ללמוד לצייר בשלבים

אם ציור הוא משהו שתמיד חלמתם לעסוק בו בין אם כמקצוע ובין אם כתחביב, אם תהיתם איך מציירים ציורים מסוימים ומהן הטכניקות השונות לעשות את זה, אם אתם רוצים ללמוד אך לא יודעים מאיפה להתחיל ומעדיפים להתחיל ללמוד לצייר בשלבים, אילוסטרייטור היא תוכנה שמאוד תעניין אתכם. העולם של היום הוא עולם ממוחשב וכמעט כל דבר שהיינו עושים בעבר באופן פיזי אנו עושים היום באופן וירטואלי, ואחד מהם הוא ציור. כן, היום בשביל לצייר לא חייבים בלוק של דפים, לא חייבים צבעים, לא חייבים מכחולים ולא חייבים מקום בשביל כל אלו. כל מה שצריך הוא מחשב שעובד טוב, את תוכנת אילוסטרייטור וקדימה לעבודה. עם אילוסטרייטור תוכלו להפיק אין סוף ציורים מרהיבים, כאלו שלא יהיו פחותים מציורים פיזיים ואפילו יעלו עליהם. אך מה לאחר סיום הציור במחשב? איך ניתן להדפיס אותו? לאיזה גודל ניתן להדפיס אותו?

אילוסטרייטור – רק לא פיקסלים…

הייחודיות של אילוסטרייטור היא שהיא תוכנה שלא עובדת על פיקסלים אלא על וקטורים. מה זה אומר? זה אומר שעבודה עם פוטושופ שכן עובדת על פיקסלים היא טובה ונוחה, אך פיקסלים אי אפשר להגדיל ואם עושים את זה הציור הופך למטושטש ואי אפשר לראות אותו בבהירות. עם אילוסטרייטור זה לא קורה מכיוון שזו תוכנה וקטורית, מה שאומר שניתן להגדיל את האלמנטים בו לאיזה גודל שרוצים. כך גם בהדפסה, ציור שמצויר באילוסטרייטור ניתן להדפיס לאיזה גודל שרוצים כך שכל מה שאתם צריכים לעשות כשאתם מסיימים לצייר הוא להדפיס את התמונה בגודל הרצוי, למסגר אותה ויש לכם יצירת אומנות של ממש.

לעבוד בשלבים עם הכלים באילוסטרייטור

ללמוד לצייר בשלבים

עם אילוסטרייטור תוכלו ללמוד לצייר בשלבים. תוכלו ללמוד איך לעבוד עם קוים ואיך לעשות אותם באופן מדויק, תוכלו ללמוד איך לעבוד עם אלמנטים ואיך ליצור אותם כמו גם איך לייבא תמונות מבחוץ.תוכלו ללמוד איך להעתיק תמונה שלב אחרי שלב ולהפוך אותה לציור ותוכלו ללמוד איך להפוך תמונה כמו שהיא לציור. אילוסטרייטור מספקת אין ספור כלים וכל מה שצריך הוא ללמוד את הכלים הללו שלב אחרי שלב, לתרגל את הכלים הללו ואת השימוש בהם ולהתקדם.

אילוסטרייטור – להיות צייר מנוסה

ככל שתתאמנו יותר בעבודה עם אילוסטרייטור ועם הכלים שהיא מציעה, תוכלו לצייר ציורים מרהיבים יותר. אילוסטרייטור היא תוכנה שלא מורכב מידי ללמוד וכל מה שצריך הוא מוטיבציה ותרגול כפי שציינו. בסופו של דבר אחרי שתלמדו את התוכנה ותראו מה אתם יכולים להפיק ממנה לא תבינו איך הסתדרתם בלעדיה. לא לחינם כל גרפיקאי מתחיל לומד את התוכנה הזו ולא סתם כל איש מקצוע בתחום עושה בה שימוש תדיר. היא תוכנה מדהימה, תוכנה שמספקת תוצאות בלתי רגילות למי שעושה בה שימוש.

2019-08-04T22:12:14+03:00