קורס מעצב גרפי למד תקשורת חזותית ושלוט בעיצוב גרפי ובניית אתרים

קורס מעצב גרפי למד תקשורת חזותית ושלוט בעיצוב גרפי ובניית אתרים

לימודי עיצוב בכלל ולימודי עיצוב גרפי בפרט, הפכו בשנים האחרונות לאחד ממסלולי הלימוד הפופולאריים ביותר, בעיקר עקב דרישה הולכת וגדלה לבעלי מקצוע מיומנים ואיכותיים בתחומי העיצוב השונים . עולמות העיצוב לצרכיי פרינט ועולמות העיצוב לצרכיי אינטרנט הולכים ומתרחבים וחברות רבות מגייסות עובדים ובעלי מקצוע היישר מספסל לימודי קורס עיצוב אל מגוון משרות בתפקידי העיצוב הגרפי.

קורסי העיצוב.

בקורסי העיצוב השונים תמצאו מגוון נרחב של קהלי יעד מכל שכבות האוכלוסייה, החל מחיילים משוחררים המחפשים מקצוע לחיים, דרך נשים וגברים בני כל הגילאים המבקשים הסבה מקצועית ועד לנשים וגברים ממגזרים שונים בחברה הישראלית (ערבים, חרדים וכו).

דרישות הקורס עיצוב ממוחשב

דרישות הסף למסלולי קורס עיצוב הן מינימאליות וכוללות בין היתר: ידע בסיסי בתפעול מחשב וידיעת השפה האנגלית ברמה הבסיסית ביותר. דרישות סף אלו מאפשרות (כמעט) לכל אחד ואחת מכם להצטרף אל קורס עיצוב ולרכוש מקצוע איכותי ומאתגר לחיים. במידה וגם לכם ישנה זיקה למקצועות העיצוב לתחומי העיצוב השונים, ובמידה וגם אתם רוצים להשתלב בתחומי העיצוב ולהכיר את עולם השיווק והפרסום מ”אחורי הקלעים” קורסי העיצוב השונים הם בדיוק המקום עבורכם.

  • קורס עיצוב מקצועי עוסק במספר תחומי לימוד, הן ברמת הידע הטכני בלימוד תוכנות גרפיות (הכוללות בין היתר לימודי פוטושופ, לימודי אילוסטרייטור, לימודי אינדיזיין ועוד), והן ברמת לימודי עקרונות העיצוב לכלל הצרכים המודרניים ( עיצוב למטרות שיווק, פרסום, אינטרנט, עיתונות ועוד).
  • מקצועות העיצוב מציעות לבוגרי קורס עיצוב מגוון מסלולי קריירה בתחומים הבאים: חברות פרסום, חברות מיתוג, בתי דפוס, עיתונות, סטודיו לעיצוב, חברות לבניית אתרים ועוד. במידה וגם אתם מעוניינים להשתלב במקצוע המשלב את תחום היצירתיות עם תחומי הטכנולוגיה המתקדמת, קורס עיצוב הוא המקום בו תוכלו לרכוש את מגוון הכלים המקצועיים הנדרשים לצרכי השתלבות בענף.

ללמוד עיצוב

קורסי עיצוב תוכלו למצוא במגוון מסלולי לימוד, החל מלימודים מקצועיים במסגרת קורסי הכשרה, דרך לימודים אקדמיים בתחום העיצוב ועד ללימודי אונליין במסגרת קורסים מקצועיים ברשת האינטרנט. ההיצע הנרחב של מוסדות הלימוד בתחום מאפשר לכם לבחור את המסגרת האידיאלית עבורכם ולהתחיל ללמוד מקצוע!

לאנשים שעובדים על מודעות אינטרנט וגרפיקה יש הרבה עבודה שהם צריכים לעשות. ישנם סוגים רבים ושונים של חברות פרסום באינטרנט.

ניתן לראות שמשרדי הפרסום עברו בשנים האחרונות מעולם הדפוס לעולם האינטרנט. חברת פרסום באינטרנט מעניקה לעסקים מגוון רחב של אפשרויות לשיווק ברשתות חברתיות ובאתרים. אם לעסק לא היו רשתות חברתיות או נוכחות מקוונת במנוע החיפוש של גוגל, הוא לא היה מצליח להשיג גולשים שיהפכו בעתיד ללקוחות. זה מה שקרה בתקופת הקורונה. בעמוד זה תמצאו הרבה סרטונים וטיפים שמראים לכם איך מעצבים גרפיים הפכו כל כך חשובים בעולם הפרסום והשיווק.

