ללמוד לצייר באינטרנט

//ללמוד לצייר באינטרנט

האינטרנט הביא עמו לחיינו לא מעט דברים טובים. הוא מאפשר לנו לתקשר עם כל אחד בכל מקום בעולם, הוא מאפשר לנו לרכוש דברים במחירים זולים הרבה יותר ממה שמוצע לנו לעיתים באופן פיזי,הוא מאפשר לנו להגיע לכל מידע שאנו צריכים והוא מאפשר לנו גם ללמוד לא מעט תחומים מקצועות שבעבר היה ניתן ללמוד אותם רק באופן פיזי. כשמדובר על ציור זה יישמע תמוה איך אפשר ללמוד דרך האינטרנט מכיוון שמה שהורגלנו אליו היה תמיד בלוקים של דפים, סטנד, צבעים, מכחולים ושאר אלמנטים אך היום לא צריך את כל אלו. היום עם תוכנת אילוסטרייטור ניתן ללמוד לצייר באינטרנט ללא כל בעיה מכיוון שהציור הוא על המחשב ולא באופן פיזי.

למה עדיף לצייר באמצעות המחשב?

ללמוד לצייר באינטרנט

ללמוד לצייר באינטרנט אם כן זה לעבוד עם תוכנת אילוסטרייטור שנדבר עליה בהמשך אך נבין כרגע למה עדיף לצייר דרך המחשב. ציור דרך המחשב חוסך לנו את הצורך בפריטים שונים כמו צבעים, דפים ואחרים מה שיתרום לאיכות הסביבה וכמובן גם יהיה חסכוני יותר. הוא מייתר גם את הצורך בניקיונות, העברה של הציוד ממקום למקום, ובעיקר כשרוצים לנסוע לאן שהוא ולהמשיך לצייר שם אל צריך להעביר דברים ממקום למקום. כשמדובר על עבודה על המחשב כל מה שצריך זה את המחשב עצמו או לוודא שיהיה מחשב במקום אליו נגיע, ואת תוכנת אילוסטרייטור עליו.

קצת על אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא תוכנת אחות של תוכנת פוטושופ. את פוטושופ כולם מכירים אך לאילוסטרייטור יש עדיין פחות הכרה למרות שהיא לא נופלת באיכותה ובכלים שבה מתוכנת פוטושופ ויש אפילו יתרונות לאילוסטרייטור על פני פוטושופ. אילוסטרייטור היא תוכנה בה ניתן לעבוד על קווים וצורות בצורה מדויקת, וניתן להגדיל את האלמנטים כמה שרוצים כמו גם להדפיס את הקובץ באיזה גודל שרוצים.אילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה של לא מעט גרפיקאים כמו גם אנשי תלת ממד ואחרים. אילוסטרייטור היא תוכנה מדהימה שקל ללמוד.

איך לומדים לצייר באינטרנט?

באינטרנט יש לא מעט מידע על כל נושא שהוא ובין השאר גם על אילוסטרייטור ועל ציור באמצעות התוכנה. יש מאמרים רבים המפרטים את הפעולות השונות שצריך לעשות על מנת להגיע לכל מיני דברים ועל מנת להצליח לעשות שימוש בכלים שונים שהתוכנה מציעה, ויש לא מעט סרטונים ביוטיוב. עם סרטונים ביוטיוב תוכלו ללמוד טוב יותר איך לעשות את זה. הסרטונים הללו מפורטים בדרך כלל וניתן פשוט לעשות צעד אחר צעד ולעקוב אחר ההוראות עד שמצליחים.

להיות מאסטר באילוסטרייטור

לדעת איך לעבוד עם הכלים השונים שהתוכנה מציעה זה לדעת איך לעבוד בצורה יעילה ונכונה. חשוב שתלמדו וחשוב עוד יותר שתתרגלו את מה שנלמד לאחר שאתם מפנימים את הפעולות השונות בתוכנה.

2019-08-04T22:12:34+03:00