ללמוד Photoshop שיעורי הסבר

לימודי קורס פוטושופ Photoshop.

תוכנת הפוטושופ Photoshop היא תוכנת מחשב של חברת אדובי Adobe שהשימוש בתוכנה הוא לעיבוד ועריכה של תמונות, יצירת אלמנטים ודברים רבים אחרים. התוכנה הינה הבסיס ללימודי עיצוב גרפי במרבית מוסדות הלימוד בארץ בהם מלמדים מקצוע זה. במסגרת לימודי עיצוב גרפי – לאחר למידת קורס PHOTOSHOP יש עוד שתי תוכנות המתלוות אליה: אילוסטרייטור Illustrator ואינדיזין InDesign כשלכל תוכנה שימוש שונה מהאחרת ולמידת שלושת התוכנות הגרפיות תאפשר עבודה יצירתית יותר והן ידע נרחב ורכישת מקצוע מבוקש בו יפתחו בפניכם דלתות רבות לאפשרויות עבודה כמעצב/ת גרפי.

ללמוד Photoshop שיעורי הסבר

אפשר ללמוד רק תוכנה אחת מבין השלושה – לדוגמה:  Photoshop ללא קשר

לשתי התוכנות שהוזכרו קודם לכן. את תוכנת הפוטושופ  יש מספר דרכים ללמוד:.
* ישנם מוסדות לימוד רבים המציעים מסלולי לימוד בעיצוב גרפי בהם לומדים גם את תוכנת הפוטושופ כשלכל מקום תנאי קבלה שונים ושיטת הלימוד שונה.
* למידת מקצוע העיצוב הגרפי או רק תוכנה אחת למשל את הפוטושופ מהבית בשיעורים פרטיים במועד הנוח לכם דרך האינטרנט בשפה העברית בסביבה המוכרת והנוחה לכם עם מרצים המוסמכים ללימוד תוכנות אלו, לימודים בהם הסטודנט מקבל את מלא תשומת הלב של המרצה באווירה נעימה וכיפית, הלימודים הם ממכללת “סולו לימודי גרפיקה אונליין”.
* יש מדריכים רבים באינטרנט המסבירים כיצד להשתמש בתוכנת גרפיות, חלק מהמדריכים נכתבו על ידי אנשי מקצוע וחלק על ידי אנשים שלמדו לבדם את התוכנה.
* ללמוד דרך ספרי לימוד שנכתבו המלמדים כיצד להשתמש בתוכנות גרפיות.

תוכנת הפוטושופ Photoshop לכל מטרה.

בעזרת תוכנת הפוטושופ  אפשר ליצור דברים רבים לכל מטרה שתבחרו:
לעבד ולעצב תמונות שצולמו, לתקן בתמונות חלקים המצריכים זאת שבתמונה אינם נראים יפה כדוגמת: עיניים אדומות, מיקרים בהם התמונה כהה מידי או להיפך – בהירה מידי, זאת בגלל תנאי תאורה שונים, איכות מצלמה וגורמים אחרים. אפשר ליצור כרטיסי ביקור למיתוג עסקי, כרטיסי ברכה לאירועים שונים כגון ימי הולדת, חתונות, כרטיסי ברכה לכבוד החגים ועוד והכל בעיצובכם ויצירתכם הייחודיים, בכרטיס הברכה / ההזמנה אפשר לשלב תמונה שלכם מה שייתן יצירה מקורית יותר. בכרטיס הביקור למיתוג העסק – לשלב את הלוגו המייצג את החברה והמזוהה איתה. בתוכנה אפשר לשלב כמה תמונות יחדיו, לבחור חלק מסוים בתמונה ולמקם אותו בתמונה אחרת לגמרי ובכך ליצור תמונה חדשה לגמרי שלא צולמה קודם לכן, להדגיש או לטשטש חלקים מסוימים בתמונות, לשפץ תמונות – הסרת כתמים / קמטים, אם לאחר צילום התמונה אתם מעוניינים למחוק חלק מסוים בה – גם את זה ניתן לעשות.

2019-08-05T09:12:24+03:00