ללמוד מהבית עיצוב גרפי דרך זום - לימודי תעודה ותיק עבודות לעבודה בהייטק - איך מתחילים כל הפרטים כאן

ללמוד מהבית עיצוב גרפי דרך זום – לימודי תעודה ותיק עבודות לעבודה בהייטק – איך מתחילים כל הפרטים כאן

יש לא מעט אנשים שרוצים ללמוד ולהתפתח אך החיים הלחוצים לא מאפשרים להם את זה. היום בעידן המודרני אנו כל הזמן רצים סביב הזנב של עצמנו – קמים בבוקר, מתארגנים ומארגנים את הילדים למוסדות החינוך, יוצאים לעבודה ובדרך לוקחים את הילדים למוסדות הללו, מתרוצצים כל היום בעבודה ולאחר מכן חוזרים הביתה ועושים את מטלות הבית… אז מתי נשאר זמן ללמוד בכלל? איך אפשר בכלל להירשם למקום לימודים ולהתחייב להגעה קבועה? יותר מכך, חלק לא מבוטל מהאנשים נמצא כל הזמן בלחץ כלכלי, אז איך אפשר לוותר על שעות עבודה בשביל לימודים? מסתבר שיש פתרון לזה, פתרון פשוט ונוח והוא – ללמוד מהבית.

לימודים עיצוב גרפי פעם והיום…

פעם בשביל ללמוד משהו האופציה היחידה הייתה להירשם למוסד לימוד, להגיע לשיעורים וללמוד. היום בעידן האינטרנט אין שום סיבה לעשות את זה ברוב המקצועות, והיום ניתן ללמוד און ליין בכמה דרכים. היום בעידן המחשבים והאינטרנט כל מה שצריך לפטופ ומקום לשבת בו בשקט וללמוד, וניתן לעשות זאת באופן עצמאי או עם מורה שמלמד און ליין.

לימוד עיצוב גרפי באופן עצמאי

ללמוד מהבית בזמן הפנוי לימוד באופן עצמאי

אם אתם רוצים ללמוד באופן עצמאי, תלוי אם אתם מחפשים לימודים פורמאליים או לא. אם אתם רוצים לימודים פורמאליים, יש היום אין סוף קורסים און ליין שכל מה שהם דורשים מכם הוא לצפות בסרטונים, לעקוב אחר ההוראות ולתרגל את הנלמד. בחלק מהקורסים הללו יש מבחנים במהלכם ובחלק לא, וברובם יש תמיכה במייל, טלפון, קבוצת פייסבוק ואופציות אחרות. אם אתם מחפשים לימודים לא פורמאליים אלא רק להעשיר את הידע הכללי שלכם בתחומים מסוימים, תוכלו למצוא אין סוף סרטונים ביוטיוב כמו גם אין סוף חומר כתוב ברשת.

לימודים תקשורת חזותית ועיצוב עם מורה און ליין

דרך נוספת ללמוד מהבית בנוחות היא מול מורה באון ליין בתוכנת זום. יש היום תוכנות שיתוף מסך מצוינות שחלקן אפילו חינמיות כמו זום, והלימודים מתקיימים בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי. אתם יושבים לכם בבית בנוחות עם כוס קפה, עט ומחברת והמורה בצד השני מלמד אתכם, מראה לכם איך לעשות דברים, עונה לכם על שאלות ומעביר לכם שיעור מלא כאילו הוא ישב לצדכם. זו דרך שהולכת והופכת להיות פופולארית יותר ויותר בעיקר בגלל ההבנה שזה בדיוק כמו שיעור פרונטאלי.

יתרונות הלימוד מהבית בעיצוב גרפי.

לימוד מהבית עיצוב גרפי יש מספר יתרונות. ראשית, הנוחות. לא צריך להתלבש ולהתארגן ואפשר לעשות את זה גם בפיג’מה, בין אם לומדים מקורס מוכן ובין אם לומדים עם מורה און ליין. שנית, לא צריך לשלם על דלק, חנייה והוצאות נוספות שכרוכות מהבית ושלישית, ניתן ללמוד מתי שנוח ולא צריך לוותר על עבודה או כל עיסוק אחר. לימודים מהבית הם לימודים כיפיים שרבים בוחרים בהם על פני כל אופציה אחרת ללימודים.

קורסים מעצבים גרפיים לכולם הדיגיטלי והאינטרנט.

הידעתם שחברות קידום לאתרי אינטרנט משתמשים במעצבים גרפיים בצורה שותפת? איך עולם ההייטק ותחום הגרפיקה ממוחשבת ועיצוב קשורים אחד לשני? למה מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בעולם הפקות לאור ועוד? הידעתם שמעצבים גרפיים רבים כבר בתקופת הלימודים מתחילים לעבוד עם לקוחות ומעסיקים? בכתבה הבאה נסביר לכם למה מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד ונוכל להגיד לכם שאם אתם מתחברים לעולם הוויזואל והצבעים אין ספק שתחום זה בהחלט יתאים לכם.

