לימוד מדהים מראה על כמה תמונות אפקטים בפוטושופ חינם PHOTOSHOP

בימים ההם יכלו להעביר מסרים בשילוב של גרפיקה, גרפיקה יפה של איורים משולבים בטקסטים קו וצורה מסודרים בקומפוזיציות מיוחדות ובכוח היצירה שלהן מעבירות ומצליחות להעביר את המסר המתאים של האמן לצופים, עם הזמן הגרפיקה רק הלכה והשתכללה במיוחד מאז שנכנס הדפוס, המילה הכתובה לתמונה.

איך ניתן להעביר מסר של מופע שמגיע לעיר ע”י גרפיקה

הקרקס בא לעיר, אל דאגה אין פגיעה בבעלי חיים, הקרקס הוא של אנשים בלבד, להטוטנים, לוליינים, בולעי אש, אקרובטיקה, מופעים מרהיבים על הטרפז ליצנים ועוד ועוד. צריך ליצור כרזה מדהימה שאמורה לפרסם את הקרקס ולשכנע את הצופים לבוא, לרכוש כרטיס ולצפות במופע, דבר ראשון אתם תקבלו מהלקוח את הגרפיקה המוכנה אם יש, ואם אין, תשבו עם הלקוח ותנסו להבין מה המסר שברצונו להעביר, באילו תמונות ברצונו להשתמש, האם יש לו מוכנות, האם צריך לקנות ממאגר התמונות האינסופי, בררו לגבי אילו צבעים הוא אוהב, אולי אפשר להסתכל על כרזות קודמות שהיו ולהתרשם מהעיצוב שלהם מהקומפוזיציה של האלמנטים שבהם הם מסודרים ולשאוב השראה מהם לעיצוב החדש, אולי להמשיך את אותו כיוון עיצובי או שאולי לחשוב על כיוון שונה לגמרי, 180 מעלות של שינוי.

 תוכלו לשלב גרפיקה של מעבר צבע אדום או כחול

חשוב שתקבלו את המלל שברצונו של הלקוח שיופיע בכרזה, מוקלד ושמור על קובץ וורד, איש לא היה רוצה להתחיל ולהקליד את המלל, אלא אם כן מדובר במשפטים בודדים, ולכן חשוב שתתעקשו לקבל קבצים דיגיטליים של כל דבר, תמונות, מלל, אלמנטים של הלוגו אם יש.

לאחר שקיבלתם את כל החומר הדרוש לעיצוב הכרזה, תשמרו אותו בתיקיה ייעודית במחשב שלכם ותארגנו לכם על דף נייר סקיצה או שתיים, מכל המידע שאספתם, ולאחר שתסיימו עם הסקיצות, תסרקו אותן ושלחו ללקוח לבחירת הכיוון האהוב עליו בסקיצה, לאחר שנבחר כיוון מתאים, מתחילה העבודה.

אתם יכולים לבחור אם לעבוד עם התוכנה הגרפית פוטושופ שבעיקר עובדת על עיבוד ועיצוב של תמונות, או לשלב עם אילוסטרייטור כך שבאילוסטרייטור תעשו בעיקר את הטקסטים והמתווה הצורני,לבחירתכם האישית, זה ממש לא משנה באיזו תוכנה, מה שחשוב הוא לשמור על קו עיצובי אחיד שלפיו תבנו את העיצוב.

תתחילו לעבוד עם הרקע, תוכלו לשלב גרפיקה של מעבר צבע אדום או כחול, או אולי אפילו סגול כהה כמו צבע האוהל, לתת מעין אווירה שהצופה מציץ מבעד לכרזה על הקרקס ומסתקרן לגבי המתרחש שם. לאחר שגיבשתם תמונת רקע יפה ומתאימה, תוכלו לעבור לתוכנה השניה, לתוכנת האילוסרטייטור, לייבא אליה את ה psd של הרקע שסיימת לעצב עבור האוהל תשימו את האלמנטים בשכבות נפרדות ותוסיפו את שכבת הטקסט, וזהו נותר רק לראות שהכל ממורכז כמו שצריך מועמד טוב ולשלוח ללקוח למייל לקבל אישור.

2019-08-04T11:24:51+03:00