מברשות לפוטושופ

אחד הכלים החשובים ביותר למעצבבין אם הוא מתחיל או מתקדםהן מברשות לפוטושופכלי זה עושה את כל ההבדל אותו מעצבים מחפשים ובדרך כלל מגיע בפורמט מסוג מסויים הנקרא ABR ואותו אפשר לצרף לכלי של המברשת המופיע בתוך הרשימה של מברשות לפוטושופ.

מברשות אלו הן בעצם עיצוב של צורה כלשהיא או ציור אשר הפכו את אותו עיצוב למברשת כך יוכלו לייצא אותו למחשב כקובץ של ABR ואז גם אחרים יוכלו להשתמש בוהצורות הללו לרוב מוגבלות גם בגודל וגם באיכותבעיקר כאשר מעצבים אותם לצורך הדפסה איכותית או רזולוציה גבוהה של העיצוב עצמו.פתרון בעניין הפיקסול מברשות לפוטושופ

הסיבה לכך שהצורות הללו בדרך כלל מוגבלות בגודל ובאיכות במצב של הדפסה איכותית או רזולוציה גבוהה נעוצה בעובדה כי כאשר מגדילים צורות אלו הן נוטות להתפקסלבדיוק משום סיבה זאת ייצרו את מברשות הוקטור השונות וצורותיהן הוקטוריות.

מברשות לפוטושופ מסוג הוקטור נועדו על מנת לאפשר למעצב את הפריבילגיה של בחירת גודלה של המברשת הנחוצה לוכאשר יש למעצב מברשת בגודל המתאים לו ההדפסה המוגדלת שלו הרבה יותר איכותית והעבודה יוצאת מעולה ולשביעות רצונו ורצון הלקוח.

החסרון של הפתרון מברשות לפוטושופ

מברשות וקטוריות על אף יעילותם המובנת שוקלות הרבה ותופסות זכרון אך הפן היותר חסרוני שלהן הוא מחירן שכן אין בנמצא מברשות וקטור רבות אותן ניתן להוריד ברשת בחינםלרוב הן מוצגות על ידי חברות או מעצבים אשר מוכרים ברשת את המברשות שהם ייצרו בעצמם.

בעקרון מברשות לפוטושופ מומולץ להוריד כדי שניתן יהיה להתקין אותן בתוכנה עצמהאמנם התוכנה עצמה מגיעה עם מבחר מסויים של מברשות אך ישנה האפשרות להוסיף למאגר עוד מברשות לפוטושופ שהורדו מהאינטרנט ותמיד טוב שישנם עוד מברשות מהן ניתן לבחור.

מעצבים של החיים

גם מי שאינו מעצב ואשר מתעניין בתוכנת הפוטושופ או נמשך לכיוון צילום חובבני יכול להנותלא מחייב שרק בעלי המקצוע שבינינו יתעסקו עם זהישנם הרבה אשר אוהבים לעצב את התמונות שלהם ושל משפחתם בביתמה רע?

מברשות לפוטושופ

2017-09-04T21:48:54+00:00