מדבקות קיר דפוס דיגיטלי

//מדבקות קיר דפוס דיגיטלי

מאז החל להתפתח דפוס דיגיטלי, מדבקות קיר הפכו נפוצות יותר ויותר. הטכניקה אותה מציע לנו דפוס דיגיטלי היא פשוטה למדי ומאפשרת לנו להדפיס מדבקות קיר בקלות, ביעילות ובעלות נמוכה. כשמדפיסים בטכניקת דפוס דיגיטלי, כל שצריך לעשות הוא להזין את הגלופה המעוצבת למחשב ולהדפיס על גבי דף מדבקות. דפוס דיגיטלי משתלם במיוחד כשמדובר בהדפסות חד פעמיות ולא בהדפסות רבות של אותה הגלופה, מה שמתאים לשיטת הדפוס המסורתית. דפוס דיגיטלי מתמחה בהדפסה איכותית, בחדות הצבעים ובדיוק הפרטים הקטנים שבציור. ההדפסה האוטומטית על גבי נייר המדבקות חוסכת לנו את כל ההתעסקות עם הגזירות וההדבקות, וכל שאנחנו צריכים לעשות הוא להסיר את הכיסוי ולהדביק.

מדבקות קיר דפוס דיגיטלי

מדבקות קיר לסלון הבית

כולנו רוצים לעצב את סלון הבית בצורה מודרנית, חמימה ואינטימית שתהפוך את פינת הישיבה למקום משפחתי ונעים. רבים מאיתנו אוהבים עיצובים ייחודיים ושילוב טקסטורות ופריטים מקוריים שלא נמצא בכל בית. ברוב המקרים אנחנו משלבים צבעי קיר, רהיטים ותמונות על גבי הקירות. דפוס דיגיטלי מאפשר לנו לחסוך את המסמרים, התמונות וטכניקות הצביעה ופשוט להשתמש במדבקות קיר. לא עוד שבלונות, גזירות, דוגמאות וצביעה שבורחת מהקווים, מעכשיו רק מדבקות קיר. כל תמונה שתבחרו תוכלו להדפיס באמצעות דפוס דיגיטלי ולהדביק על אחד מקירות הסלון. כך גם תוכלו להדפיס מדבקות קיר בצורת פרחים, דוגמאות ואלמנטים יצירתיים בכל צבע, גודל וצורה.

מדבקות קיר לחדרי ילדים

חדרי ילדים הם תמיד המקום הצבעוני, הססגוני והאטרקטיבי ביותר בבית. אנחנו רוצים ליצור עבור ילדנו חדר נעים, מרגיע ובעיצוב שמשדר שמחת חיים וילדות שמחה. כשאתם מעצבים את חדרי הילדים, התייעצו עם ילדכם ושאלו אותם מהו סיפור הילדים האהוב עליהם ומיהם הדמויות שהם מתחברים אליהן. בחרו כמה דמויות מסרטים מצוירים או אפילו ציור מעולם התחביבים שלהם, העבירו כקובץ למחשב, היעזרו בטכניקת דפוס דיגיטלי והדפיסו מדבקות קיר. הדביקו את המדבקות ברחבי החדר והשתדלו שכמה מהן יהיו בגובה העיניים של הילדים. המלצה נוספת היא להדביק מדבקות קיר על גבי התקרה, כך שילדכם יוכלו להסתכל, להירגע ולשמוח כשהם הולכים לישון וכשהם מתעוררים בבוקר לסביבה בטוחה ונעימה.

מדבקות קיר למשרדים

כשאנחנו נדרשים לעצב עם גרפיקה מדהימה את המשרד שלנו ואת החדרים השונים בבניין החברה, אנחנו צריכים להקדיש מחשבה לאופי העובדים ולמסר העסקי. עסקים רבים נוטים לצבוע את הקירות בצבעים כהים, כיוון שהם חושבים שהדבר משדר מקצועיות. במקום להעמיס את הקירות בצבעי בורדו ואפור וליצור אווירה כבדה, שלבו כמה מדבקות קיר שישוו מראה דינאמי ומקצועי. תוכלו להדפיס מדבקות קיר של לוגו החברה, סלוגנים מובילים ומשפטי מפתח בהם אתם מאמינים. אפשרו לעובדים להרגיש כי הם נמצאים במקום שגאה באמירה האישית שלו ודואג לעיצוב ולמראה כללי. אחרי הכול, כולנו אוהבים להימצא בסביבה מעוצבת ומושקעת.

2019-08-05T00:40:03+03:00