לימוד על אפקטים מדהימים בפוטושופ, מדריכים על פטרן טקסטורה משתלבת

//לימוד על אפקטים מדהימים בפוטושופ, מדריכים על פטרן טקסטורה משתלבת
פוטושופ היא תוכנת עריכת התמונות מספר אחד בעולם היום, ועם שלל התוכנות שהומצאו לאחר שהיא עלתה לאוויר אף אחת מהן לא באמת מתקרבת אליה עם היכולות שלה. בסרטון זה תוכלו ללמוד על טקסטורות שונות ועל עבודה עימן ומה היא טקסטורה משתלבת, כמו גם על פטרן וכלים אחרים, ותוכלו להיות מעצבים או עורכי תמונות טובים יותר. כל מה שנדרש מכם הוא ישיבה נוחה והאזנה וצפייה מלאים, ואתם בדרך להיות מעצבים טובים יותר, במידה כמובן ותתרגלו את הנלמד.
לימוד על אפקטים מדהימים בפוטושופ, מדריכים על פטרן טקסטורה משתלבת

למה דווקא פוטושופ?

כפי שציינו תוכנת פוטושופ היא התוכנה המתקדמת בעולם לעריכת תמונות ולא לחינם אין מעצב גרפי שמכבד את עצמו שלא יודע לעבוד איתה ברמה טובה. יש אם כן לא מעט תוכנות עריכה כיום ועם האפליקציות של היום כל הזמן נולדות עוד ועוד כאלו, אך פוטושופ יש רק אחת והיא תוכנה שמשתדרגת כל הזמן. פוטושופ היא תוכנה אחות לתוכנות האחרות של חברת אדובי, תוכנות כמו פלאש, אינדיזיין, אילוסטרייטור, דרימוויבר ואחרות, ושילוב בין התוכנות הללו מביא לתוצאות בלתי רגילות.

לעבוד בעבודת החלומות שלך…

אם אתה מעצב גראפי או מתעתד להיות אחד כזה, אתה בטח רוצה להגיע לטופ. היום כמעט בכל מקום צריך מעצב גרפי, החל בהוצאות לאור של ספרים, מערכות עיתונים, חברות פרסום, חברות אינטרנט ואיפה לא… מעצב גרפי נדרש כמעט בכל משרד היום שמוציא חומרים גרפיים החוצה, ואם אתה רוצה למצוא את עבודת החלומות שלך, משרד הפרסום שתמיד רצית להיות בו, אתה חייב להכיר בין השאר את תוכנת פוטושופ על בוריה. התוכנה ידידותית מאוד ולאחר שתכיר אותה ותתרגל אותה גם תבין עד כמה היא שימושית, ועם יידע בתוכנה ולימוד מתמיד כדוגמת הצפייה בסרטון הזה אתה בכיוון הנכון. השכר במשק אף הוא מתחלק לפי תפקידים ומקומות עבודה ואם אתה רוצה להגיע לשכר מכובד אתה צריך להשקיע ולא להפסיק ללמוד את התוכנות הגראפיות.

הסרטון הזה הוא עוד צעד בדרך להצלחה שלך, עוד מכשול בדרך ליעד הנכסף. רק אל תשכח לתרגל כמה שיותר את הנלמד בסרטון בשביל להפוך את היידע הזה לטבע שני אצלך.

2019-08-04T21:22:54+03:00