לימוד לבבות עם שקיפות יצירת עיצובים בפוטושופ חינם PHOTOSHOP

בעמוד זה תוכלו לראות עיצובים יפים שנעשו בתוכנת הפוטושופ. השיעורים מתאימים למתחילים בתוכנות גרפיקה של חברת אדובי וגם למתקדמים שרוצים לשדרג את תיק העבודות שלהם. השיעורים פה מתאימים לכאלה שרוצים לבנות אתר אינטרנט באמצעות תוכנת הפוטושופ אבל לא רק, אלא גם לשדרג עיצובים גרפיים שהולכים להיות כפרסומות ולקידום מכירות באתרי אינטרנט או פייסבוק לדוגמה. הטיפים כאן בהחלט יכולים לשדרג כל אחד שרוצה לקחת חלק מעולם העיצוב הגרפי. בעמוד זה תוכלו לראות דוגמאות וסגנונות שונים שנעשו בתוכנת פוטושופ חדשה ב 2020 בשיעורים תוכלו לראות דוגמאות של תמונות שחתכות לכל צורה תוך מתן אפקטים מדהימים לקידום מכירות ויצירת פרסומות לכל מטרה.  כמובן אם יש לכם את תוכנת פוטושופ הישנה בהחלט תוכלו להגיע לאותם אפקטים היות ואין שינויים כאלה גדולים בין כל הגרסאות.

בשיעור המצורף עבדנו על אפקטים שנלקחו מחלון השייפים צורות בתוכנת הגרפיקה פוטושופ. כל מה שעשינו עבדנו עם מסכות בצורה בסיסית והכנסנו ישירות את התמונה לתוך צורה שכבר הייתה קיימת בפוטושופ העבודה הייתה עם חלון השכבות בצורה מלאה כדי להראות לכם איך אפשר להכין פרסומת או מודעה לפייסבוק או לאינסטגרם יחדיו. ביצירת האפקטים עבדנו על סגנון ההצללה ויצירת עומק לתמונה שמשתלבת עם תמונה אחרת. את הטכניקות הללו אפשר בהחלט לשנות על ידי מתן של פרמטרים אחרים. תוכלו לעצור את הסרטון בכל שלב ואז לרשום לכם את הנתונים שנעשו בשיעור גרפיקה זה. לאחר מכן תעבדו בתוכנת הגרפיקה פוטושופ בצורה שונה כדי לשמור על אותנטיות וייחודיות וסגנונות אישים שתעצבו.

אז מה זה עיצוב וגרפיקה?

גרפיקה מכוונת לאופן העמדה וסידור אלמנטים של טקסט או תמונה בעבודות עיצוב שונות בעיקר דו מימדיות כמו עיתונים, ספרים, קטלוגים עלונים וכו’, כשנכנסים לתחום הגרפיקה הממוחשבת, כבר מדובר יותר לעומק על גרפיקה עיצוב לאינטרנט, עיצוב ממשקים, עיצוב לאפליקציות וכו’. במובן הגרפי צריך את הידע לעמד נכונה בקומפוזיציה טובה את האלמנטים הוויזואליים כמו טקסטים ותמונות, ובמובן העיצובים צריך להבין באילו צבעים, סוגי תמונות, סוגי אותיות שנשתמש יועבר המסר בצורה הכי טובה שיכולה להיות.

טיפים מקצועיים להכנת עיצובים – איך הכי טוב לבנות גרפיקה לאתר אינטרנט ולעצב אותו

רק לאחר שאתם יודעים את כללי העיצוב העיקריים שנמצאים בעיקר בתוך הנושא של פיתוח חשיבה גרפית טובה כמו קומפוזיציה נכונה, ידיעה של תורת הצבע שאומרת, מה מייצג כל צבע, איך ליצור כל צבע בצורה דיגיטלית וכו’. כמובן לדעת טיפוגרפיה, כל אות ואות גם מייצגת אווירה כלשהו יכולה להעביר מסר שונה. אתם רוצים לעצב עבור לקוח אתר אינטרנט יפה ופרקטי יש כמה שלבים שצריך לעשות לפני שניגשים לעבודת הגרפיקה ועיצוב עצמה.

לבנות גרפיקה לאתר אינטרנט

ברגע שמכנים אתר – חשוב להבין למה מיועד אתר האינטרנט בתוכנת הפוטושופ

את כל החומר תדאגו להעביר לתיקייה ייעודית ומסודרת במחשב שלכם, ואתם יכולים להחליט אם לעשות את העיצוב בתוכנת האילוסטרייטור או בתוכנת הפוטושופ, תזכרו שעם תוכנת הפוטושופ אתם יכולים לעבד את התמונות בצורה נפלאה, לחתוך תמונות לשנות תמונות, לשלב תמונות עם מסיכות. אתם יכולים לעשות דף מעוצב בעזרת הפוטושופ, קודם תעשו שכבה חדשה שבה תעצבו את הרקע שיכול להיות מורכב מכל דבר שיכול להעביר את המהות של האתר, אולי רקע מתוך תמונה שתעשו עליה עיבוד, או צבע מלא או gradiant לאחר מכן בשכבה מעל תחליטו איפה לעמד את הגרפיקה שכוללת מקום לטקסטים, כותרות מיוחדות, תמונות כפתורי ניווט, לוגו כמובן ועוד. כשתסיימו, קחו את כלי ה slice ותחלקו איתו את הדף המעוצב לחתיכות שמהן יהיה בנוי האתר, תקצו חתיכה ללוגו ולכפתורי הניווט ולהדר ולמיקומי הטקסטים ולכל מקום שנראה לכם נכון לחתוך שיקבל משמעות בתוך האתר שתיצרו.

