לימוד מדהים מראה על כמה תמונות אפקטים בפוטושופ חינם PHOTOSHOP

אפקטים בעיצוב גרפי בשימוש תוכנת אדובי פוטושופ סרטונים ושיעורים חדשים על פוטושופ החדשה 2019

בימים ההם יכלו להעביר מסרים בשילוב של גרפיקה, גרפיקה יפה של איורים משולבים בטקסטים קו וצורה מסודרים בקומפוזיציות מיוחדות ובכוח היצירה שלהן מעבירות ומצליחות להעביר את המסר המתאים של האמן לצופים, עם הזמן הגרפיקה רק הלכה והשתכללה במיוחד מאז שנכנס הדפוס, המילה הכתובה לתמונה.

איך ניתן להעביר מסר של מופע שמגיע לעיר ע”י גרפיקה פרסומית וכרזות

הקרקס בא לעיר, אל דאגה אין פגיעה בבעלי חיים, הקרקס הוא של אנשים בלבד, להטוטנים, לוליינים, בולעי אש, אקרובטיקה, מופעים מרהיבים על הטרפז ליצנים ועוד ועוד. צריך ליצור כרזה מדהימה שאמורה לפרסם את הקרקס ולשכנע את הצופים לבוא, לרכוש כרטיס ולצפות במופע, דבר ראשון אתם תקבלו מהלקוח את הגרפיקה המוכנה אם יש, ואם אין, תשבו עם הלקוח ותנסו להבין מה המסר שברצונו להעביר, באילו תמונות ברצונו להשתמש, האם יש לו מוכנות, האם צריך לקנות ממאגר התמונות האינסופי, בררו לגבי אילו צבעים הוא אוהב, אולי אפשר להסתכל על כרזות קודמות שהיו ולהתרשם מהעיצוב שלהם מהקומפוזיציה של האלמנטים שבהם הם מסודרים ולשאוב השראה מהם לעיצוב החדש, אולי להמשיך את אותו כיוון עיצובי או שאולי לחשוב על כיוון שונה לגמרי, 180 מעלות של שינוי.

 תוכלו לשלב גרפיקה של מעבר צבע אדום או כחול

שימוש ביצירת שקופית אדומה מעל התמונה כדי להעביר את הדרמתיות דרך התמונה וליצירת מיקוד, הצבע על התמונה משתקף עם על האלמנטים האחרים בעיצוב הכרזה – קומפוזיציה בצבע למצוא את הקשר בין התמונה לאלמנטים

יצירת אפקטים על מלל בתוכנת הפוטושופ

חשוב שתקבלו את המלל שברצונו של הלקוח שיופיע בכרזה, מוקלד ושמור על קובץ וורד, איש לא היה רוצה להתחיל ולהקליד את המלל, אלא אם כן מדובר במשפטים בודדים, ולכן חשוב שתתעקשו לקבל קבצים דיגיטליים של כל דבר, תמונות, מלל, אלמנטים של הלוגו אם יש.

בשיעור המצורף עבדנו על יצירת אפקט של אור למתן תחתית של הטקסטים. אפקט של אור יוצא הברקה וליטוש מקסימלי לטקסטים תוכלו לראות שחלק מהתמונה שחור לבן וחלק מהתמונה השארנו בצורת צבעונית כדי למקסם את האפקט שראיתם. בסרטון זה מומלץ לעבוד על רקעים שחורים בתוכנת פוטושופ. אופן העבודה בסרטון היה פתיחת קובץ דף עבודה לרוחב ולאחר מכן פתחנו שכבה בצבע שחור לכל אורך הקובץ. לאחר ביצוע סגנון זה הכנסנו תמונה ויצרנו את סגנון הכיתוב. סגנון הטיפוגרפיה והעבודה של הכנסת תמונה לתוך טקסט ומתן  הברקה זה טיפוגרפיה עבה יותר כדי לתת כמה שיותר מקום לאזורים שהתמונה צריכה להיות בתוך האות.