הרבה אנשים שטובים ביצירת גרפיקה או שהם טובים ביצירת גרפיקה אחרי שהם מסיימים את הלימודים מבולבלים עם עצמם מאוד ולא יודעים לאן להמשיך. אם אתה רוצה לדעת יותר על איזה מסלול הכי מתאים לך ומה תנאי הקבלה, המשך לקרוא. אנשים בתחום הזה אוהבים לעבוד עם תמונות ולפרסם ולשווק את המודעות שלהם בפייסבוק, אם אתה מתחבר לנושאי עיצוב אלו יהיו בטוח שזו העבודה המתאימה לכם. השיעורים בעמוד זה נעשו על ידי מיטב המורים שעובדים בבית הספר. הם מלמדים את התלמידים כיצד להגביר את ההערכה העצמית שלהם כאיש עסקים.

לימודים תקשורת חזותית ועיצוב גרפי

אנו יכולים לראות שמכללות ואוניברסיטאות רבות החלו ללמד באינטרנט בתקופת הקורונה. מאז שהתחלנו לפני כמעט 17 שנה, אנחנו מלמדים דרך האינטרנט. עשינו את זה לפני שתקופת הקורונה, שהייתה שינוי גדול בעולם העסקים, הגיעה. יש הרבה דרכים ללמוד באינטרנט.

סביר להניח שכולם שמעו על זום, אבל אנחנו משתמשים בתוכנות אחרות שדומות מאוד או אפילו רק לזום עצמה כדי ללמד. במהלך השיעור, המורה יכול לדבר על איך עובד עיצוב גרפי, ואז התלמיד יכול להתחיל להתאמן. הוא יכול לראות את המסך של תלמידו בזמן שהוא מתכונן לשיעור. הוא יכול להעביר את העכבר שלו דרך תוכנה צעד אחר צעד. מכיוון שחלק מהדברים לא ברורים, המורה יעבור שוב על החומר עד שכולם יבינו. אם התלמיד נמצא במרכז השיעור, הוא יכול לשאול כל שאלה שירצה. בסוף כל שיעור ניתנים שיעורי בית ומשימות כדי שהתלמידים יוכלו לעבוד במהירות על התוכנה וכן לשפר את מיומנויות היצירתיות והחשיבה שלהם. כדי להיות טוב בעבודה הזו, עליך לפנות זמן להכין שיעורי בית ומטלות. זה הדבר היחיד שיאפשר לך להתחיל לעבוד בסוף הקורס. בעולם העיצוב הגרפי היום חשוב יותר להשוויץ בעבודות שלך מאשר לקבל תעודה.

עיצוב גרפי או תואר ראשון?

כשאתה הולך לעבוד בעולם העסקים, זה לא משנה אם יש לך תעודה או לא. מה שחשוב זה שתראה אם ​​אימצת מעצב גרפי. הדבר היחיד שיראה אם ​​אתה מעצב גרפי טוב או לא הוא העבודה שלך. בתיק העבודות שלך, אתה יכול לראות כמה טוב אתה עושה את העבודה וכמה טוב אתה מתקשר את כל שפת העיצוב בצורה שאתה רוצה. אם כן, האם למדת בעבר את תורת הצבע ואת מושג העיצוב. בכל פעם שאתה הולך לעבודה בגרפיקה ממוחשבת, המראיינים ישאלו אותך איך עשית את העבודה הזו ואם אתה מבין את כל מהלכי העבודה שאתה מציג בתיק העבודות שלך.

יש מקומות שיבקשו ממעצב גרפי חדש שרוצה להשוויץ בעבודותיו להראות שהוא עשה מה שהוא אומר שעשה. אנשים יהיו בטוחים להעסיק אותך כשהם יודעים שאתה באמת מבין בנושא. כדי להשיג יותר כסף ויותר לקוחות, בוגרי עיצוב גרפי רבים בוחרים לעבוד מהבית ולעשות את עבודתם משם. תחום העיצוב הגרפי זוכה לביקוש רב בגלל שהעולם העסקי השתנה, וגם בגלל שהצורך בשיווק באינטרנט עלה מאוד בשנים האחרונות.

מחסור בתחום העיצוב הגרפי מקשה על עסקים למצוא אנשים.

לאחר סיום הלימודים, מעצבים גרפיים רבים חוזרים לעבוד. חלק מהמעצבים מספרים שכבר עבדו בתחום בזמן שלמדו בבית הספר. כשעולם ההייטק לא היה מתקדם וקשה לעבוד בו לפני עשרים שנה, לא היו כל כך הרבה משרות. מעצבים גרפיים רבים נמשכים מדי חודש לעולם ההייטק, ואנחנו יכולים לראות שמדינת ישראל לא מספיקה לענות על צרכי העולם הזה. בישראל לא כולם לומדים גרפיקה ממוחשבת ותקשורת חזותית. הביקוש בתחום הוא מאוד גבוה, למרות שלא כולם לומדים אותו כרגע. בעבר, רוב הבוגרים היו עובדים בבית דפוס או עושים עיצובי אריזה בדפוס אופסט. היום המצב שונה מאוד. רוב הבוגרים עובדים מהבית או עם מפתחים ומתכנתי הייטק בתחום זה, ולא בבית דפוס.

אנשים שמייצרים ומוכרים דברים עובדים עם מעצב גרפי.

