למה מחשב לגרפיקאים אמור להיות חזק?

//למה מחשב לגרפיקאים אמור להיות חזק?

ברגע שאתם רוצים להתחיל לעבוד על תוכנות עיצוב גרפי ישר עולה השאלה איזה מחשב צריכים מעצבים גרפיים או גרפיקאים? התשובה תלוי מה אתם רוצים לעשות עם המחשב שלכם? כמה תוכנות אתם רוצים שיהיה על המחשב ועוד, במאמר זה ניתן לכם קצת פרטים על עולם העיצוב גרפי וטיפים לקניית מחשב טוב.

למה מחשב לגרפיקאים אמור להיות חזק

עבודה לדוגמה של ביצוע אפקטים במחשב

איזה מפרט מחשב צריך?

בעת עבודת התוכנות הגרפיות עליכם לדאוג דבר ראשון לכרטיס מסך חזק מאוד, במקביל לנתונים של כרטיס המסך שלכם אתם צריכים לדאוג שהמעבדים שלכם יהיו חזקים גם, כיום חברות רבות מוכרות מחשבים לגרפיקאים עדיף ללכת לחברה מוכרת שתתאים לכם מחשב שיעמד בדרישות של התוכנות העיצוב גרפי, ברגע שאתם פותחים את תוכנת הפוטושופ לדוגמה ואתם רוצים לפתוח עוד תוכנה כדי לעבוד מהר על שניהם כדאי שיהיה לכם מעבד חזק, במסגרת העבודה על התוכנות הגרפיות תצטרכו לעתים לתת פקודות לביצוע אפקטים מסוימים בתוכנות, המטרה בקניית מחשב לגרפיקאי טוב ומהיר זה רק בגלל הסיבה הזאת, אם המחשב שלכם לא יהיה חזק מספיק לא תוכלו לעבוד מהר, כל פקודה שתעשו תצטרכו לחכות מספר דקות כדי שהפקודה תתבצע.

דרישות המערכת של חברת אדובי בקישור הזה https://helpx.adobe.com/il_he/photoshop/system-requirements.html

כמה מילים על עבודות של מעצבים גרפיים וגרפיקאים

מכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה לרוב מצפים מהסטודנטים להגיע עם הידע של איזה מחשב נחוץ ללימודים, אחת השאלות שעולות כל הזמן האם כדאי לעבוד גם על מחשב נייד בעיצוב גרפי? התשובה היא כן, אין הבדלים רבים בין מחשבים נייחים לניידים כל עוד המפרט למחשב בגרפיקה הוא בא עם נתונים טובים, מעצבים גרפיים בעבודתם יעבדו מהר גם עם המחשב נייד, כדאי לקנות מחשב נייד במיוחד אם אתם הולכים להיות בכמה מקומות בו זמנית ואתם רוצים להציג את העבודות שלכם דרך המחשב הנייד, יש כאלה שקונים גם מחשב נייד וגם נייח לעבודה במשרד ומעבירים קבצים בין המחשבים כדי להראות עבודות כפרזנטציה ללקוחות במידה והם עובדים כפרילנסרים.

מהם התוכנות בהם משתמשים מעצבים גרפיים וגרפיקאים בעולם הגרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי

הבדלים רבים בין עולם העיצוב גרפי והגרפיקה ממוחשבת, שני עולמות אלה נפגשים ברגע שתהליכי מיתוג משתלבים בהם, הרי לא רק מעצבים גרפיים משתמשים בתוכנות גרפיות אלה תחומים אחרים כגון: צילום, אופנה, שרטוט, ציור, לכן תחום הגרפיקה ממוחשבת מתקשר לעיצוב ברגע שצריכים לבצע עבודות מיתוג לפרסום בצורה חזותית, עולם הגרפיקה ממוחשבת מתייחס לתוכנות הגרפיות והשימוש בהם ללא ידיעת עולם העיצוב הגרפי, התוכנות בהם משתמש מעצבים גרפיים וגרפיקאים יהיו התוכנות: פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. בסרטונים המצורפים תוכלו לראות כיצד התוכנות הגרפיות עובדות ולמה חשוב שהמחשב בגרפיקה יהיה חזק כדי שיבצע את הפקודות הללו, כמובן שתוכלו ליצור איתנו קשר ולברר על לימודי גרפיקה ועיצוב ללימודי תעודה מקצועית של “מעצבים גרפיים” הלימודים מתקיימים דרך האינטרנט בהוראה פרטית אחד על אחד מהבית תוך חיבור בין שני מחשבים, תוכלו כבר היום ליצור איתנו קשר ולברר על תנאי הקבלה ללימודים

2019-08-08T13:17:04+03:00