סרטונים רבים על עולם העיצוב הגרפי

הכנו במיוחד בשבילכם אין ספור סרטונים רבים על עולם העיצוב הגרפי כדי להסביר לכם איך מעצבים גרפיים מתחילים לעבוד ביום הראשון שלהם במשרד פרסום או חברות הייטק. השיעורים מלווים בהסברים רבים על ידי מיטב המורים שעובדים בחברות הייטק ומלמדים בבית הספר סולו את מקצועות העיצוב. שיעורי העיצוב נעשו בתוכנות אדובי פוטושופ אילוסטרייטור ואנדיזיין ובמקביל הכנסנו גם סרטונים שקשורים לעולם ההייטק ועיצוב אפליקציות ותוכנות לאתרי אינטרנט.

מה אני צריך לעשות כדי להיות מעצב גרפי? האם יש ביקוש בתחום העיצוב הגרפי?

כיום כדי להיות מעצב גרפי עליך ללמוד אין ספור חוקים שעולם ההייטק צריך ומשרדים אינטרנטיים. כל חברת קידום אתרי באינטרנט או חברת קידום משתמשת במעצב גרפי בצורה שותפת כי עולם השיווק וקידום אתרי השתנה מעצמו. היום זה כבר לא מספיק שאתה מפרסם סטטוס בפייסבוק או רק טקסט באינסטגרם מה שחשוב היום זה איזה תמונה אתה מביא איתך וכיצד אתה יוצר את כל הרכיבים הוויזואליים תוך מתן דגש לצרכים של המותג עצמו.

כיצד לבנות קונספט שהוא שפה גרפית אחידה

במהלך הלימודים הסטודנטים לומדים כיצד לבנות קונספט שהוא שפה גרפית אחידה לכל המוצרים. אם ניקח לדוגמה חברת רהיטים נצטרך להתאים את נושא הלוגו לכל מה שקשור לרהיטים ונשתמש בצבעים שקשורים למותג עצמו. במהלך הלימודים הסטודנטים לומדים את תורת הצבעים היות וזה הדבר החשוב ביותר לפני שמתחילים בכלל להבין מה זה תוכנה גרפית. תוכנות הגרפיקה הם רק כלים ובמהלך לימודי המסלול הגרפי הראשון שלכם תלמדו לעבוד בתוכנות אדובי שהם פוטושופ אילוסטרייטור ואנדיזיין.

ארגז הכלים של המעצבים הגרפיים.

ארגז הכלים של מעצבים גרפיים כמו שאמרנו בפסקה הקודמת זה תוכנות לעיצוב גרפיקה פלוס יצירת שפה עיצובית. במהלך הלימודים הסטודנטים יוצרים סימולציות רבות כדי ליצור את כל הדיאלוג הוויזואלי בין המותג עצמו לצרכנים. בסופו של דבר המותג לכל אורך הקריירה שלו חושב אך ורק על הצרכן עצמו מה זאת אומרת? הצרכן צריך לראות את המותג ברמה הכי מקצועית שיש וברמה אמינה לכן כל בחירה של מעצב גרפי היא קריטית להצלחה של מסע פרסום.

להגדיל את המכירות והשיווק

כיום בעולם האינטרנט עסקים שלא יהיה להם דף פייסבוק עסקים או אתר אינטרנט לא יוכלו להגדיל את המכירות והשיווק. על המעצב הגרפי להיות חריף וממולח כדי להציג את העבודות שלו ברמה גבוהה בתיק העבודות. לכל אורך הלימודים הסטודנטים ילמדו רכים ויצרו סימולציות טובות לתיק העבודות היות וזה הדבר החשוב ביותר כדי להתחיל לעבוד בתחום.

תיק העבודות בעיצוב גרפי למה הוא כל כך חשוב?

היום לדעת תוכנות גרפיקה ממוחשבת בלבד זה לא מה שיהפוך אתכם להיות מעצבים גרפיים. כדי להיות מעב גרפי מקצועי עליך ללמוד את התוכנות הגרפיקות של חברת אדובי ובמקביל את כל השפה העיצובית. לכל אורך הלימודים בית הספר יכין איתך תיק עבודות שאותו תצטרך להראות בכל ראיון עבודה או לעבוד עם לקוחות בצורה פרטנית. רוב בוגרי מסלול קורסים של מעצבים גרפיים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית כפרילנסרים. ברגע שהם יתחילו לפרסם את עצמם בפייסבוק או בכל רשת חברתית אחרת מה שהלקוחות שלהם ירצו תחילה זה לראות דוגמאות ועבודות שהם עשו.

