההדפסה לא מזהות קבצים אחרים אם הם לא וקטורים שנשלחו בצורת קובץ PDF, אם ניקח את תוכנת הפוטושופ לדוגמה אופן ההדפסה שלה הוא לא וקטורי ומבוסס על פיקסלים בלבד, לכן מעצבי האופנה נמנעים לעבוד איתה בתור סקיצה אחרונה וישתמשו בה אך ורק להדמיה דיגיטלית של קו האופנה והקונספט העיצובי.

תחומים נוספים לשימוש בתוכנת אילוסטרייטור

אנו יכולים לראות את השימוש של התוכנה לעיצוב והכנת גרפיקות ממוחשבות בעולמות כגון עיצוב גרפי ועיצובים דיגיטליים, כיום תוכלו לראות עבודות לידי הדפסות דרך תוכנת אילוסטרייטור גם בתחומים המצוינים מטה:

  • עיצובים גרפיים והדפסות על אלומיניום
  • דפוס על אקריליק
  • עיטורים גרפיים על ארונות
  • הדפסות ועיצובים גרפיים על אריחים
  • עיטורים והכנת עיצובים לארנקים

אז מי בעצם מעצב את כל הנושאים הללו? מעצבים גרפיים וגרפיקאים שיודעים את תוכנת האילוסטרייטור בונים טקסטורות גרפיות לכל הנושאים הללו, תוכלו לראות דוגמאות רבות ליכולות התוכנה אילוסטרייטור בקישור הזה ולקבל קצת אינדיקצייה ליכולות התוכנה, אין ספק שעולם העיצוב גרפי רב תחומי הוא ממזמן לא רק לעולם המיתוג והעיצוב גרפי לדפוס, בעבר אמנם רוב המעצבים שסיימו לימודים בעיצוב גרפי פנו לתחום זה אבל אנו רואים במודעות דרושים בעיצוב גרפי בקבוצה שלנו בפייסבוק גם פנייה ודרישה למעצבים וגרפיקאים שיעצבו לתחומים אחרים, במסגרת הלימודים שלכם כדאי שתבנו תיק עבודות בעיצוב גרפי שיכיל עבודות לעיצוב רב תחומי ולא להתקבע אך ורק לתחום אחד. ככל שיהיה לכם יותר נושאים בתיק העבודות כך יהיה לכם יותר דרישה לעבודה בתחום הזה.

 

2017-09-04T20:11:57+03:00