למה כדאי לעבוד מהבית

//למה כדאי לעבוד מהבית

למה כדאי לעבוד מהבית

עבודה מהבית הפכה בשנים האחרונות להיות פופולארית מאודהיום בעידן המודרני כבר אין חובה לקום כל בוקר ולצאת מהבית בחלק לא מבוטל מהעבודה ולמעשהכל עבודה משרדית יכולה להתבצע מהביתעבודה מהבית דורשת רק לפטופ וחיבור לאינטרנט וכל מה שצריך הוא לקום בבוקר להכין קפה ולהתיישב מול שולחן העבודה ולהתחיל לעבודלעבודה מהבית בעיצוב גרפי יש מספר יתרונות לא מבוטלים שכדאי לקחת בחשבון.

יתרונות

 • נוחות – עבודה במשרד לא תמיד נוחהלא כל עובד מקבל פינה נעימה לעבוד בה ואם הושיבו אתכם ליד מישהו רועש או אחד שאתם לא רוצים לשבת לידו מכל סיבה שהיא אין לכם הרבה מה לעשות… בבית זה לא קורהאתם בוחרים את פינת העבודה שלכםאתם מעצבים אותה ודואגים לכך שהיא תהיה כזו שתתמוך בעבודה אפקטיבית שלכם.

 • עבודה מכל מקום – עבודה מהבית היא לאו דווקא מהבית עצמויש היום לא מעט עובדים עצמאיים או שכירים שעובדים מהבית שמחליטים מידי פעם לשנות אוירה. לדוגמה עיצוב תמונות ומודעות בפוטושופ היום בעידן האינטרנט כשרוב התקשורת מתבצעת דרך הרשת אין שום סיבה להיות מקובע למקום אחדאתם יכולים לקחת את הלפטופ וללכת לעבוד באיזה בית קפהיכולים ללכת לחבר לעבוד ממנו ואפילו יכולים לטייל בחול ולשלב עבודה עם הטיול.

 • חיסכון בזמן – מי לא מכיר את זה… קמים בבוקרמתארגניםמארגנים את הילדים ויוצאים מהביתאז מתחילה לה הנסיעה למקום העבודה מה שיכול להיות נסיעה בפקקיםחיפוש מקום חנייה,עצבים ושריפת זמן מיותרתבעבודה מהבית אין את כל זהאתם לא חייבים להתארגן מעבר לצחצוח שיניים ולשתיית כוס קפה כי אתם לא הולכים לפגוש אף אחדלא צריכים לבזבז זמן יקר על פקקים ועל חיפוש חנייה אלא פשוט מתיישבים לעבוד.

 • אין בוס על הראש – אומנם עבודה כעצמאיים מהבית היא עבודה מול לקוחותואלו יכולים להיות בוסים בפני עצמםאך עבודה מהבית היא קודם כל ללא בוס אחד כזה שאתם עלולים לא להסתדר איתואתם אדונים לעצמכם ולזמן שלכם ואתם אלו שקובעים מתי לעבוד וכמה לעבוד וכןאתם יכולים גם לפטר” לקוחות שאתם לא רוצים לעבוד איתם.

 •  אפקטיביות – עבודה מהבית יכולה להיות אפקטיבית אם כי היא יכולה גם להיות מכשלה בעניין הזה וחשוב לשים לב לכךבמקום עבודה יש לא מעט הסחות דעת כמו כוס קפה עם חבר לעבודה,סמול טוקישיבות מיותרות ועוד לא מעט הפרעות ששורפות זמן יקרבעבודה מהבית אין את כל אלו וניתן לנצל כל רגע במהלך שעות העבודה.

עבודה מהבית אם כן היא בעלת יתרונות רבים והיום בעידן המודרני מי שמאס בעבודה מחוץ לבית הן כשכיר והן כעצמאי יוכל לשנות את יומו בקלותעבודה מהבית היא נוחה יותרעם פחות הוצאות לעצמאייםוכיפית הרבה יותר.