לימוד על יצירת סגנונות עיצוב של המעצב גרפי כדי שיהיו מקצועיים

במידה והלקוח יאהב את מה שהוא רואה בתיק העבודות של הסטודנט הוא יתחיל ליצור אתו קשר. אם ניקח לדוגמה סופר או חברה שרוצה מאייר גרפי או ציורים לדוגמה סוסים וכיסאות אז הם יבקשו מהמעצב הגרפי לראות דוגמאות של הנושאים שאותם הם צריכים. במידה והסגנונות עיצוב של המעצב גרפי יהיו מקצועיים רק אז יתחילו ליצור אתו קשר עסקי.

לתעודות ותארים אין שום קשר לעולם העיצוב הגפי וזה כבר לא משכנע לא חברת הייטק או חברת קידום אתרי איזה תעודה אתה מביא איתך. זה לא משנה אם יש לך תואר ראשון בעיצוב גרפי או למדת במכללה יוקרתית בישראל תואר לתקשורת חזותית אם תיק העבודות שלך לא יהיה מכיל טרנדים חדשים שלא נראו עד כה לא תוכל להתקבל לחברות הייטק.

איך בית ספר סולו מלמד דרך האינטרנט

בית הספר מלמד את מקצועות העיצוב באינטרנט אחד על אחד בצורה פרטני ואישית מה שמאפשר לסטודנט להציג תיק עבודות וכל היחס האישי מופנה אך ורק לסטודנט. דרך תוכנת חיבור בין מחשבים כדוגמה זום או כל תוכנת חיבור אחרת המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהסביר לסטודנט צעד אחר צעד איך לעבוד בתוכנות הגרפיקה תוך שימוש בכלים רבים. לאחר ההסבר של המורה הסטודנט צריך להראות למורה כל מה שהוא מבין תוך שימוש בתרגילים שהמורה נותן לו.

מה קורה אם נושא לא ברור במהלך השיעור בעיצוב גרפי

אם יש נושא לא ברור במהלך השיעור המורה יסביר שוב עד שכל החומר יוטמע ברמה גבוה. הליווי של הסטודנט הוא לא רק בשיעור עצמו הפרטני אחד על אחד אלא גם מעבר לשעת הלימוד הסטודנט יכול ליצור קשר בכל מדיה אפשרית או דרך שיחה טלפונית כדי להסביר למורה אם יש דברים שלא ברורים. בית הספר סולו מאמינים בלימוד פרטני ואישי ולכן אחוזי ההצלחה של בוגרי מסלול לימודים מעצבים גרפיים בשוק העבודה הוא מאה אחוז.

עבודה בעולם העיצוב הגרפי:

בית הספר סולו עבד קשה מעל חמש עשרה שנה כדי לפתח קבוצה ענקית בפייסבוק. בית הספר סולו הוא היחיד ברשת הפייסבוק עם כמות אדירה של תשע עשרה אלף מעסיקים וחברות הייטק שלוקחים מעצבים גרפיים ללא ניסיון. כבר בתקופת הלימודים המורה הפרטי שלך שידריך אותך למקצוע מעצבים גרפיים יכניס אותך לקבוצת הפייסבוק של בית הספר ויעזור לך לקשור קשרים עסקיים עם חברות וגופים. לכל אורך הקורס המורה יסביר לך את דרישות התעשייה וייתן לך תרגילים מעשיים כדי לפתח איתך תיק עבודות שיהיה ייחודי אך ורק לך. אסור שתיק עבודות יהיה דומה למישהו אחר כי אתה זה שצריך להראות את הטרנדים החדשים ומה אתה מביא איתך לעולם העיצוב. אין ספק שמי שאוהב את עולם העיצוב גרפי יפתח את כל היצירתיות והכישרון האישי כבר בתקופת הלימודים.

להתייעץ על מגוון מסלולי הקורסים בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית

תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם יועצי הלימודים על מגוון מסלולי הקורסים בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית. תוכלו לראות אין ספור סרטונים שהכנו במיוחד בשבילכם על עולם העיצוב הגרפי כדי שהם יוכלו לעזור לכם להבין אם אתם בנויים לעולם זה או לא. במידה ואתם מעצבים גרפיים תוכלו להמשיך אצלנו למסלול תקשורת חזותית שהוא כולל עיצוב אפליקציות וחווית משתמש UIUX ולהיות אלופים בבניית אתרים לאינטרנט. אי אפשר ללמוד תקשורת חזותית אם אין לכם ניסיון בעיצוב גרפי. לבית הספר יש שני מסלולים עיקריים מסלול מעצבים גרפיים שלוקח שמונה חודשים ולאחר שסטודנטים מסיימים מסלול לימודים זה הם יכולים להמשיך לתקשורת חזותית. שיהיה לכם צפייה נעימה.