לאחר שקיבלתם את כל החומר הדרוש לעיצוב הכרזה, תשמרו אותו בתיקיה ייעודית במחשב שלכם ותארגנו לכם על דף נייר סקיצה או שתיים, מכל המידע שאספתם, ולאחר שתסיימו עם הסקיצות, תסרקו אותן ושלחו ללקוח לבחירת הכיוון האהוב עליו בסקיצה, לאחר שנבחר כיוון מתאים, מתחילה העבודה.

אתם יכולים לבחור אם לעבוד עם התוכנה הגרפית פוטושופ שבעיקר עובדת על עיבוד ועיצוב של תמונות, או לשלב עם אילוסטרייטור כך שבאילוסטרייטור תעשו בעיקר את הטקסטים והמתווה הצורני, לבחירתכם האישית, זה ממש לא משנה באיזו תוכנה, מה שחשוב הוא לשמור על קו עיצובי אחיד שלפיו תבנו את העיצוב.

  • תתחילו לעבוד עם הרקע, תוכלו לשלב גרפיקה של מעבר צבע אדום או כחול, או אולי אפילו סגול כהה כמו צבע האוהל, לתת מעין אווירה שהצופה מציץ מבעד לכרזה על הקרקס ומסתקרן לגבי המתרחש שם. לאחר שגיבשתם תמונת רקע יפה ומתאימה, תוכלו לעבור לתוכנה השנייה, לתוכנת האילוסטרייטור, לייבא אליה את ה psd של הרקע שסיימת לעצב עבור האוהל תשימו את האלמנטים בשכבות נפרדות ותוסיפו את שכבת הטקסט, וזהו נותר רק לראות שהכל ממורכז כמו שצריך מועמד טוב ולשלוח ללקוח למייל לקבל אישור.

שילוב של 2 התוכנות הפופולריות בעיצוב גרפי אילוסטרייטור ופוטושופ

בשיעור גרפיקה ממוחשבת המצורף הראינו לכם את השילוב ושיתוף פעולה בין תוכנת אילוסטרייטור לתוכנת פוטושופ המטרה הייתה להראות איך אפשר להתחיל לעשות עיבוד גרפי בתוכנת הפוטושופ ולהעביר את זה ישירות אל תוכנת אילוסטרייטור להמשך עבודה כיום כדי להוציא עיצובים גרפים מדהימים החל מהכנת אלבומים דיגיטליים או הכנת פרסומות לאינסטגרם ולפייסבוק פוטושופ ואילוסטרייטור הם התכונות העיקריות לעבודה בסגנון זה.

פוטושופ היא בהחלט תוכנה קלה ליצירת מניפולציות על תמונות ולכן בשיעורים הראינו לכם איך אפשר להכניס תמונה לתוך טקסט תוך מתן מסגרת לכיתוב. השימוש היה בחלון האפקטים בחלון השכבות ושיעור זה מתאים גם למתחילים למתקדמים שרוצים לקחת חלק מיכולות תוכנת הפוטושופ. את אותו סגנון עיצוב אפשר לעשות במספר דוגמאות שונות וכל אחד יכול לעצור את הסרטון בכל שלב לרשום את הנתונים שעשינו ולאחר מכן לנסות בעצמכם על ידי מתן פרמטרים שונים. כדי לשמור על אותנטיות וייחודיות בהכנת עיצוב אפשר להשתמש בתמונות אחרות או אפילו תמונות שנעשו בצבע שחור לבן.

יכולות תוכנת אילוסטרייטור בגרפיקה משולבת

אילוסטרייטור היא תוכנה מרכזית בלימודי מעצבים גרפיים וגרפיקאים. באמצעות התוכנה אפשר לעשות כל דבר שקשה או שאי אפשר לעשות בתוכנת הפוטושופ. יצירת מניפולציות על הקווים בתוכנת אילוסטרייטור נעשה בצורה גרפיקה וקטורית מה שמאפשר להגדיל או להקטין את הגרפיקה ללא שום הגבלה. בתוכנת פוטושופ יצירת הקווים והעבודה הם פיקסלים מה שיוצר נקודות וגרעון לכל אורך הקו ואז הגרפיקה לא נקייה בזמן שמגדילים אותה. אילוסטרייטור שימושית מאוד ביצירת מיתוג לעסקים החל מהכנת פרסומות ממותגות ולוגואים שמלווים פרסומות או מודעה חברתית או שיווקית. באתר בהחלט תוכלו להיכנס למסלול קורס אילוסטרייטור שם הכנו לכם עשרות של סרטונים שיסבירו לכם על יכולות תוכנת אילוסטרייטור בשילוב תוכנות גרפיות אחרות של חברת אדובי.

