לימוד סיבוב פרח עם אילוסטרייטור –

//לימוד סיבוב פרח עם אילוסטרייטור –
תוכנת אילוסטרייטור היא אחת מתוכנות העיצוב הפופולאריות בעולם, תוכנה שרבים עושים בה שימוש הן כבעלי מקצוע בתחום העיצוב והן כחובבנים. בסרטון זה תוכלו ללמוד על עוד אופציה שמציעה תוכנת אילוסטרייטור, אופציה אחת מיני רבות, המאפשרת לשלב פרח ולסובב אותו כפי שרוצים. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש ניסוי וטעייה בשביל להתמקצע בנאמר בו, וכל מה שדרוש מכם הוא לעשות כן ולתרגל כמה שיותר. הסרטון מיועד לכל מי שרוצה להעשיר את ידיעותיו ובעיקר את הרמה המקצועית שלו בתוכנת אילוסטרייטור, תוכנה מבית חברת אדובי אשר מאפשרת לעשות פעולות שונות אותן לא תמיד ניתן לבצע בעזרת התוכנות האחרות.

מי צריך בכלל פרח בעיצוב?

תוכנת אילוסטרייטור שונה מתוכנת פוטושופ, ואחד הייעודים המרכזיים שלה הוא יצירת לוגואים. בלוגואים עושים שימוש פעמים רבות בפרחים, ואם רוצים שהם ייצאו עם קווים אסתטיים ומדוייקים התוכנה מאפשרת זאת, כמו גם סיבוב של הפרחים הללו ויישור שלהם בהתאם לצורך. אם נסתכל מסביב נראה לא מעט עיצובים שכוללים צורות של פרחים בתוכם, ופרחים הם בחירה פופולארית ביותר אצל מעצבים שרוצים להציג עבודות מיוחדות. .
שלה הוא יצירת לוגואים

למה דווקא אילוסטרייטור?

עוד הבדל משמעותי בין תוכנת אילוסטרייטור לתוכנת פוטושופ היא בכך שאילוסטרייטור היא תוכנה שעושה שימוש בשיטה הווקטורית. מה זה אומר בפועל? בפועל זה אומר שאין שימוש בפיקסלים כך שניתן להגדיל את הקובץ בהדפסה כמה שרוצים. כשעובדים עם פיקסלים, ניתן רק להקטין והגדלה יוצרת טשטוש ועיוות, כך שאם אתם מעצבים לוגו שאמור להיות מודפס על פוסטר או על שלט חוצות, אתם חייבים לעשות שימוש בתוכנה הזו. תוכנת אילוסטרייטור היא גם תוכנה המיועדת לתלת מימד, ולכן היא פופולארית כל כך.
להיות מעצבים ברמה הגבוהה ביותר
שימוש בתוכנת אילוסטרייטור הוא מקפצה מבחינת יידע גרפי, והכרה של הכלים כמו גם שימוש נכון בהם כדוגמת ALINE ישדרגו את העבודות שלכם. צפייה בסרטון הזה כמו גם בסרטונים אחרים, יכולה לעלות את הרמה שלכם לרמתם של הגדולים ביותר, והתעדכנות בתוכנה ובחידושים בה יהפכו אתכם למעצבים מקצועיים ואיכותיים.

2019-08-07T09:10:16+03:00