ללמוד אילוסטרייטור שיעור 1 הדרכה חינם, כנסו!

בין אם אתם עמוק כבר בתחום העיצוב הגרפי, ובין אם אתם מתחילים ורוצים לדעת על התוכנות השונות ולהכיר אותן לעומק, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. בסרטון תוכלו ללמוד על תוכנת אילוסטרייטור, מה היא בכלל ולמה אם חייבים להכיר אותה, מהם הכלים השונים שמציעה התוכנה ואיך לעשות בהם שימוש לטובתכם. תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה מעולה, תוכנה שמאפשרת לבצע עבודות ייחודיות ולא שגרתיות, ושילוב של העבודה איתה יחד עם עבודה על תוכנות גראפיות נוספות יהיו בדיוק מה שאתם צריכים. כל מה שדרוש מכם הוא להקשיב למה שנאמר בסרטון, ליישם את הנלמד בו ולתרגל כמה שיותר בכדי שתוכלו להיות מעצבים מעולים תוך זמן קצר!
מעצבים לוגו שאמור להיות על פוסטר גדול או על שלט חוצות,

לעצב לוגואים

יש לא מעט עבודות שמעצב גרפי יכול וצריך לעשות בהתאם לדרישת הלקוח שלו, והוא חייב להכיר את תוכנת אילוסטרייטור בשביל לבצע חלק מהן. אחת העבודות החשובות ביותר בעולמו של המעצב הגרפי הוא יצירה של לוגואים לחברות ועסקים, לוגואים שהמראה שלהם ומה שהם ישדרו יכול לעשות את ההבדל בין עסק מצליח לאחד שלא. יש אנשים שלא נותנים חשיבות רבה ללוגו ולא מבינים עד כמה הוא יכול להיות קריטי, אך אלו שכן רואים ומבינים שהוא חלק מהשפה השיווקית והמיתוגית של העסק. אילוסטרייטור היא התוכנה המתאימה והטובה ביותר ליצירה של לוגואים, מכיוון שיש בה מגוון כלים שמתאימים לעבודות מעין אלו אך לא רק. יש עוד סיבה אחת חשובה – אילוסטרייטור היא תוכנה שעובדת על ווקטורים ולא על פיקסלים, מה שאומר שאין הגבלה על הגדלת התמונות והקבצים בה כשהם מגיעים לדפוס. בפוטושופ לעומת זאת שעובדת על פיקסלים יש בעיה רצינית, כך שאם אתם מעצבים לוגו שאמור להיות על פוסטר גדול או על שלט חוצות, אתם חייבים לעשות שימוש בתוכנת אילוסטרייטור.
הסרטון הזה כמו רבים אחרים יסייע לכם לעבוד עם התוכנה, וכל מה שצריך הוא השקעה ומוטיבציה. מי שישקיע בלימוד יגיע לתוצאת מדהימות, כך שבסופו של דבר הוא יהיה מעצב על ולא משנה אם הוא מעצב לוגואים או כל דבר אחר.

2019-08-07T09:13:33+03:00