יתרונות וחסרונות של עבודה מהבית

למה כדאי לעבוד מהבית

אם פעם מישהו היה מספר לנו שהוא עובד מהביתהיינו מרימים גבההיינו חושבים שאו שהוא משקר לנו או שהוא עובד במשהו שהוא לא ממש עבודההרי איך אפשר לעבוד מהביתאיך אפשר לנהל ככה עסקאך היום יש לא מעט אנשים שעובדים מהבית בין אם הם שכירים ובעיקר אם הם עצמאייםכשמדובר על שכיריםיש לא מעט מעסיקים שהבינו את היתרונות שיש לעבודה מהביתיתרונות שהם בעיקר חיסכון בעלויות עבור המעסיק כמו נסיעותאוכל ועלויות אחרותועצמאיים עובדים מהבית כי גם הם רוצים לחסוך את עלויות המשרדרוצים לנהל את הזמן שלהם טוב יותרלהיות יותר עם המשפחהולחיות חיים נוחים יותרהנה כמה יתרונות וחסרונות של עבודה מהבית שכדאי לקחת בחשבון

יתרונות

 • נוחות – עבודה מהבית היא נוחה יותר מכיוון שלא צריך להתארגן בשביל לצאת מהבית וניתן מיד להתחיל לעבודהעבודה יכולה להתבצע מכל חדר בבית בו ניתן לעבוד בשקטכל חדר בו יש חיבור לאינטרנט או קליטה שלו.

 • להיות יותר עם המשפחה – עבודה מחוץ לבית דורשת בדרך כלל לא מעט שעות כאלויש כאלו שרואים את הילדים רק בסופי שבוע מה שלא יכול לקרות בעבודה מהביתבעבודה מהבית מנהלים את הזמן ככה שניתן יהיה להיות יותר עם המשפחהלא לפספס אירועים של הילדים ולא להיעדר ממפגשים חשובים

 • לחסוך זמן וכסף – עבודה מחוץ לבית יוצרת לא מעט בזבוז זמןמספיק שיוצאים מהבית ונתקעים בפקק ואותו הדבר בחזרה הביתהכבר נשרפות להן שעתיים או יותרעבודה מחוץ לבית לעצמאים גם דורשת הוצאות כבדות לפעמים על שכירת משרד ותשלומים רבים אחרים.

 • להיות הבוס של עצמכם – כשעובדים מהבית אין בוס שמציק ומטרטר והעבודה מתבצעת בהתאם למה ואיך שאתם רוציםיש אנשים שלא יכולים לסבול מרות של מנהל מעליהם וזה פתרון מצוין בשבילם.

   

חסרונות

 • זמן עבודה – בעבודה מהבית יש קושי לעיתים לנהל את הזמןיש כל כך הרבה מטלות בבית שכל פעם עושים עוד משהו עד שלא נשאר זמן לעבודכשעובדים מהבית השעות אומנם יכולות להיות גמישות יותר אך הן צריכות להיות מוגדרות.

 • פיתויים – כשעובדים מהבית יש לא מעט פיתוייםטלוויזיהמקררהילד שרוצה שישחקו איתו ועוד פיתויים רבים אחריםצריך לקבוע כללים נוקשים ולעמוד בהם בשביל שזה יעבוד.

 • הסביבה – בעיקר כשעובדים בשעות שהן לא שעות של מוסדות החינוךזה די קשה לעבוד מהבית אלא אם כן חדר העבודה נמצא בבידוד משאר הבית.

לא לכל אחד מתאימה עבודה מהבית אך עדייןיותר ויותר אנשים מוצאים בה את הפתרון המושלם עבורםעבודה מהבית מצריכה משמעת עצמית ומי שיש לו אותה יוכל ליהנות מאיכות חיים טובה ולעבוד מתי שנוח לו.

2019-08-04T21:47:20+03:00