זה יכול להיות קשה השפה העיצובית עבור המפתח והמהנדס כי הם לא למדו את זה לכן מעצבים גרפיים עושים את כל השפה החזותית, הם נותנים להם את כל שירותי הגרפיקה שהם צריכים. יש הרבה אנשים שעוזרים בעבודה, והמעצבים הגרפיים הם אלו שמגיעים עם כל השפה הויזואלית מול רכיבים ותוכנות גרפיות של אדובי כמו פוטושופ. הסטודנטים לומדים כיצד לעבוד בדרכים אלו ולענות על צרכי השוק במהלך הלימודים.

יצירתיות ורעיונות עסקיים.

עולם העיצוב הגרפי כבר לא צריך להיות מקום בו היה בעבר. הדרישות מאוד נמוכות. עליך להיות בעל ידע בסיסי באנגלית, מכיוון שכל התוכנות המשמשות לגרפיקה ממוחשבת הן רק באנגלית. רקע במחשב חשוב לתלמידים כדי שיוכלו ללמוד כיצד להשתמש במחשב בצורה הבסיסית ביותר שיש. כשאתה בבית הספר, המורים שלך יחברו אותך ל-Adobe כדי שתוכל להשתמש בו. יותר מעצבים גרפיים יעבדו עם אדובי כי זו תהיה החברה היחידה בעולם שיותר אנשים עובדים איתה. תמורת שבעים שקלים לחודש תוכלו להשתמש בכל האפליקציות של אדובי. לאחר שנה תצטרכו לשלם 100 שקלים בחודש כדי להשתמש באפליקציות.

תוכנות אדובי הם כלי העבודה של כל המעצבים בעולם

תוכנות אדובי מאוד יעילות מכיוון שהן תמיד מעודכנות במחשב וניתן להשתמש בהן בשפה העברית. כולם עובדים יחד עם אדובי, כמו גם בעולם ההייטק והדפוס. אומרים שאם אתה עוסק בעיצוב, אין ספק שזה עשה לך טוב. כשזה מגיע לעיצוב גרפי, הדברים לא יפסיקו. היעלמותם של האינטרנט לא תהיה והשיווק הדיגיטלי הולכת להמשיך ולהתקדם בשנים הקרובות. אנו נראה שהדור הצעיר כבר שוחה בעולם הדיגיטלי בצורה מקצועית וזה אומר שהעולם ימשיך לחפש מעצבים גרפיים שיעזרו בכך. אנו מציעים לך להתקשר עוד היום ליועצי הלימודים ולשוחח איתם על הנושאים השונים שאתה יכול ללמוד. תהנה ממגוון הסרטונים שמיטב המורים הכינו עבורך. אתה יכול לראות אם אתה טוב בלהיות מעצב גרפי ומתחבר לזה דרך הסרטונים בעמוד זה.

אתה יכול להמשיך לעוד לימודים בעיצוב גרפי.

ברגע שהם מסיימים את הלימודים, סטודנטים לעיצוב גרפי ממשיכים ליצור אתרים ואפליקציות כי היום, הלקוחות רוצים שהכל יהיה במקום אחד. אנו מראים לכם כיצד ליצור אתר באפליקציית וורדפרס וכיצד להוסיף את התוסף Elementor לתוכנת וורדפרס כדי שזה ייראה טוב ויקל על השימוש של אנשים. בתום מסלול הלימוד באתר, התלמידים לומדים כיצד ליצור חווית משתמש ולעצב אפליקציה לטלפון או לטאבלט. הרבה אנשים מתעניינים בעיצוב אפליקציה כי עכשיו כל אתר וניוזלטר שנותן מידע מקצועי צריך להיות גם בצורת אפליקציה. הסטודנטים לומדים כיצד לענות על צרכי הלקוחות ולהגיב לאינטרנט במהלך הלימודים.

חברה בשם Solo מלמדת אנשים באינטרנט אחד על אחד דרך זום כבר יותר מחמש עשרה שנים.

יש הרבה אנשים שאומרים שאם לא הייתה להם הזדמנות ללמוד באינטרנט עם מורה דרך הטלפון, הם לא היו יכולים ללמוד בכלל. אם המורה שלך נמצא במדינה אחרת, זה לא משנה. זה גם לא משנה היכן הלקוחות שלך נמצאים. בצפון הלקוח שלך יכול להיות באזור הקריות אתה. במקביל, תוכלו להיות גם באזור ראש פינה. זו לא משנה שבה לומדים עיצוב גרפי במכללה אמיתית, כמו בתל אביב, או אם לומדים אחד על אחד לתעודה. למרות זאת, בית הספר נותן תעודה לאנשים שמסיימים את מסלול הלימודים הזה. עם זאת, הם מדגישים שהתעודה היא לא מה שיפתח להם את הדלתות. כשאתה חושב בצורה יצירתית, תוכל להשיג עבודה טובה יותר.