ללמוד פוטושופ לעיצוב ובניית אתרים

עיצוב ובניית אתרים

אין זה משנה אם אתם חיילים משוחררים לאחר השירות הסדיר, גברים או נשים לקראת גיל ה-30, או אנשים הנמצאים באמצע החיים ומעוניינים בקריירה שנייה להמשך החיים, לימוד עיצוב גרפי מתאים וזמין כל אחד ואחת מכם. כיום, עם ההאצה בתחומי הטכנולוגיה, סביבת מחשב הפכה לסביבת העבודה של כל אחד ואחת מאיתנו. השינויים הטכנולוגים הובילו לכך שכמעט כל אחד ואחת מאיתנו יודעים להסתגל אל מערכות טכנולוגיות מתקדמות, שחלקן אף דורשות ידע טכני רב בהפעלתן. לימוד עיצוב הם המשך ישיר לתחום ההתעסקות הטכנולוגי של כולנו, הרי כל אחד ואחת מאיתנו היו מעוניינים לעצב ליקיריהם ברכת שנה טובה, חג שמח או יום הולדת שמח, הרי כל אחד מאיתנו היה רוצה להוציא את כל התמונות הישנות מהארון ולהפוך אותן לאלבום דיגיטלי מעוצב ומעניין, הרי כל אחד מאיתנו היה רוצה לסגל לעצמו תחביב או מקצוע יצירתי, דינמי ומאתגר.

מפוטושופ ועד לעיצוב אתרים


לימוד עיצוב

תחום נרחב החולש על מספר תחומי עיצוב שונים, החל מעיצוב תמונות, דרך עיצוב לוגואים ועימוד אלמנטים גרפיים מורכבים ועד ליצירת סרטוני אנימציה ודפי אינטרנט שלמים. כל אחד ואחת מכם יכולים להתמחות בתחום מרכזי אחד מעולמות העיצוב הגרפי, או לרכוש מיומנויות עבודה רב תחומיות. במסגרת לימוד עיצוב הן לצרכי הכשרה מקצועית והן לצרכי פיתוח תחביבים אומנותיים, תלמדו להכיר מקרוב את מערכות ההפעלה של תוכנות העיצוב הגרפיות וכן את עולם יסודות העיצוב הגרפי.

  • תוכלו להתמקצע על תוכנת הפוטושופ ולעצב, לעמד ולערוך כל אלבום תמונות משפחתי, תוכלו ללמוד כיצד יוצרים לוגו וסמלים גרפיים נוספים, תוכלו לבנות כרטיסי ביקור, מודעות עיתון ואפילו שלטי פרסומת ענקיים, וכמובן תוכלו ללמוד כיצד בונים ומעצבים עמודי אינטרנט.

עיצוב ובניית אתרים

עיצוב גרפי

לימוד עיצוב יאפשר לכם לעסוק בתחומי עיצוב גרפי ברמה מקצועיות או ליהנות מתחביב מודרני, טכנולוגי, יצירתי ומרענן. במידה והחלטתם להשתלב בתעשיית העיצוב הגרפי, לימוד עיצוב יאפשר לכם ליהנות ממסגרת תעסוקתית המתאימה לכל אחד ואחת ובכל גיל. מסלולי ההכשרה המקצועיים אורכים כחצי שנה עד שנה ומאפשרים לכם לרכוש מקצוע מבוקש בזמן קצר.

 

2019-07-25T23:04:53+03:00