למידת גרפיקה ממוחשבת

//למידת גרפיקה ממוחשבת

יש לא מעט אנשים שלא מרוצים ממה שהם עוסקים בו. הם קמים כל בוקר לעבודה כי צריך, מבצעים את המטלות שהבוס משאיר להם, חוזרים הביתה ומסיימים עוד יום כמו רבים אחרים… הם רוצים ללמוד מקצוע אחר, רוצים להתפתח ולשנות את עולמם, אך לימודים דורשים זמן וזמן שווה היעדרות מהעבודה, ואת זה הם לא יכולים להרשות לעצמם. הם שומעים על אחרים שלמדו מקצועות אינטרנט שונים ונהנים מאיכות חיים ומעבודה נוחה, מקצועות כמו עיצוב גרפי ובניית אתרים שמאפשרים להתפתח ולהשתכר בכבוד. אז מה עושים עם המלכוד הזה? יש פתרון מצוין! מכללת סולו ללימודי עיצוב גרפי אונליין בשיטת אחד על אחד הם אלו שיאפשרו להם לשנות את חייהם מהקצה אל הקצה!

למידת גרפיקה ממוחשבת – מהם לימודי עיצוב גרפי?

קורס עיצוב גרפי אונליין כמו כל קורס עיצוב גרפי אחר, הוא קורס בו נלמדות תוכנות העיצוב הרלוונטיות – אילוסטרייטור, פוטושופ ואינדיזיין. קורס כזה כולל גם לא מעט תיאוריה, תיאוריה שנוגעת לפרסום ולמה עובד על אנשים יותר ומה פחות, ואיך מגיעים לליבו של הלקוח באמצעים ויזואליים. לימודי עיצוב גרפי מאפשרים בסיומם לעסוק בעבודות שונות, בתחום הפרסום, בניית ועיצוב אתרים, מערכות עיתונים, אצל צלמים ובכל מקום אחר בו צריך לקחת תמונות ומלל ולעבוד עליהן. אך לימודי עיצוב גרפי הם לימודים שדורשים לא מעט השקעה וזמן וכשהם מתקיימים בשיטת אונליין אחד על אחד הם יכולים להתאים לרבים.

למידת גרפיקה ממוחשבת – ללמוד עיצוב גרפי אונליין במכללת סולו.

למידת גרפיקה ממוחשבת

קורס עיצוב גרפי אונליין במכללת סולו הוא קורס שהולך והופך למבוקש יותר ויותר. זהו קורס שיכול להתאים לכל אחד שיש לו זיקה למחשב, לאו דווקא אם הוא שולט בתוכנות או בעל ראייה עיצובית.במכללת סולו שיטת הלימוד פשוטה, התלמיד מקבל קישור במייל לתוכנת שיתוף מחשבים, ולאחר הכניסה לתוכנה, שני הצדדים יכולים לראות האחד את השני (והאחד את המסך של השני) המורה והתלמיד. כך ניתן ללמוד בצורה פשוטה ממש כמו בשיעור פרטי פרונטלי, וכך ניתן לרכוש מקצוע מדהים בנוחות ובפשטות בלי לוותר על עבודה ושאר מטלות יום יומיות שצריך לבצע.

לצאת עם תיק עבודות בעיצוב גרפי מרשים!

בשביל למצוא עבודה כשכירים בתחום או בשביל לקבל עבודות עיצוב כפרילנסרים לאחר סיום הקורס צריך שני דברים. האחד, תעודה המעידה על הלימודים והשני והחשוב יותר – תיק עבודות מושקע ומרשים. קורס עיצוב גרפי אונליין במכללת סולו כולל בתוכו את שני אלו, ובסיום הלימודים התלמידים יוכלו להציג את התעודה ותיק העבודות לכל דורש ולהיכנס לעולם העיצוב ברגל ימין.

במכללת סולו תקבלו יחס אישי מדהים ממורים בעלי ניסיון רב שעוסקים בתחום שנים רבות, ותקבלו מקצוע לחיים שניתן לעשות איתו כל כך הרבה.

פנו עוד היום למכללת סולו וקבלו הצעת מחיר ייחודית, ותתחילו ללמוד את מה שתמיד חלמתם!

 

2019-08-05T00:55:15+03:00