מדריך איך להכניס טקסט לתוך תמונה בפוטושופ עם אפקט מראה מדהים!

//מדריך איך להכניס טקסט לתוך תמונה בפוטושופ עם אפקט מראה מדהים!

מדריך איך להכניס טקסט לתוך תמונה בפוטושופ עם אפקט מראה מדהים!

עולם הפרסום הוא עולם מרהיב, עולם בו יש כל הזמן חידושים ושינויים. אם בעבר משהו היה עובד היום הוא כבר פאסה והפרסומאים צריכים כל הזמן לחשוב איך לחדש, איך לגרום לעוד ועוד אנשים להיחשף למוצר מסוים ואיך לגרום להם לרכוש אותו. יש פרסומים שונים און ליין ואוף ליין וחלק גדול מהם כוללים אלמנטים ויזואליים, אלמנטים כמו תמונות אשר אמורות למשוך תשומת לב. הבעיה היום שגם תמונות כבר לא עושות את העבודה וצריך לעשות להן מניפולציות שונות בכדי שהן תהיינה מעניינות. כאן נכנסת פוטושופ תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביורת בעולם ומציעה לכם שלל אפשרויות ומגוון כלים לעשות את זה.

ADOBE PHOTOSHOP ONLINE ללמוד עיצוב גרפי מקצועי ללימודי תעודה אונליין

לראות את המדריך חינם בפוטושופ ולהיות מקצועי יותר

הסרטון שלפניכם הוא מדריך, מדריך המדבר על איך לקחת תמונה ולהפוך אותה אטרקטיבית יותר באמצעות טקסט. איך לגרום לטקסט הזה להיות מושך ומרתק על ידי הפיכתו לתמונת מראה. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא דורש מכם אך ורק ללמוד את החומר, ליישם אותו וכמובן לתרגל אותו עוד ועוד. הסרטון מיועד הן למתחילים והן למתקדמים והוא מאפשר לדעת עוד על התוכנה הכול כך מדהימה. פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות הטובה ביותר בעולם, תוכנה שמיועדת הן לחובבנים והן למקצוענים. עם פוטושופ תוכלו לעשות כל כך הרבה ותוכלו אף להתפרנס ממנה. הנה קצת על החברה שפיתחה אותה.

מי היא חברת אדובי לעיצוב וגרפיקה דיגיטלית?

חברת אדובי מערכות היא חברה שנוסדה לפני שנים רבות, למעלה משלושים. זו חברה שכל עיסוקה הוא גרפיקה והיא פיתחה את התוכנות הטובות בעולם בתחום זה, תוכנות כמו אינדיזיין, אילוסטרייטור, פלאש, דרימוויבר וכמובן פוטושופ. יש היום אומנם לא מעט תוכנות או אפליקציות שיודעות איך לעבד ולתקן תמונות, אך אף אחת מהן לא דומה לפוטושופ מבית חברת אדובי. החברה משקיעה מיליונים רבים בשיפור מתמיד של התוכנות אותן היא מספקת ובכל שנה כמעט יוצאות וורסיות חדשות עם כלים חדשים ועם אפקטים מרהיבים יותר. אז קדימה למה אתם מחכים?

ADOBE PHOTOSHOP ONLINE ללמוד עיצוב גרפי מקצועי ללימודי תעודה אונליין במכללת סולו

מכללת סולו מציעה לכם ללמוד את פוטושופ כמו גם תוכנות אחרות בשיטה קצת שונה, שיטת האון ליין אחד על אחד עם מורה פרטי. זהו שיעור עם מורה אחד על אחד עם מלוא תשומת הלב ועם גמישות מרבית מבחינת הזמן, והוא מאפשר לכם להתמקצע בתוכנה. עם פוטושופ תוכלו לעשות כל כך הרבה והיום יותר מתמיד זה קל ופשוט. במכללת סולו תוכלו לקבל תעודה המעידה על סיום הלימודים ותוכלו להכין תיק עבודות מרשים אשר אותו תוכלו להראות למעסיקים וללקוחות פוטנציאליים. כל מה שאתם צריכים הוא מחשב וחיבור לאינטרנט כמו גם מיקרופון ואוזנייה, ואתם יכולים להתחיל ללמוד פוטושופ ותוכנות נוספות.

 

2019-07-30T11:25:34+03:00