למי מתאימים השיעורים בפוטושופ בעמוד זה?

אם אתם רוצים להיות מעצבים גרפיים מקצועיים בהחלט שיעורי פוטושופ אלה יכולים לשדרג לכם את תיק העבודות במידה ואתם רוצים לקחת צעד אחד קדימה את הידע שכבר קיים אצלכם. פוטושופ תוכנה מאוד מניפולטיבית שהיא מאפשרת לכל אחד לעצב ולפרסם לכל מטרה. האם ידיעת תוכנת הפוטושופ בלבד תהפוך אתכם להיות מעצבים גרפיים? התשובה היא לא נקודה! כדי לעסוק בתחום עיצוב גרפי צריכים ללמוד את כל החוקים שמסביב לעולם  זה תוך מתן דגש על צבעוניות והתאמה של הגרפיקה וקהל היעד שאותו רוצים לפרסם. Photoshop 2020 היא התחלה במסלול לימודי עיצוב גרפי ודרך התוכנה אפשר להכין פרסומות לרשתות החברתיות ולקדם עסקים דרך תמונות ומסרים חברתיים או שיווקיים שאותם אנחנו מעבירים דרך תקשורת חזותית נכונה בכל הפלטפורמות האפשריות כיום לעסקים.

קורס עיצוב גרפי אונליין – ללמוד את תוכנת אדובי פוטושופ 2020 מהבית עסוקים בעבודה ואין לכם זמן ללכת למקומות לימוד? לא יודעים איך לשלב את מטלות החיים עם הליכה לבית הספר?

גרים רחוק ממקומות לימוד כגון מכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת? אנחנו פה מאפשרים לכם ללמוד את התחום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית דרך האינטרנט אונליין עם מורים פרטיים שמחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה שנמצאת אצלכם במחשב. המכללה לעיצוב גרפי תאפשר לכם לקבל תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לצפות במסך שלכם תוך צפייה במסך, המורה יוכל להזיז את העכבר תוך מתן הסברים רחבים על סגנון העיצוב שאותו אתם תלמדו באותו שיעור. לאחר הדגמה של המורה האישי אתם תצטרכו לתרגל את החומר כדי לראות שאתם מבינים את כל הנושאים שנלמדו קודם. בסיום כל שיעור תקבלו מטלות ושיעורי בית כדי לחזור על החומר שלמדתם בשיעור ולגרום לכם לפתח את הכישרון העיצובי והיצירתיות הנלמדת תוך תרגול בלימודים.

  • במהלך הלימודים בית הספר יעבוד אתכם לכל אורך הקורס בתיק עבודות היות וזה הדבר החשוב ביותר במידה ואתם רוצים להתקבל למקומות עבודה או לפרסם בעצמכם מודעות לעסק שלכם. גם אם אתם לומדים את התוכנה לשימוש אישי אין ספק שידיעת חוקי העיצוב הוא דבר מאוד חשוב כי כל אחד היה  הודעות שהמודעות הפרסומיות שלו יראו בצורה המקצועית  ביותר ברשת החברתית פייסבוק או אינסטגרם. כיום לעסקים יש אינספור דרכים לפרסם ועל כך תלמדו בלימודים. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הסברים כיצד גם אתם יכולים ללמוד במתכונת של שיעורי גרפיקה אישיים אחד על אחד עם מורים פרטיים וכל זה מהבית.  עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בשיעור ההסבר שהכנו במיוחד בעמוד זה צפייה מהנה
2019-10-22T19:43:54+03:00