לימוד רישום בעיפרון

//לימוד רישום בעיפרון

מי שרוצה ללמוד רישום רוצה לעסוק באומנות. היום הרישום קיבל כבר מעמד של ציור מה שבעבר לא היה. בעבר רישום היה שרטוט שהיו עושים לפני ציור והוא היה מעין סקיצה. רישום הוא משחק של אור וצל והוא משמש בעצמו כתמונה. פעם כמובן היו עושים את זה אך ורק באופן פיזי מה שאומר שהיה צורך לעשות שימוש בעיפרון או בעט, דיו, פחם או כל אמצעי אחר לרישום. היום בעידן המחשבים רישום לא חייב להיות אך ורק בדרך הזו אלא ניתן לרשום ואף ללמוד רישום באמצעות המחשב. היום עם תכנת אילוסטרייטור ניתן לעשות את זה טוב יותר ולעבוד בצורה מדויקת יותר בשביל להפיק עבודות מרשימות יותר. אך איך מתבצע לימוד רישום בעיפרון באמצעות מחשב? איך זה מתבצע בפועל?

לימוד דרך האינטרנט

פעם כשהיינו רוצים ללמוד משהו, היינו צריכים ללכת ולברר איזה מוסד לימוד מלמד את מה שמעניין אותנו, איפה הוא ממוקם, כמה הוא לוקח תשלום וכדומה. היום אין צורך לצאת מהבית בשביל ללמוד רישום כמו כל דבר אחר כמעט והיום ניתן ללמוד רישום בעיפרון דרך המחשב. כל מה שצריך הוא למצוא את החומרים המתאימים ברשת ובעיקר את הסרטונים המתאימים ביוטיוב, אלו שהועלו על ידי אנשים מוסמכים שיש להם מה להעביר לאחרים. היום ניתן לשבת עם כוס קפה ביד אחת וללמוד בקלות מכל מקום.

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

לימוד רישום בעיפרון

אילוסטרייטור היא תוכנה מדהימה, תוכנה שניתן באמצעותה לצייר ציורים רגילים, לעשות רישומים, לעצב לוגואים ואלמנטים גרפיים אחרים, לעבוד על תלת ממד ועוד דברים רבים אחרים שניתן לעשות באמצעותה. אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, החברה שפיתחה את תוכנות הגרפיקה הטובות ביותר שקיימות היום, תוכנות כמו פוטושופ, אינדיזיין, פלאש ואחרות. אלוסטרייטור היא תוכנה שבאמצעותה ניתן לעבוד באופן מדויק יותר מאשר בעבודה ידנית, תוכנה עם לא מעט כלים שימושיים שחלק לא מבוטל מהם דומה לכלים שמציעה פוטושופ. אך ההבדל העיקרי בין פוטושופ לאילוסטרייטור הוא שאילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית שלא עובדת על פיקסלים מה שאומר שניתן באמצעותה להגדיל אלמנטים לכל גודל שרוצים בלי לפגוע באיכות וכמובן גם להדפיס בכל גודל שרוצים בלי לפגוע באיכות. כשאתם נוסעים באיילון ורואים שלט חוצות ענקי או בכל מקום אחר, זה שלט שבעבר היה קובץ של אילוסטרייטור ולכן הוא יכול להיות מודפס בגודל כזה.

לעבוד עם אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא תוכנה איכותית ורבת שימוש. היא תוכנה שמאפשרת עבודה מהירה יותר ויעילה יותר ובעיקר מדויקת יותר, היא תוכנה קלה ללימוד וכל מה שצריך הוא לתרגל אותה כמה שיותר. עבודה עם אילוסטרייטור היא עבודה ממכרת, עבודה שההנאה בה רבה ולכן לימוד רישום בעיפרון בה או ציור או כל דבר אחר הופך מהר מאוד לחוויה של ממש.

2019-08-04T22:01:53+03:00