לימוד שילוב תמונה בפוטושופ.

אם אתם צופים בסרטון זה, סביר להניח שאתם אנשי מקצוע מתחום העיצוב, או שאתם צלמים. אך היום, מי שעושה שימוש בתוכנת פוטושופ יכול להיות גם חובבן לגמרי, התוכנה היא תוכנת הבחירה לרבים מאלו שרוצים לשפר את התמונות שלהם או לתקן אותן. בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד על עוד אפשרות מיני רבות שהתוכנות של פוטושופ מציעה, תכונה בסיסית שחייבים ללמוד והיא שילוב של תמונה יחד עם תמונה אחרת או כל אלמנט אחר על המסך. הסרטון הינו ברור וקל להבנה והוא דורש הקשבה ויישום של הנלמד בו כמו גם תירגול שלו כמה שיותר. צפייה בסרטון הזה כמו גם למידה מחומרים נוספים, תעשה אתכם למקצועיים יותר.
רוצים לשפר את התמונות שלהם

מי עושה שימוש בתוכנת הפוטושופ?

תוכנת פוטושופ היא תוכנה שגם פופולארית היום אצל אנשים מן השורה, אנשים שלא מתפרנסים בעזרתה אלא סתם רוצים לשפר את התמונות שלהם ולהוסיף להן אפקטים מיוחדים. בשנים האחרונות פותחו עוד ועוד תוכנות עיבוד ועריכת תמונות, חלקן למחשב וחלקן למובייל, אך חשב להבין שפוטושופ היא “ליגה אחרת” פוטושופ היא תוכנה שמיועדת במקור לבעלי מקצוע ולכן שימוש בה אינו דומה לאף תוכנה אחרת. מי שעושה בה שימוש בעיקר אלו:
מעצבים גראפיים – אי אפשר להיות מעצב גרפי בלי לדעת את תוכנת פוטושופ על בוריה, ואי אפשר לעבוד עם תמונות ולערוך אותן, לעבד אותן או יצור אפקטים שונים ללא התוכנה הזו. אין היום מעצב שמכבד את עצמו שלא עושה שימוש בפוטושופ. פשוט אי אפשר.

צילום

צלמים – היום לחיצה על לחצן הצילם הוא לא סוף פסוק, ומעבר לכך שניתן לצלם בלי סוף מכיוון שזה דיגיטלי ולברור את התמונות הרצויות, ניתן גם היום לקחת כל תמונה ולעשות לה אבוד, להוסיף לה או להוריד ממנה, וממש לשנות אותה מן היסוד. צלמים חייבים לדעת את התוכנה על בוריה.
מעצבי אלבומים – מעצבי אלבומי תמונות יכולים להיות הצלמים עצמם, ויכולים להיות אנשי מקצוע חיצוניים. עם פוטושופ ניתן לעצב אלבומים באופן נהדר, רק צריך לדעת איך לעשות את זה וכמובן לדעת לעשות את הטכניקות השונות.

 

 

 

2019-08-04T20:05:17+03:00