ללמוד לצייר

לכל אחד יש חלום. אחד חולם להיות עשיר, אחד חולם לטייל בעולם ולהקיף אותו, ואחד חולם להיות אמן וישנם כמובן עוד אין סוף חלומות. אלו שחולמים להיות אמנים הם בדרך כלל כאלו שיש להם את הכישרון הבסיסי, בין אם זה לעיצוב, פיסול, ציור או כל סוג אחר של אומנות. כשמדובר על ציור תמיד טוב כמובן שיהיה כשרון בסיסי אך זה לא חובה. ציור ניתן גם ללמוד וניתן להתאמן עד שמגיעים לרמה גבוהה. פעם, ללמוד לצייר היה דורש גם לא מעט בזבוז של חומרי עבודה ומה לעשות חומרים עולים כסף כך ששכר הלימוד היה יכול להיות יקר. אך היום עם תוכנת אילוסטרייטור ניתן ללמוד לצייר גם על המחשב ולתרגל אין ספור פעמים את המיומנויות השונות. אילוסטרייטור היא לא סתם תוכנת הבחירה של המעצבים הגרפיים כמו גם מי שעוסק בציור, בקריקטורות, קומיקס, דמויות או כל סוג אחר של ציור.היא תוכנה מצוינת ובעיקר נוחה לשימוש שכל מה שצריך הוא ללמוד אותה.

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

ללמוד לצייר

אילוסטרייטור היא תוכנה מצוינת, תוכנה שדי דומה בכלים שלה לתוכנת פוטושופ אך היא מיועדת יותר לציור, עיצוב לוגואים, תלת ממד ועבודות נוספות. אילוסטרייטור היא תוכנה שעובדת על וקטורים מה שאומר שהיא לא עובדת על פיקסלים וככזו ניתן להגדיל ולהקטין את האלמנטים בציור או את הציור כולו לאיזו גודל שרוצים בלי לפגוע באיכות. כשרוצים להדפיס שלט גדול או אפילו שלט חוצות עובדים על החומר עם אילוסטרייטור מה שבסופו של דבר מביא לתוצאה מרשימה מאוד. אם אתם רוצים ללמוד לצייר אילוסטרייטור היא תוכנה שאתם חייבים להכיר, תוכנה מצוינת מבית חברת אדובי הידועה.

למה ללמוד בכלל לצייר במחשב?

בגלל שהיום העולם כולו עבר לפורמט הממוחשב. כמעט כל דבר שעשינו בעבר בצורה ידנית או על משהו פיזי היום מתקיים גם על המחשב וכפועל יוצא מכך גם באינטרנט. גם ציור היום יכול להיווצר על ידי מחשב וזה יפתח לכם עולם שלם. אם תרצו לשלוח את הציור שציירתם למישהו אחר או אפילו להציע אותו למכירה או לתערוכה, אם הוא יהיה כקובץ במחשב זה יהיה מצוין. אי אפשר להשוות ציור שנוצר עם תוכנת אילוסטרייטור לציור שצויר באופן ידני, גם אם הוא עבר סריקה בסורק איכותי.

ללמוד לצייר – כל אחד יכול

אילוסטרייטור היא תוכנה שמתאימה לכולם, תוכנה אשר ניתן באמצעותה לצייר כל מה שרוצים. היא תוכנה קלה לתפעול והיא לא נועדה רק למי שיש לו אוריינטציה למחשבים. נכון, צריך ללמוד אותה וצריך לתרגל אותה עוד ועוד וצריך לעשות ניסוי וטעייה, אך בסופו של דבר התוצאה שתתקבל תהיה שווה את כל העבודה. אם אתם רוצים להתחיל וללמוד לצייר אתם חייבים להכיר את תוכנת אילוסטרייטור וכמה שיותר מוקדם.

 

2019-08-04T22:16:33+03:00