מברשות לפוטושופ

פוטושופ היא תוכנת העיצוב הגרפי המובילה והפופולרית ביותר בעולם, וידועה בשלל הפונקציות החכמות שלה. אחת הפונקציות הידועות וייחודיות של התוכנה היא פונקציית יצירת מברשות  . למשתמשים ישנה אופציה ליצור בעצמם מברשות, בנוסף לשימוש במברשות הבאות עם התוכנה, ובכך לייחד את עבודתם, וליצור כלי עבודה ייחודיים להם.

ייצור מברשות לפוטושופ מתבצע ע”י העתקת חלק מתמונה, עיבודה והפיכתה למברשת. ישנם סוגים רבים של מברשות לפוטושופ כמו מברשות רכות, מברשות מטשטשות, מברשות שקיפות, מברשות קלות, מברשות חתימה ועוד. לאחר שיצרתם בעזרת תמונה מסוימת תוכלו לטעון את המברשת בעבודות נוספות שלכם ולהשתמש בה. אחרי דגימת חלק מהתמונה כדי להפוך אותו למברשת, תוכלו לערוך את המברשת בעזרת פרמרטים רבים, כמו ריכוך, שינוי צורה, קביעת רמת הסמיכות, שקיפות, הצללה, ועוד אפשרויות רבות. האופציות לעריכת מברשות לפוטושופ הן אינסופיות ועל מנת לצבור מיומנות בנושא עליכם פשוט להתנסות בעבודה עם כלי היצירה ועריכה של מברשות לפוטושופ. כמו כן, ישנם מדריכים רבים באינטרנט על יצירת מברשות לפוטושופ וישנם גם סרטונים המדגימים את כלי העבודה השונים ופעולתם. התוכנה כוללת גם אופציה לייבוא של מברשות לפוטושופ- כך תוכלו להשתמש במברשות  אשר נוצרו על ידי משתמשים אחרים, ולעצב איתן את עבודתכם. כך תוכלו גם להעלות לאתרי אינטרנט שונים  אשר אתם יצרתם, ולשתף משתמשים אחרים, לשמוע חוות דעת, ולתת להם לערוך את המברשות ולהחזיר אותן אליכם.

מברשות לפוטושופ

לימוד – מדריך

ישנם שימושים רבים למברשות פוטושופ מסוגים שונים, ומיומנות גבוהה בנושא תיתן לכם כלים רבים לעיצוב וליטוש עבודתם. בין השימושים של המברשות ניתן למצוא עריכות תאורה, טשטוש של אזורים מסוימים, הבהרה, שינוי צבע עדין ועוד. המקצוענים שעובדים עם מברשות הפוטושופ בצורה נכונה, ידעו להשתמש בתכונותיהם בצורה בלתי מורגשת לצופה- כלומר ליטוש התמונה בצורה שתיראה טבעית, על מנת לייפות את שפתי הדוגמנית בתמונה, ליצור תאורה מושכת ויפה לתמונות נוף, או ליצור הצללה תלת ממדית אמינה לציור ועוד.  הינן כלי פופולרי הדורש תרגול וניסיון, ושימוש נכון בו ישדרג את עבודתכם בכמה רמות. תוכלו לצפות בסרטון כיצד ליצור מברשות לפוטושופ

2019-08-05T00:38:45+03:00