פוטושופ דרך טובה להתחיל לעבוד בעיצוב גרפי

תוכנת פוטושופ מאוד מרכזית בלימודי עיצוב גרפי ובשימוש מעצבים גרפיים מקצועיים וגרפיקאים שנותנים שירותי גרפיקה ועיצוב למשרדי פרסום וולחברות ההייטק. ידיעת תוכנת הפוטושופ היא בהחלט דרך טובה להתחיל לעבוד בתחום עיצוב גרפי במיוחד אם אתם באים עם ניסיון בתחום. רוב המעצבים הגרפיים שמפורסמים בישראל ומצליחים היום בתעשייה היו בדיוק כמוך והתחילו תחילה ליצירת אפקטים על תוכנת הפוטושופ. זה לא סוד שבעלי העסקים כולם לא יכולים בלי מעצבים גרפיים כי אך ורק באמצעותם הם יכולים לשווק ולמכור את המוצרים שלהם. פוטושופ תוכנה חשובה מאוד בהכנת פרסומות וביצירת מניפולציות על תמונות. כל תמונה שנכנסת לתוכנת הפוטושופ נוכל להפוך אותה למושכת ומעבירה מסר איכותי לגולשים.

האם יש עבודה בעיצוב גרפי בשימוש הפוטושופ

בעיצוב גרפי בהחלט לא חסר עבודה ובמיוחד בשימוש פוטושופ. אם ניקח לדוגמה את אתר אינסטגרם שבו עסקים מפרסמים בלי סוף רוב הפרסומות והמודעות שאתם רואים שם שמוכרים מוצרים נעשו אך ורק על ידי תוכנת הפוטושופ. עם כניסת הטכנולוגיה לחיינו הביקוש למעצבים וגרפיקאים הוא עצום בגלל שמרבית המעצבים מעדיפים לעבוד בחברות היי-טק שהשכר הוא מאוד גבוה שם מה שיצר ביקוש אדיר במשרדי פרסום אינטרנטים ובתי דפוס לגרפיקאים. אם אתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית בהחלט תמצאו במקצוע גרפיקאי ומעצב גרפי הכנסה מאוד גדולה בגלל הביקוש העצום שכרגע יש בשוק. מעצבים גרפיים מרביתם עובדים מהבית היות והם יכולים בצורה הזאת לתת שירותי גרפיקה ועיצוב גם למשרדי הפרסום וגם לחברות היי-טק. במידה ואתם רוצים ללמוד את התחום הזה תצטרכו לאהוב מאוד את עולם האומנות הממוחשבת ולפתח כישרונות עיצוביים וטרנדים חדשים לתעשייה שצמאה לידיים עובדות וראש חושב.

איך לעבור הדרכה מקצועית של לימודי פוטושופ אונליין מהבית

גרים רחוק ממקום לימודים? אין לכם זמן ללכת ולנסוע שעות למכללות לעיצוב גרפי או לבתי ספר לגרפיקה ממוחשבת? עסוקים מאוד ולא יודעים איך לשלב לימודים ועבודה בהחלט תוכלו לעשות את כל זה דרך למידה אונליין בהוראה פרטית ואישית. דרך האתר הזה בית הספר מספק לסטודנטים תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על תוכנת הגרפיקה שנמצאת אצלכם במחשב. תוכנת החיבור מאפשרת לשתף מסכים כלומר המורה יוכל לראות את המסך שלכם ולהנחות אתכם צעד אחר צעד איך לעצב בתוכנת הגרפיקה כמו פוטושופ או כל תוכנה גרפית כזו או אחרת המורה יוכל להזיז לך את העכבר ולהסביר לכם איך לעצב גרפיקה שלב אחר שלב תוך מתן דגש על החוקים בעיצוב הגרפי.

  • במהלך שיעור פוטושופ אונליין המורה יסביר לך נושא מסוים ולאחר ההסבר של המורה אתה תצטרך לתרגל את החומר בצורה מלאה כדי לראות שבאמת אתה מבין את החומר בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ותרגילי גרפיקה כדי לראות את ההבנה המעמיקה של מה שנעשה בשיעור אונליין,

למידה אישית ופרטית מבטיחה לכם לקבל את כל תשומת הלב בלימוד תוכנה גדולה כמו פוטושופ. כמובן שבמידה ותרצו לקחת שלב אחד יותר קדימה את הידע שכבר יש לכם תוכלו להמשיך ללמוד תוכנות גרפיות אחרות של חברת אדובי ולהשלים לימודי מעצבים גרפיים. הלימודים הם לא רק לימודי תוכנות גרפיות בלבד אלא ללמוד או חוקי העיצוב תוך מתן דגש על צבעוניות וקומפוזיציה בתורת הצבעים. לכל אורך לימודים תבנו תיק עבודות היות וזה הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל ולעבוד בחברות הייטק ומשרדי פרסום. לכל אורך הלימודים תהיו עסוקים אך ורק בתיק עבודות כדי לפתח לכם את היצירתיות והכישרון העיצובי  תוך מתן דגש על טרנדיות ועל מה שקורה היום בעולם העיצוב. תוכלו ליצור איתנו קשר דרך טופס צור קשר בתפריט העליון של האתר או ליצור איתנו קשר טלפונית עוד היום ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד למתן הסבר רחב יותר כיצד אפשר ללמוד את התחום לתעודה מקצועית או להשלמה רחבה יותר לידע שכבר קיים אצלכם וכל זה אונליין אחד על אחד בצורה פרטית ואישית עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות וליהנות מכל מה שאתר זה מציע לגולשים חינם צפייה מהנה 🙂