מגוון של עבודות בוגרים עיצוב וגרפיקה

//מגוון של עבודות בוגרים עיצוב וגרפיקה
עוד יום מתחיל עם צלצול השעון, עוד יום שאתם כבר מראשיתו מקוים שהוא כבר ייגמר… ארגון הילדים למוסדות החינוך, ההתארגנות לעבודה ונסיעה אליה, עמידה בפקקים וחיפוש חנייה, ובסופו של דבר אתם מגיעים למשרד שלכם או למקום העבודה מותשים וסחוטים ורק המחשבה על כך שיום העבודה שלכם רק מתחיל מייאשת אתכם.. עוד פעם לפגוש לקוחות, לקבל צעקות מהבוס.. מה יהיה? והכי גרוע, זה לא משהו שייגמר בקרוב…
אבל יש תקווה, אם אתם רוצים לקחת את גורלכם בידיים שלכם ואתם רוצים לעשות שינוי, אם אתם רוצים להיות אדונים לזמן שלכם להתפרנס מצוין, ובעיקר, לעבוד במקום נוח ונעים יש פתרון עבורכם – עבודה מהבית!
מגוון של עבודות בוגרים עיצוב וגרפיקה

לימודים ועבודה בעידן המודרני.

רוב רובן של העבודות מתבצעות היום דרך המחשב, אז למה לצאת מהבית? למה לסבול מפקקים ובעיות חנייה? למה בכלל להתלבש בבוקר? ככל שעובר הזמן עוד ועוד אנשים מבינים את זה, עבודה מהבית היא הדבר הנכון. אז נכון, צריך משמעת עצמית וסדר אך אפשר לעשות את זה ולעשות את זה מצוין. היום כל מה שצריך בשביל לעבוד הוא מחשב וחיבור לאינטרנט וכן, אפשר גם ללמוד מהבית עם כוס קפה ביד אחת והעכבר ביד השנייה. אבל מה ללמוד? באיזה מקצוע לעסוק? אם גרפיקה מעניינת אתכם ותמיד רציתם להפיק עבודות כאלו, הנה רעיון – מיתוג אירועים

להכין גרפיקות שונות לאירועים

היום כל אירוע שהוא הוא אירוע נוצץ. גם אם מדובר על ברית מילה או יום הולדת, מישהו צריך לעצב את ההזמנות נכון? ומה עם פלאייר לאירוע? אם מדובר על כנס עסקי כלשהוא, צריך לעצב את הברושור או כרטיס הביקור… מיתוג אירועים יכול להיות בכל סדר גודל שהוא והוא תחום חם מאוד לאחרונה שכדאי לכם להיכנס אליו עכשיו. הוא כולל עיצוב ובניית אתרי אינטרנט, עיצוב דפים ומכתבים, ברושורים, פלאיירים, באנרים פרסומיים, דפי פייסבוק ורבים אחרים… מיתוג אירועים הוא תחום עם לא מעט פרנסה ואם אם חושבים על עיצוב גרפי ועבודה מהבית, כל מה שאם צריכים הוא ללמוד את התחום, ולימודי גרפיקה זה מכללת סולו.

ללמוד מהבית מתי שנוח

מכללת סולו חרטה על דיגלה להנגיש את מקצועות הגרפיקה לכל אחד גם לאלו שמתקשים למצוא זמן לכך. עם לימודים במכללת סולו לא צריך לצאת מוקדם מהעבודה ובטח לא להפסיד ימי עבודה, לא צריך לעמוד בפקקים ולא צריך לחפש חניה. הלימודים מתקיימים בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי באמצעות תוכנה, לימודי איכותיים ברמה הגבוהה ביותר שיאפשרו לכם להגשים את החלום – לעבוד מהבית. צוות המכללה הוא מהבכירים בארץ, צוות מורים עם ניסיון ויידע רב שיסייעו לכם לבנות תיק עבודות מרשים במיוחד. אלפי בוגרים לא טועים – מכללת סולו לעיצוב גרפי היא המכללה המובילה בישראל!
2019-08-05T08:31:30+03:00